Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #49: GotW #33 - wybór gramsajta tygodnia. Oddaj głos na swojego faworyta!

65 postów w tym temacie

Dnia 23.02.2009 o 19:16, Dekerinho6 napisał:

> Ja pierdol* co to ma być? przecież 3 edycje temu wygrałem ???????????

Nie chcesz wygrać znowu ?? xD

Nie jestem jakimś debilem który bez wygranej w tym ,,czymś" nie może żyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Głosuję na Astmola. Nie tylko ze względu na znakomite rysunki, lecz także z sentymentu do jego niezapomnianych ankiet :) Oryginalność górą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekipa gotwa się znowu popisała, tylko niech mi nikt nie mówi, że to jakieś niedopatrzenie jak w przypadku Baluka - tak ciężko dopatrzeć kto już wygrał? Oo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kaucz mi kazał zaprotestować ,że on znowu w nim startuje (tak nawiasem też to popieram) i miałem powiedzieć ,że mu się udział nie należy bo jest fanboyem sony. :P (to on mi kazał ;D) A po za tym jak konsul startuje to wiadomo ,ze wygra (tak, tak wiem ,ze konsul to człowiek ,ale jakie ma szanse zwykły gramowicz w walce z jednym z zielonych ?) No i jak startuje gtoś kto już wygrał to nie zbyt fajnie... rozumiem ,ze ktoś kto już startował, ale nie wygrał, ale jest dobry, ale.... (cośza dużo tych, ale...)

Pozdr i wywalcie Kaucza z GotW. :)

Pozdro Kauczu ;)

Edit: Graty dla Robena. ;P

Edit2: Astmatyk@ Ładne rysunki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie wiadomo, moze nominacje sa przydzielane losowo. To by tlumaczylo moj gs w tym glosowaniu. Zapewne teraz przydaloby sie przeprowadzic jakas fajna kampanie wyborcza, albo pojechac jak fumiko i zrobic wokol siebie afere na skale dotad niespotykana. Zapewne zwyciezca bedzie Roben, czego od razu mu pogratuluje, ja natomiast sie ciesze, ze wiecej z Was bedzie mialo okazje kliknac w mojego gsa i oblukac rysunki, ktore tam cisne nieprzerwanie od kilku lat. Jakby co: Tak - to moje rysunki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2009 o 19:42, albinskia napisał:

Kaucz mi kazał zaprotestować ,że on znowu w nim startuje (tak nawiasem też to popieram)
i miałem powiedzieć ,że mu się udział nie należy bo jest fanboyem sony. :P (to on mi
kazał ;D) A po za tym jak konsul startuje to wiadomo ,ze wygra (tak, tak wiem ,ze konsul
to człowiek ,ale jakie ma szanse zwykły gramowicz w walce z jednym z zielonych ?) No
i jak startuje gtoś kto już wygrał to nie zbyt fajnie... rozumiem ,ze ktoś kto już startował,
ale nie wygrał, ale jest dobry, ale.... (cośza dużo tych, ale...)

Pozdr i wywalcie Kaucza z GotW. :)

Pozdro Kauczu ;)

Edit: Graty dla Robena. ;P

Edit2: Astmatyk@ Ładne rysunki :)

Nie mam słów papla- kaucz mi kazał... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra, to ja chciałem protestować a Kaucz mnie zachęcił. :P Tak czy tak to go wywalcie bo on sam chce. :) A jak nie to zrobimy wam aferę! Jestem z Tobą Kaucz! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować