Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Thompson do Bono: gry są złe!

39 postów w tym temacie

Ja mysle ze kiedys Thompson, kiedys byl dobry w tetrisa i ogrywal wszystkich, az wkoncu ogral go jakis dzieciak :C Przez to nie mogl zyc dalej i poprzysiagl zniszczyc rynek gier komputerowych !! Ahahahahaha Niecny Plan !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)Pod jej skrzydłami jakiś jakiś czas temu zjednoczyły siły dwa znane studia developerskie - BioWare i Pandemic.(...)

!

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

co jeszcze ten Thompson wymysli ?!.................. zaskarzy jeszcze jakas giere specjalnie dla dzieci np.Matmoludki o to ze sa zbyt niesamowite i powie jeszcze ze powinny byc przeznaczone dla doroslych .........

wg plotek jego najwiekszym marzeniem jest uzycie pociskow ziemia-ziemia , aby zniszczyc wszystkie studia w ktorych produkuja gry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja go lubię i jestem za tym by przyznać mu jakiś medal czy coś. W końcu dostarcza nam tyle rozrywki. (Mam nadzieję, że słowo "rozrywka" nikomu nie skojarzy się z rozrywaniem;) ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biedni ludzie zastanawiam sie czy ma dzieci jak ma to jest winny demoralizowania swojej zony przeciez obnazyl sie przed nia;) To byl zart ale ten kolo faktycznie ma troche ekchm dziwne podejscie i reklamuje jaks dziwna teorie spisku ale pewnie ma z tego kase.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 11:59, Mariusz Saint napisał:

Myślałem przez chwilę, że to nowy artykuł na joemonster :) Człowiek się przynajmniej trochę
pośmiał, brawa za podpisy pod zdjęciami! :)

Ja tam czytając sobie teraz komiks UserFriendly wcale sie nie zdziwiłem jak zobaczyłe podpis że Bill Gates chce szerzyć zło na świecie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mój tata się wnerwi, bo nie przepada za grami ( ale czasem pyknie w Burnouta albo w FIFA ), a lubi U2 i bedzie zly ze Bono sie miesza do gier:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sataniści łączcie się! Komputer narzędziem zła. Co za facet. Nie grał to się nie zna. Jakby go przed WoWem posadzic to by facet nabrał rozumu. Co za koleś...Zupełnie jak niektórzy dorośli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy prawnik Thompson nie ma czegos wspolnego z taka rodzina thompsonow http://world.guns.ru/smg/smg29-e.htm . Jesli tak, podazajac tokiem rozumowania pana prawnika wykarzemy, czym jest wirtualna rozrywka.Wirtualna rozrywka jest bee . Tylko prawdziwe trupy z prawdziwego thompsona sa cacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować