• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
kindziukxxx

Act of war złota edycja

Pytanie

Witam, mam mały a w sumie to dość spory problem, z tyłu na instrukcji do gry są podane kody do obu wersji gry i nie wiedzieć czemu gra nie chce się odpalić po wpisaniu kodu dostaję informację Invalid CD Key. Please re-install the game., a nie może być zły i wpisałem na pewno dobrze po 10 próbach poddałem się, co więcej tak z pól roku temu jakoś udało się wpisać ten kod z tyłu instrukcji, więc teraz nie wiem w czym problem, moze to wina zmian kart graficznych ( 2 razy zmieniałem ), tak więc liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 21.02.2009 o 15:18, sig. napisał:

Jesteś pewien że nie mylisz np 6 z G, I z 1 albo 0 (cyfra) z O (litera) Morzesz wysłać
zdjęcia/skan rzeczowego kodu tym http://www.gram.pl/pomoc_formularz.asp?g=897 formularzem,
odeślą ci na maila gdzie cyfra a gdzie litera.

dobra dziękuje za informację zdjęcie już wysłałem , więc myślę że będzie w porządku,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0

Fajna gierka lecz mam z nią problem. Gdy gram w jakąś misję i najeżdżam kursorem myszki na panel działań to na sekundę (lub nawet mniej) pojawia się na środku ekranu czarny pasek dosięgający od lewego do prawego boku monitora. Gdy wyjadę kursorem i znów najadę na ten panel to dzieje się to samo. Nie jest to jakiś problem utrudniający bardzo granie lecz trochę mnie to denerwuje. Nie wiem czy to zależy od ustawień w opcjach czy od mojej karty graficznej (GF 8400 GS). Z góry dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 27.06.2010 o 10:42, RobixMaster napisał:

Czy jest sposób aby odpalić act of war na Viście?

Z tego co pamiętam to uruchom jako administrator pomaga i chyba można też przez uruchomienie w trybie zgodności z XP. Ale chyba jako admin wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować