Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Empire: Total War - dzień siódmy

45 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 11:53, Lucas the Great napisał:

No to może poprawiono ostatnio bo dowód mam inny: http://img.gram.pl/upl/artykul/20090302221628.jpg


Zwroc uwage, ze to jest seria Total War. Moze sie wiec okazac, ze w 1700 roku Polska podbila cala Europe. Moze sie tez okazac, ze w tym roku panowal inny krol niz to znamy z historii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 11:56, Wojman napisał:

> No to może poprawiono ostatnio bo dowód mam inny: http://img.gram.pl/upl/artykul/20090302221628.jpg


Zwroc uwage, ze to jest seria Total War. Moze sie wiec okazac, ze w 1700 roku Polska
podbila cala Europe. Moze sie tez okazac, ze w tym roku panowal inny krol niz to znamy
z historii.

To właśnie nazywam ich swobodnym podejściem i jakoś specjalnie ich za to nie biję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i osobiście przeszkadza w tej grze, że w całości poprzez STEAM instaluje się automatycznie i domyślnie na dysku C:\. W dzisiejszych czasach kiedy dysk C służy tylko za przechowalnię dla Windowsa, tak duża instalacja jak Empire Total War przyprawia o zgrozę (mocno nadwyrężyło to moją pamięć wirtualną ;-) ). A wystarczyło tylko dać graczom wybór ścieżki docelowej instalacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Zakupiłem Total War i mam problem z instalacją , na STEAM wyskakuje mi komunikat "gra w tej chwili jest niedostepna .Spróbuj ponownie...."Proszę po pomoc w rozwiązaniu tego problemu . Nr gg 9346373 .Z góry dziękuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:30, RAMZESs napisał:

A i osobiście przeszkadza w tej grze, że w całości poprzez STEAM instaluje się automatycznie
i domyślnie na dysku C:\.

STEAM nie musi się instalować na C... a co za tym idzie gry z niego też nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RAMZESs - z tego co pamiętam grę mam zainstalowaną na partycji E, więc coś się nie postarałeś ;)

Lucas the Great
>No to może poprawiono ostatnio bo dowód mam inny: http://img.gram.pl/upl/artykul/20090302221628.jpg

Widzę, że dyskusje się przydały ;) Co do gry, faktycznie jest już August II. Pewnie pierwsza paczka pomogła...

Szkoda, że nie ma trybu multi rozbudowanego o wspólne granie np: 2-4 państwami.
Rozgrywkę turową ograniczono by czasowo, bitwy wspólne- mogłoby być nieźle (luźne fantazje) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde świetna, co prawda Steam wkurza, ale warto sie przemóc bo to jak narazie najlepsza strategia w jaka w życiu grałem ( a gram od 25 lat :)) , co do zwisu wszystko było ok jak grałem Holandią i Prusami , ale jak gram Szwecją wywalam mnie na pulpit za każdym razem jak wchodze do bitwy, przeinstalowałem sterowniki i dalej nic, czemu nie wiem , mam 8600gt , 2 giga ram, gram 1680 na 1050, czy macie podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gierka Spoko do pierwszej aktualizacji :( po 112 turach wywala do pulpitu z poziomu mapy kampanii, dodatkowo z bitwy tez wyrzuca :( Narazie jestem zawiedziony:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 12:41, PICCOLO SN napisał:

Gierka Spoko do pierwszej aktualizacji :( po 112 turach wywala do pulpitu z poziomu mapy
kampanii, dodatkowo z bitwy tez wyrzuca :( Narazie jestem zawiedziony:(

Zmien jezyk steama i gry na angielski lub poczekaj na hotfix

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lailonn
> Albo, więc narzekający mają zabytki sprzed 2-3 lat a oczekują, że najnowsze gry będą im ładnie chodzić albo gracie w jakiś rozdziałkach 1600 etc i jesteście oderwani od rzeczywistości...Crashy póki co nie miałem.

Kolego, jesteś chyba sam oderwany od rzeczywistości - poczytaj trochę fora, a nawet info na stronie CDP... Zapewniam, że mam dobry sprzęt, poaktualizowane sterowniki itd. itp., (tak jak ja) a nadal jest problem z wywalaniem do sytemu (chociażby przed bitwą). To samo ma wielu ludzi i większość chyba nie jest aż tak naiwna jak myślisz, że puszczałaby ETW na super maks ustawieniach. Z reszta świadczy też o tym zapowiedź, że zostanie wypuszczona poprawka z CA... Problem jest powszechny i miejmy nadzieję, że chodzi tylko o dopracowanie pewnych elementów kodu, chociaż o wtopie na tak dużą skalę to ja jeszcze nie słyszałem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że w recenzji jest błąd. Pisze że w 1700 na tronie Polskim nie zasiadał August II zwany Mocnym. W takim razie kto? XD Ten błąd wiele nam mówi o brakach w Historii autora recenzji. Poza tym recenzja ładna, a gra genialna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 17:14, Regis1209 napisał:

Wydaje mi się że w recenzji jest błąd. Pisze że w 1700 na tronie Polskim nie zasiadał
August II zwany Mocnym. W takim razie kto? XD Ten błąd wiele nam mówi o brakach w Historii
autora recenzji. Poza tym recenzja ładna, a gra genialna.

A nie wystarczy spojrzeć ciut wyżej? Na tej samej stronie, na której zarzucasz mi brak edukacji znajdziesz post:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46652&pid=22 - a w nim link pokazujący jakiegoś Augusta IV, sfotografowanego na początku gry. A nieco niżej dobrą wiadomość od jednego z graczy:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46652&pid=28

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a Ja wam powiem że ten sream czy steam to taki niestety śmirdziel że aż cholera łep pęka ze wściekłości bo właśnoie nie chce chce się zalogować staną na pobieraniu 63% i nic już mnie szlag trafia za każdym razem odpalam i cooo logować się na sramie toż to już debilizm wtórny nic tylko muszę sobie pirata machnąć bo nie wytrzymam nerwowo co ci fachowcy narobili BOZE Drogi takie cacko spartolić takim jakimś sramem eeee nich to szlag..ityle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WItajcie, zgodzę się z opinią, że nowe produkty mogą zawierać jakieś błędy , ale wtedy udostępnia siię je za free (jeśli nie wszystkim, to testerom) i naprawia się w międzyczasie błędy. A nie sprzedaję się za grubą kasę produkt a w nim mnóstwo błędów uniemożliwiających normalnego użytkowanie. Jednocześnie chciałbym się pochwalić samą grę jest wypasiona!!! Sprawia wiele frajdy, tymbardziej denerwuje, jesli przychodzi taki moment, że chcesz ją wygrać a nie możesz, bo komuś pośpieszyło się na zbijaniu grubej kaski na maniakach!!!
To nie jest fair!!!! Swoją drogą doszedłem 162 tury, po około 20 zawieszkach, dalej grać już nie można!!! ;-(
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawda, a w nieidealnym płacisz 149 PLN za wersję z dodatkami i nie możesz z nich się cieszyć, bo sama gra nie działa. Ja jednak chyba dobrze zrobiłem kupując w dniu premiery. Steam nie był oblegany, update się zassał szybko. Poza tym pulpit zobaczyłem w grze raz - puk puk w niemalowane - także mam chyba fart ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować