Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

Raptr - komunikator dla graczy

161 postów w tym temacie

Dnia 27.02.2011 o 13:36, Ecko09 napisał:

Aha nie da się być na obu programach zalogowanym naraz. Poza tym klikam ikonkę i raptr
się nie włącza, 5 minut i koniec mojej przygody z tym syfem, zostaje przy xfire.


Oczywiście, że można, 2 zupełnie różne programy, 2 zupełnie różne konta, logujesz się w jednym i w drugim.Zero problemów. No chyba, że za pomocą obydwóch próbujesz się zalogować na jedno konto Xfire, w takim razie well... rezultat jest nietrudny do przewidzenia. A może jednak trudny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kożystać z obydwu, nie możesz Raptrem logować się na konto Xfire. Raptra możesz używać z wszystkimi innymi kontami, typu PSN, Steam, Xbox Live, ale musisz mu zabronić logować się na Xfire. Tylko jeden klient może być zalogowany na to konto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zainstalowałem tego Rapta, zagrałem chwile i muszę powiedzieć że pozytywnie zaskoczony. Jedynym minusem jest że nie mogę przerzucić godzin z Xfire. Dobre jest też że podczas gry mogeę sobie wejsc na Internet i coś sprawdzić, nie muszę już co chwile minimalizować okna gry :D Tu macie mój profil : http://raptr.com/jakass jak chcecie to wyślijcie mi zaproszenia ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz, to możesz przerzucać ręcznie, ale nie polecam tej metody, bo pierwej ciebie śmierć zastanie niż przerzucisz statsy na profil Raptra xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 18:50, Demagol napisał:

Jak chcesz, to możesz przerzucać ręcznie, ale nie polecam tej metody, bo pierwej ciebie
śmierć zastanie niż przerzucisz statsy na profil Raptra xD.


Aż tylu godzin to ja nie miałem, wiec kilka gier mogę na nowo przejść, oprócz Mass Effecta 2 bo miałem ponad 100 przegranych godzin xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem ten program i zaczynam testowanie. Jeśli się sprawdzi to się na niego przesiadam, tylko mam pytanie odnośnie przenoszenia godzin z xf, a mianowicie: jak to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:19, deif33 napisał:

tylko mam pytanie odnośnie przenoszenia godzin z xf, a mianowicie: jak to zrobić?

Strona wcześniej: niestety już nie można przenosić swoich godzin z xfire na Raptr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2011 o 20:36, Ecko09 napisał:

Ja nie mogę, raptr ciągle mi wywala xfire z profilu ;/


No więc przestań się logować na konto Xfire za pomocą Raptr. Na koncie Xfire możne być zalogowany tylko 1 klient, ALBO Xfire ALBO Raptr, nigdy 2 naraz. Nawet jeśli ręcznie wylogujesz Raptr to po jakimś czasie może się on automatycznie próbować logować. Wyrzuć z niego konto Xfire albo zmień login/hasło na błędne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Albo po prostu używaj Raptra zamiast Xfire, bo jak będziesz korzystać z nich jednocześnie, no to normalnym będzie, że będzie cię wywalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba tylko tobie laguje :D. Ciągle masz jakieś problemy z tym programem, może wyłącz zasobożerne aplikacje w tle przy graniu? Raptr na pewno wykorzystuje mniej pamięci operacyjnej od Xfire i jest lepiej zoptymalizowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie można ręcznie zaktualizować listę swoich achevementów? Wczoraj gdzieś taką opcję widziałem, ale dzisiaj nie mogę jej znaleźć ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować