Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Witaj w rodzinie! Zapowiedź gry Ojciec Chrzestny II

27 postów w tym temacie

Mi Godfather się podobał. Godfather 2 też mi się spodoba. Owszem, może ma/będzie miał kilka minusów, ale lubię takie klimaty. Można się wyżyć ;) A że grafika niezbyt? To chyba lepiej. Nie będzie pytań w stylu: "Pójdzie na celeronie... bla bla bla bla...?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 02.03.2009 o 15:39, jendrek1988 napisał:

A że grafika niezbyt? To chyba
lepiej. Nie będzie pytań w stylu: "Pójdzie na celeronie... bla bla bla bla...?"


Mimo wszystko mogę sobie dać obciąć rękę że takie pytania będą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

od razu widac, ze 90% z Was to gracze "innego pokolenia".

grafika jest tylko dodatkiem. Milym, lecz nadal dodatkiem. Liczy sie fabula, grywalnosc, magnetyzm. Jesli gra ma w sobie "to cos" to bedzie hitem. Slabsza oprawa wizualna nie przekresla szans G2.

do dzisiaj tysiace ludzi graja w takie giery jak: "betrayal at Krondor" (rewelacyjny erpeg!), "homm3" (najlepsza czesc herosow), "d2" (do dzisiaj bywa tak, ze nawet 300.000 ludzi gra w tym samym czasie na bnet [w samej Europie!])...

mozna te wyliczanke ciagnac jeszcze dlugi, dlugi czas. Co sprawia, ze w te gry ludzie graja (pomimo slabej jak na obecne czasy grafiki)? Miodnosc. To jest wyznacznikiem prawdziwych hitow. Nie grafika.

co z tego, ze Crysis ma rewelacyjna grafe, skoro wszystkie bronie z UT (tego pierwszego) maja lepsza fizyke? O rakietnicy z q1 nawet nie wspominam, bo to klasa sama w sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i wreszcie rzeczowy komentarz.
Tak panowie i panie, grafika to tylko dodatek i bardzo źle się dzieję, że staje się głównym wyznacznikiem jakości gry, bo nie na tym ta zabawa polega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja. Chociaż patrzenie na nierealistycznie poruszającego się człowieka, z nierealistycznym wyglądem i nierealistycznym karabinem w rękach, strzelającego do równie niere... sami wiecie jakiego samochodu... sprawia ogromną niechęć do gry. Jednym zdaniem: Zarówno ten, jak i poprzedni godfather ma beznadziejne animacje i dość słabą grafikę. Tyle wystarczy aby odeprzeć graczy od tej... gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie .. trochę nie na ten temat .. ale tylko trochę ;D ... chciałbym sobie kupić Ojca Chrzestnego I ..... ale nie wiem czy to jest taki zwykły shooter czy powala fabułą, animacjami, i takimi momentami jak np. MoH Woja na Pacyfiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować