Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Modern Warfare wciąż zbiera nagrody

24 postów w tym temacie

To oczywiste, że Spore otrzymało nagrodę za nowoczesne i skutecznie technologie zabezpieczające przed kopiowaniem.

A Civ: Revolution najlepszą strategią? No tak - konkurencją były: ADVANCE WARS: DARK CONFLICT, COMMAND AND CONQUER: RED ALERT 3, NINJATOWN, SOCOM: US NAVY SEALS TACTICAL STRIKE, VIVA PINATA: POCKET PARADISE... Na bezrybiu i rak ryba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza przygodowa gra akcji: Fable II. Dla tych którzy głoszą, że Fable to nie RPG. Widzicie? Każdy to wie, nie musicie aż tak się oburzać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

... a ja wciąż nie kupiłem Modern Warfare. No, cholera - aż wstydzę się tego, bo uwielbiam shootery, a tu omija mnie szerokim łukiem jeden z najlepszych ostatnich lat. Niestety, cena wersji na PS3 jest nadal droga, ale ostatnio spada - jak będzie dobra okazja, biorę w ciemno!

Nagroda jak najbardziej zasłużona, ale co do oprawy audio, raczej widziałbym inną pozycje. Jaką? Metal Gear Solid 4. Harry Gregson-Williams, Nobuko Toda, Shuichi Kobori... mistrzowie sami w sobie! Soundtrack w grze i odgłosy z pola bitwy są naprawdę genialne, więc i MGS powinien zgarnąć tą nagrodę. O Dead Space się nie wypowiem, bo jeszcze nie kupiłem pełnej wersji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza fabuła i postać: Call of Duty 4: Modern Warfare
Człowiek doczekał czasów, kiedy w tej kategorii wygrywa fps... Co się na tym świecie porobiło.

Wracając do chlubnej-niechlubnej tradycji poprawiania symbolicznych baboli: w ostatniej kategorii pogrubioną czcionkę załapało także ''Call of Duty 4''. :- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować