Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Walentynki w World of Warcraft - walentynkowa galeria

28 postów w tym temacie

Cóż... Kolejna fajna inicjatywa ze strony Blizzarda. Ja mam tylko nadzieję, że Arena Net nie pozostanie mu dłużna i jeszcze coś przygotuje dla fanów Guild Wars :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Zbliża się czas Walentynek i z tej okazji - jak już informowaliśmy - trochę się zmieni w świecie World of Warcraft. Krótko mówiąc, zyska on wymiar, jakiego jeszcze nie znaliście. ;) Nie wierzycie? To zapraszamy do nowej galerii, w której zobaczyć to możecie na własne oczy (a goblin-kupidyn jest nie do przebicia!).

Przeczytaj cały tekst "Walentynki w World of Warcraft - walentynkowa galeria" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie atrakcje to moim zdaniem sposób na przekonywanie graczy pirackich serwerów, żeby opłacili (nietani) abonament.
Dlatego w GW nie ma tylu atrakcji :P
A propos GW: dlaczego nie ma żadnego newsa o nadchodzącej becie? Bo na www.guildwars.pl wyczytałem, że ma być w marcu beta GW:F, do której dostęp będą mieli ci wszyscy, którzy mają GW, albo zamówią w pre-orderze dodatek. Z nich wszystkich każdy będzie mógł zaprosić osobę, która tych warunków nie spełnia.
Ale miło, że chociaż tapetkę zamieściliście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 09:02, lampak napisał:

Te wszystkie atrakcje to moim zdaniem sposób na przekonywanie graczy pirackich serwerów, żeby
opłacili (nietani) abonament.
Dlatego w GW nie ma tylu atrakcji :P
A propos GW: dlaczego nie ma żadnego newsa o nadchodzącej becie? Bo na www.guildwars.pl wyczytałem,
że ma być w marcu beta GW:F, do której dostęp będą mieli ci wszyscy, którzy mają GW, albo zamówią
w pre-orderze dodatek. Z nich wszystkich każdy będzie mógł zaprosić osobę, która tych warunków
nie spełnia.
Ale miło, że chociaż tapetkę zamieściliście :)


Może trwa tłumaczenie newsa :P

A poza tym dzięki za info o becie, bo przyznam, że nie słyszałem o niej do tej pory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

;| Wiem dla fanów GW jak nie ma pathów to blizz sie obija a jak są to tylko po to aby wyprać ludziom mózgi :/. Osobiście gram w WoWa ale dopiero co kończy się luna festiwal a tu już goblin ze skrzydłami ;p, dużo tego.

Kiedyś Chuck Norris grał w WoWa hordą, ale spotkał Kostucha i teraz gra w Guild Wars ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba moim taurenem odwiedze moją krówke (żone) :) hehe i kupie jej czekoladki które sam zjem bo ona się odchudza by nie dawać zbyt tłustego mleka;) ech..:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 11:13, Stwór napisał:

Chyba moim taurenem odwiedze moją krówke (żone) :) hehe i kupie jej czekoladki które sam zjem
bo ona się odchudza by nie dawać zbyt tłustego mleka;) ech..:D


Dla sprostowanie ja żon nie posiadam:) na szczęście:P tylko tak mnie wyobraźnia poniosła co do tematu WoW-a:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na razie, niestety nie mam subskrypcji...
Poniewaz na oficjalnej stronie nic sie nie pojawilo, i nie chce
aby cos ciekawego mnie ominelo mam pytanie:
Co nowego sklada sie w nowy event, i jakie questy mozna dostac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować