Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Lineage II - dodatek Chronicle 4 trafia do gry!

57 postów w tym temacie

Domek

NCsoft poinformował, że na serwery Lineage II wprowadzony został największy w historii gry dodatek. Wraz Chronicle 4 do tego popularnego MMORPG-a trafiła masa nowości, a co szczególnie warte podkreślenia - rozszerzenie jest całkowicie darmowe.

Przeczytaj cały tekst "Lineage II - dodatek Chronicle 4 trafia do gry!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety Devil slusznie tu wyluszczyl sedno sprawy. Ta gra to kwintesencja tego co koreance lubia najbardziej.
Ja moge dodac do tego jeszcze tyle ze oprocz sporej dawki farmowania gra zawiera rowniez elementy dosyc wyuzdanego i prymitywnego erotyzmu ktory imo w swej formie tylko psuje klimat (no i byc moze rajcuje niektorych graczy <16 lat).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A pan redaktor tego newsa powinien przed tekstem umieszczonym pod screenam dac duzy napis "a teraz reklama" :D,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się dobrze bawiłem do godziny 2-giej... pomimo że nie jestem zaślinionym 16 latkiem... Erotyzm.... a gdzież go nie ma... ale żeby wyuzdany i prymitywny... Nie rozumiem Was koledzy... Ide łowić rybki ;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A wedlu mnie za bardzo nazekacie. Przrciez w kazdej grze tego typu pojawiaja sie rozszezenia ktore sa niezbedne by gra wciaz mogla nas czyms zaskoczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli umiecie klepac tylko lvle i zloto to robcie questy, wezcie udzial w raidach, sprobujcie sił w wojnie klanowej lub na arenie albo jak napisał przedmówca iddźcie połowić ryby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mówie że gra jest całkiem beznadziejna(choć może tak to zabrzmiło). Ta gra ma też zalety: grafika(prosta ale ładna), projekty proni i armorów(nie wiem czy nie najlepsze), grywalność do pewnego momętu. Questy? A po co? Doświadczenia za to nie dostaniesz, ani ekwipunku porządnego. Trzeba być w klanie, żeby sobie poszaleć a tu potrzeba lvl, jak nie lvl to kasy i koło się zamyka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby nie patrzeć to i tak Guild Wars jest lepsze :) A przynajmniej pod wieloma względami ciekawsze no i co bardzo ważne nie trzeba płacić co miesiąc dodatkowego abonamentu za grę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:32, Tibor napisał:

Jakby nie patrzeć to i tak Guild Wars jest lepsze :) A przynajmniej pod wieloma względami ciekawsze
no i co bardzo ważne nie trzeba płacić co miesiąc dodatkowego abonamentu za grę :)

Mam pytanie grałeś w Lineage 2?? czy piszesz żeby pisac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:35, L33T napisał:

Mam pytanie grałeś w Lineage 2?? czy piszesz żeby pisac??


Nie nie grałem. Ale troszkę słyszałem o tej grze. A poza tym kumpel ma. Pograłem kilka godzin u niego, ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Raczej stararam się nie pisać o czymś, o czym nie mam zielonego pojęcia.

A Ty grałeś w Guild Wars?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:37, Tibor napisał:

> Mam pytanie grałeś w Lineage 2?? czy piszesz żeby pisac??

Nie nie grałem. Ale troszkę słyszałem o tej grze. A poza tym kumpel ma. Pograłem kilka godzin
u niego, ale jakoś nie przypadła mi do gustu. Raczej stararam się nie pisać o czymś, o czym
nie mam zielonego pojęcia.

A Ty grałeś w Guild Wars?

tak ze 3 miechy i odpuściłem może przez to że nie miałem fajnej gildi bo co to za gra bez GvG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.02.2006 o 09:39, L33T napisał:

tak ze 3 miechy i odpuściłem może przez to że nie miałem fajnej gildi bo co to za gra bez GvG
:D


Wiesz, kiedyś też tak myślałem, ale ostatnio ponownie bardzo mi się spodobał tryb PvP :) A jak być chciał ponownie grać w GW to zapraszam do gildii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie spieraj cie sie kazda gra mam swoje wady i zalety :) osobiscie ciesze sie z tego ze wychło C4 w Lineagea troszke kiedys pogrywałem ale teraz moze wroce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech... gdyby nie płacenie abonaMENTu, to sam bym pograł... a tak zostaje tylko czytanie newsów...

[Naturalnie jako uczciwy gracz, nie myślę o żadnych prv''ach. ;) ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Lineage 2 jest świetny tylko na serwerach prywatnych wieje nudą jak pograłem 2 miechy na oficjalnym do prywatnych juz nie chciało mi się wracać gdyby nie opłaty grałbym dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować