Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson do Bono: gry są złe!

39 postów w tym temacie

Jezu..... Thompson znów atakuje.... dojdzie do tego, że dzięki serii Jedi knight i KotOR,ludzie wyprodukują miecze świetlne i zasiedlą planety ażeby się wyżynać :| ( teoria Jacka Thompsona )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domek

Niewiarygodne! Myśleliśmy, że Jack Thompson niczym nas już nie zaskoczy, a tutaj kolejna niespodzianka! I to jaka! Nasz ulubiony prawnik napisał ostatnio list do wokalisty zespołu U2 (szerzej znanego jako Bono), surowo odradzając mu inwestowanie w gry komputerowe.

Przeczytaj cały tekst "Thompson do Bono: gry są złe!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie. A gry typu Medieval Total War doprowadza do cofniecia sie ludzkosci w rozwoju o setki lat... Czy on kiedys myslal o psychiatrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"przeznaczonego dla dorosłych symulatora zbrodni"

Dorośli odróżniają rzeczywistość od fikcji i sami wybierają w co chcą grać i pan T. nie musi dokonywać za nich wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O Bono jak miło go widziec!!! Jak ja kocham U2 - The Joshua Tree - życia bez niej nie widzę!!! PS. przedwczoraj dostali 5 nagród GRAMMY!!! Nic dziwnego HTDAAB powala na kolana!!! jak ja ich kocham...ach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 15:46, DS17 napisał:

Nic dziwnego HTDAAB powala na kolana!!! jak ja
ich kocham...ach:)


Tak, płytka jest naprawdę fajna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thompson to chyba żyje w własnym świecie. Do tego nie ma chyba za grosz wstydu, wydaje mi się, że Uwe i Jack to bracia jednojajowi (przy czym jeden z nich musiał już przejść operację plastyczną:P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Thomsona za wytwałe dążenie do celu moralizacji młodzieży, mimo, że jest samotny w tej nierównej walce ze złem gier komputerowych... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 15:57, shinian napisał:

wydaje mi się, że Uwe i Jack to bracia jednojajowi

Oni są swoim przeciwieństwem! Uwe Boll kocha gry komputerowe, tak, że nie nakręci czegoś porządnego, tylko film o grach komputeropwych. Zaś Thomson chce usunąć gry komputerowe z tego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby Uwe kochał gry to by o nich filmów nie robił:P Poprostu Bowl to taki Thompson tylko że po operacji plastycznej:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 16:00, lampak napisał:

> wydaje mi się, że Uwe i Jack to bracia jednojajowi
Oni są swoim przeciwieństwem! Uwe Boll kocha gry komputerowe, tak, że nie nakręci czegoś porządnego,
tylko film o grach komputeropwych. Zaś Thomson chce usunąć gry komputerowe z tego świata.

W takim razie to wciąż są bracia tylko że pokłóceni ^^ i chcą sobie przeszkodzić ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

hehehe Jack znowu wymiata pomyslami :P On powinien dostac nagrode od Ojca Dyrektora za propagowanie dobrego zycia bez gier :P Radio M. 4EVER !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U2 nigdy nie słuchałem, ale inwestycję Bona w pezemysł gierkowy popieram. A co do Thompsona, to czy naprawdę wymaga to komentarza? ... No właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już Jack coś wymyśli to kopara opada!! Zakręcony jak lato z radiem w zimie. Ale nic to "Elvis żyje" " a świstak siedzi i zawija je w te sreberka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> kontroler konsoli PlayStation 2 - Dual Shock - "zmniejsza wrażliwość gracza na zabijanie, wysyłając intensywny impuls w ręce grającego za każdym razem gdy dokona on na ekranie morderstwa"!
Omg co on jeszcze wymyśli.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować