Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

NFS World Online - o interfejsie słów kilka

25 postów w tym temacie

Dnia 01.03.2009 o 23:11, RX-8 napisał:

Zdaje się że "och" i "ach" skończy się wraz z odpaleniem tej gry. Powód? Już tam byliśmy.
Za długo grałem w Most Wanted, żeby nie poznawać miejscówek z Rockport. Może się nie
orientuję za dobrze w koncepcji NFS WO, ale chyba nie miały to być stare miasta z dodanym
trybem MMO... To że powciskali na screena nowe mapy a''la GPS o niczym nie świadczy,
bo one nawet nie współgrają z drogami na screenie. Co do samego screena zaś - proszę,
porównajcie sobie, odpaliłem MW i zrobiłem screena tej samej miejscówki. 3-letnia nowość.
Fuck yeah. Udoskonalili system cieniowania... Poza tym - macie World Online, czyli NFSa
co zowie się Most Wanted i jest z roku 2005...

http://img87.imageshack.us/img87/9866/nfsmwwo.jpg

A tu zestawiłem jeszcze obydwa screeny:

http://img232.imageshack.us/img232/2059/comparison.jpg

Krótko komentując - proponuję EA nowy slogan reklamowy: EA Games. "Copy''n''Paste"ing
since 1982.


Masz rację :) będziemy mieli to samo co w MW tylko inny interfejs, no i może większy obszar sklonowany, czyli to samo.... może te pozostałe części będą inne - mam nadzieję że na NDS zrobią coś dobrego.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No przecież to będzie kopia NFS Most Wanted z MMO. Ludzie, czego wy żeście się spodziewali? Całkiem nowego miasta? Za darmo? Takie rzeczy to tylko w Erze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2009 o 23:43, gpodoba napisał:

Będzie bardzo podobny do MW więc zapowiada się obiecująco :D

Jeśli będzie zbyt podobny to niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika jest gorsza niż w Most wanted. Ja grałem tylko na najwyższych detalach. Fajnie że gra będzie darmowa ale i tak wątpię czy się na nią skuszę. Za dużo już tego. Quqak live, wiedzmin wersus, fear. I jeszcze muszę grać w płatne gry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a mnie się coś wydaje, że to będzie darmowa w taki sposób, że bez abonamentu, a jak sie przyjmie to się zraz mikro płatności pojawią typu hipersuper Nitro za 2$ , 30 calowe fele za 1 $ itd i itp. Jakoś EA i darmowe póki co wykracza poza moje możliwości pojmowania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować