Zaloguj się, aby obserwować  
lampak

Silent Storm - temat główny

122 postów w tym temacie

Jestem w pierwszej misji na Uralu. Tuż po jej początku wdaje się w strzelaninę. Po pewnym czasie nadchodzi żołnierz w panzerklienie, czy jakoś tak się to nazywa. Nie mogę go zranić żadną bronią palną, a jego broń jest zbyt silna, abym mógł się zbliżyć na tyle, aby udeżyć z bazooki czy rzucić granatem. Sam tego kombinezonu nie mam. Jak więc mam go pokonać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.02.2006 o 18:17, lampak napisał:

Jestem w pierwszej misji na Uralu. Tuż po jej początku wdaje się w strzelaninę. Po pewnym czasie
nadchodzi żołnierz w panzerklienie, czy jakoś tak się to nazywa. Nie mogę go zranić żadną bronią
palną, a jego broń jest zbyt silna, abym mógł się zbliżyć na tyle, aby udeżyć z bazooki czy
rzucić granatem. Sam tego kombinezonu nie mam. Jak więc mam go pokonać?


Nie wdawaj sie w strzelanine :) Zalatw wszystko po cichu. Wydaje mi sie, ze w tej misji na dachu budynku i z boku po lewej (zachodniej) stronie stoja ludzie ze specjalna bronia przeciw pancerklajnom, wiec mozesz ja pozbierac. Najlepiej jest jednak nie dopuscic wroga do robotow (potem sam mozesz je przejac). Wreszcie mozesz sprobowac snajperem zabic pilota (trafienia krytyczne chyba przechodza przez pancerz).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem ostatnio S2+S3 z serii platynowa kolekcja. Wczoraj go ukończyłem i moim oczom ukazał sie napis który kompletnie mnie zaskoczył:
Not Final (?!?) a także
For tests only
czy moze mi ktos powiedziec WTF!? =O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok mam prosbe powiedzcie mi cos o tej grze bo zamierzam ja kupic ale mam pewne watpilowsci...i niewiem czy kupie bo kupuje duzo innych gieri mam inne ale opowiedzcie jaka jest i ile sie ja przechodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm z tego co wiem masz już sporo gierek i nie rozumiem jak chcesz je wszystkie przechodzić ale... Dobra
Silent Storm to świetna gierka taktyczna z całą masą broni, amunicji, sprzętu, są nawet pancerze wspomagane z własnymi rodzajami broni. Dalej gra ma świetną grafike (co takie ważne nie jest, ale zawsze uprzyjemnia gre), oraz co najważniejsze GENIALNĄ Fizykę. Posiada rag-doll czy jak sie to nazywa i dodatkowo można niszczyć budynki, bez trudności używajac karabinów można rozwalać okna ściany, a jak masz wyrzutnie rakiet czy takie zabawki to możesz rozwalać grube ściany i ogrodzenia, można niszczyć schodki, filary co tylko chcesz. Można nawet zrównać cały budynek z ziemią jeśli masz dość amunicji i chęci. Ciężko powiedzieć ile się ją przechodzi bo kampania jest dość nieliniowa w zależności od tego jakie cele misji zdołasz wykonać, gra wybierze dla ciebie inne misje.
Jeśli chodzi o samą grę, jest ona świetna, skradanie się, wymiana ognia zza barykad, flankowanie, ostrzał snajperski, jest w niej wszystko co zagorzałemu taktykowi moze się podobać. Uff nie wiem co więcej mogę powiedzieć, a własnie gra ma również system rozwoju postaci, jest 6 klas: i każda ma praktycznie własne drzewko umiejętności. Zdolności takie jak strzelanie, rzucanie, naprawianie, leczenie zdobywa się tak jak w Morrowindzie praktykując te zdolności, tak samo z cechami jak siła czy inteligencja. Niom to chyba tyle co mam do powidzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 01:30, ArtuRPGpl napisał:

thx, ale watpie zebym ja kupił bo musze te poprzechodzic a za bardzo taktycznych nielubie i
ide krude grac a nie na tym forum siedzie:D

A znaczy nie ze nie lubie takty bo teraz se kupuje tez Full spectrum warrior wiec zobaczymy jak tam z moja "takta" :D tylko mysle zeby se te gry nakupic i poprzechodzic az do wyjscia herosa 5, gothic 3 i obliviona pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka chyba sobie tą gierke przejde jeszcze raz;) A może dokupie jakiś dodatek:) Pamiętam jak grałem pierwszy raz i "powaliła" mnie swoją fizyką:)))

ArtuRPGpl <------ Nie za dużo postów pod rząd? To już lekki spamik pisać sam ze soba:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 02:11, Stwór napisał:

Kurka chyba sobie tą gierke przejde jeszcze raz;) A może dokupie jakiś dodatek:) Pamiętam
jak grałem pierwszy raz i "powaliła" mnie swoją fizyką:)))

To ja sie spytam skoro ją przeszedłeś, jak radziłeś sobie z tymi wypasionymi uzbrojonymi w lasery Panzerkleinami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem misji gdzie mam obronic ambasade brytyjska przed atakami szwabów(północna anglia)ale gdy zabije wszystkich mam jeszcze jedno zadanko zaniesc nieprzytomnego niemieckiego agenta poza teren walki ale gdy go zanosze do pokoju oficera misja sie niekonczy co zrobic???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.05.2006 o 21:37, gcw_mufas napisał:

mam głupie pytanie jak ogłuszyć przeciwnika tak żeby go nie zabić?

Chodzi ci o wzięcie przeciwnika do niewoli ?? Nie musisz się z nim bawić z tego co wiem po prostu nafaszeruj go ołowiem, aż padnie, potem tylko zarzuć na bark któremuś żołnierzowi i zmyj się z nim z pola walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2006 o 02:12, Hubi Koshi napisał:

To ja sie spytam skoro ją przeszedłeś, jak radziłeś sobie z tymi wypasionymi uzbrojonymi w
lasery Panzerkleinami ??


Podchodzisz chowajac sie za przeszkodami, jak jestes wmiare bliko rzucasz granat (taki fajny ciezki, dlugi, zielony, nie pamietam nazwy) - zaden panzerklain nie wytrzyma jak mu exploduje pod nogami.
ewentualnie z duzej odleglosci innym panzerklainem z dzialka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm. Gram sobie na najłatwiejszym poziomie aliantami. Od jakiegoś czasu nie aktywują mi sie cele misji, naczy się nie można ich wykonać!!! Chodzi quest w radzieckiej fabryce wojskowej na Uralu gdzie trzeba sie spotkac z naukowcem michaiłem Syryjakimśtam. Wpadają Niemczury przez metalowe drzwi, likwiduje ich ale nie mogę znaleźć celu misji, tak samo w innych misjach poźniej...nie pojwaiają się cele misji. Owszem aktywują się cele misji jezeli wykonuje je w kolejności podanej przez solucje, ale gra wskazuje na to że powinienem wykonać misję na Uralu(pulsuje na czerwono). W solucji "uralskich" misji wogóle nie ma. Więc co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować