Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

Raptr - komunikator dla graczy

161 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2011 o 16:00, Demagol napisał:

Wpisujesz tytuły w wyszukiwarkę, wchodzisz w ich profile i dodajesz do swojej biblioteki.

Przetestuję, dziękować ;)

Dnia 02.04.2011 o 16:00, Demagol napisał:

Nie da się więcej, bo raz, że to zabezpieczenie przed boostowaniem statystyk, a poza
tym i tak trzeba czekać trzy godziny, żeby te trzy przegrane godziny dodało :D. Gdybyś
ustawił więcej, to po zagraniu w jakąkolwiek inną grę przerwałbyś ten proces.


W sumie racja, w takim razie nie będę nic wprowadzał, niech zbierają się od nowa, w końcu to tylko miły dodatek.
Szkoda tylko że nie przenosi godzin z Xfire, ale to pewnie ono nie udostępniło bazy dla raptr

Ogólnie jak dla mnie programik pobił Xfire który siedział w moim PC od ponad 4 lat, jednak ciągłe problemy czy to z logowaniem, czy ze statystykami, skutecznie mnie do niego zniechęciły.

Tylko z tego co wiem raptr ma problemy ze zbieraniem danych o grach na ps3, a że wkrótce planuje jego zakup, może powie ktoś coś więcej na ten temat, jak wygląda sytuacja i postęp w tej sprawie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatni update poprawiał nieco błędów współpracy z PSN (Raptr nie importował niektórych trofeów). Poza tym większych problemów nie ma, jeśli nie liczyć faktu, że statystyki pobiera z amerykańskiego PSNu, gdzie europejskie wersje gier dodawane są z opóźnieniem. Tak więc niektóre "typowo europejskie" pozycje mogą się nie pojawiać w naszych statystykach Raptra, pomimo tego, że graliśmy w jakaś grę i nawet zdobyliśmy jakieś trofea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Da się coś zrobić, aby podczas dodawania ręcznie gry, a dokładniej w czasie poszukiwania poprawnego katalogu Raptr się nie zawieszał a potem się nie wyłączał? Chciałbym dodać do wykrywanych gier Puzzle Quest ale ten problem mi w tym przeszkadza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2011 o 20:54, PJ_MW napisał:

U mnie jest wszystko w porządku.

Hmm... Może w takim razie coś u mnie jest. :/ Przed reinstalacją tego programu (niechcący usunąłem folder Raptr''a z dysku C) działo się tak samo. Jeszcze trochę się się pobawię, a jak się nie uda, to trzeba będzie się obyć bez tego. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nigdy Raptr mi się nie zawiesił ani sam wyłączył. Napewno nie jest to jakaś "wada wrodzona" Raptra, rozwiązania problemu trzebaby szukać gdzieś indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2011 o 10:58, Ecko09 napisał:

Nie trzeba mieć włączonego kompa z odpalonym raptrem ,aby nabijał godziny z gier na x360?


Nie.
Ale, konsolowym grom chyba nie śledzi godziny gry, tylko achievementy, tak przynajmniej mam na PS3, nie wiem jak jest na Xboxie, niestety jeszcze go nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, tak samo zresztą jak i strona. Btw, widzieliście już jej nową wersję? Poprzednia była moim zdaniem o niebo lepsza, teraz mamy jakieś takie dziwne, fejsbuko-podobne-coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować