Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Krwistoczerwone Xboksy także w Polsce

56 postów w tym temacie

Jednak wolę czarną i białą wersję. Cena zapewne będzie dosyć spora, sądząc po zachodnich. Na pewno wiele osób jednak się skusi. Mogliby ją jednak trochę obniżyć, skoro polska wersja ma być mniej atrakcyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Czerwonego to w sumie się za bardzo nie opłaca sam zresztą przemalowałbym i by mnie to mało kosztowało, ale jest jedno, ale a mianowicie plomba gwarancyjna mojego xa na obudowie tak to byłoby bez problemów, ale gwarkę tracić nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego czerwonego x''a to tylko o kant dupy obić... to tak jak by pomalować coś naturalnego na inny kolor psowcy maja farta ze nie ma takich wariaci z "trójką" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obrzydliwy wygląd, nigdy w życiu nie kupiłbym czegoś takiego. Wygląda tak, jakby ktoś pomalował go farbą olejną. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:33, Farmer Widmo napisał:

To czerwone x-pudło wygląda jak tania podróbka...aczkolwiek na czarnego HS''a mam ochotę
:P


Tylko szkoda, że HS jest czarny...
Lepsza edycja byłaby z jakimś wizerunkiem z resident evil po bokach i na face plate, tak jak na limitowanych komputerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla fanów i kolekcjonerów gratka, jednak taki czerwony Xbox nie jest zbyt praktyczny (a z pewnością już nie nadaje się do salonu...).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.02.2009 o 19:06, GUNNER napisał:

Napewno jest ładniejszy od białego.



tu się z tobą nie zgadzam . czerwony wygląda jak moje siusiu z dodatkiem barwnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale masz problem kupujesz bialego X-a kupujesz farbe/spray/lakier w kolorze tego X-a na focie i malujesz a przed znajomymi sie chwalisz ze masz tego "lepszego":P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować