Zaloguj się, aby obserwować  
Drarek41994

Chcesz zarobic kase 100zł w 3 min zajrzyj to nieporzałujesz

9 postów w tym temacie

Witam.
Znalazłem niedawno na innym forum ciekawą strone na której mozna naprawde zarobić stawki to 100zł, 200zł, 500zł, 1000zł. Polega to na tym ze wchodzimy na strone http://zgarnij100.pl/?t=14566138 ta wybieramy graj i gramy o pieniądze naprawde duże pieniądze tylko zeby grać pod konie rundy trzeba wysłac sms który kosztuje 10zł ale mówie naprawde warto ja osobiscie wygrałem 500zł. Troche sie roz[pisałem gra polega na tym mamy 5 etapów 4 z nich to gra która plega na odnajdywaniu 2 takich samych obrazków mamy czas i musimy w tym czasie s\ie zmiescic bo jak nie to przegramy a 5 etap to wysłanie sms z kodem a potem przychiodzi nam hasło wpisujemy je i wygrywamy 100zł potem przed 200zł tak samo i 500zł i 1000zł ja osobiście wygrałem 500zł. POlecam bo naprawde warto.
Pozdrawiam.
P.S. Gdy by ktoś miał problmy pisc na GG 2319292 tylko piszcie w jakiej sprawie jestescie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozwolisz że zacytuję regulamin:

"w całym serwisie gram.pl i na wszystkich jego podstronach obowiązuje zakaz umieszczania reklam! Niedopuszczalne jest umieszczanie informacji, linków, materiałów graficznych, które mają na celu promocję podmiotów prowadzących działalność gospodarczą lub promocję towarów lub usług.
Dopuszczalne jest umieszczenie reklamy tylko i wyłącznie po uzyskaniu zgody gram.pl. W tym celu należy skontaktować się z Pracownikami gram.pl pod tym adresem: http://www.gram.pl/ekipa"

Tak więc nie zakładaj na przyszłość podobnych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety to jest oszustwo i naciąganie po wysłaniu SMS za 10zł to nie wszystko żeby pieniądze wpłynęły trzeba linki rozsyłać do innych osób ok 10. Te osoby muszą wygrać i też wysłać SMS za 10zł jeśli gramy o większą kwotę np 500zł musi ok 50osób wejść wygrać i wysłać SMS jak widać nic za darmo i nie dajcie się naciągnąć ja tylko ostrzegam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2009 o 21:24, Drarek41994 napisał:

Zobacz a sie przekonasz ze mozna zarobić.

ty nasz przekonałeś jak łatwo jest łamać regulamin forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować