Zaloguj się, aby obserwować  
SupremeOrangeMaster

Raptr - komunikator dla graczy

161 postów w tym temacie

Dnia 04.09.2010 o 19:28, Revanchist napisał:

A co tam się dzieje? Pytam, bo nie korzystam już z Xfire, a Raptra.

Wystarczy wejść na temat xfire. A w skrócie.. Nie ma supportu do nowych gier, nie ma updateów, serwery są do dupy, czasem nie można się zalogować, albo wywala co chwila mimo, ze już niby to naprawione (serwery). Ogólnie jest... nie tak fajnie jak powinno.

I jeszcze pytanie posiadam. Nie da się w programie tak kliknąć na kogoś, żeby otworzył mi się jego profil xfire w przeglądarce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2010 o 09:33, raven91 napisał:

Można w Raptr dodawać godziny grania do profilu ręcznie? Jeśli tak to w jaki sposób?


Na profilu wybierasz w Recent Activity --> "Is Playing", potem grę i czas grania. Podobno trwają prace nad bardziej intuicyjnym dodawaniem godzin.

20100906143039

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób, by program wykrywał, że gram aktualnie w League of Legends (wersja eu)? Na stronie pisze, że powinno wykrywać, ale u mnie nic się nie dzieje. Klikam, mignie kółeczko przy kursorze od ładowania i koniec. Włączyłem raptra jako administrator, gra się załadowała, ale i tak nie wykrywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie kilka minut temu programik i przez następne dni będę go testował. Jeżeli przypadnie mi do gustu, jestem skłonny nawet zacząć go używać na stałe kosztem Xfire.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem Raptra już od dłuższego czasu i muszę powiedzieć, że wprost miażdży on konkurencyjny Xfire pod niemal każdym względem. Możliwość dodania kont Xbox Live/GfWL, PSN, Steama, Xfire, a nawet postaci z WoWa oraz pełna współpraca z Facebookiem i Twitterem, mniej obciążająca praca samej aplikacji, a nawet działanie programu(z oczywistych względów pozbawione wielu możliwości) offline to funkcje, które w bezpośrednim pojedynku deklasują Xfire. Mam nadzieję, że program ten z dnia na dzień zdobywał będzie co raz to większe zainteresowanie i popularność, a także przekonanie użytkowników Xfire, które zaowocuje potem przeniesieniem konta na Raptr, no i że powstanie wkrótce polska wersja programu, co z pewnością przyciągnęłoby uwagę jeszcze większej ilości osób(bo Polaków na Xfire jest bardzo dużo).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mógł byś, bardzo bym prosił ;)
Możesz także wysłać na maila mafiosopl(at)gmail.com

Z chęcią przetestuję, bo XF ostatnio zaczyna mnie denerwować ;)


Tylko ktoś pisał że aby importować liste kontaktów ze steam czy coś takiego, trzeba podać login i hasło O_o
Jak dla mnie wszelkie zapytania o login i hasło zaraz przedstawiają się próbą kradzieży konta ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest możliwość zarejestrowania się na stronce i tam pododawania sobie tych kont steama, Live itd. bez potrzeby ściągania klienta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób na naliczanie godzin z grania na ps3? Bo widzę, że niektórym się udało, ale no właśnie, niektórym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2011 o 23:21, Kreek napisał:

Jest jakiś sposób na naliczanie godzin z grania na ps3? Bo widzę, że niektórym się udało,
ale no właśnie, niektórym.


Można tylko ręcznie dodawać:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=46841&pid=23

Swoją drogą - dostałem dzisiaj maila z playfire.com (to także strona "social" dla graczy, tylko bez nacisku na komunikator). Wygląda na to, że za tydzień-dwa wyjdzie zupełnie nowa wersja strony. Mają ją uprościć (i na to liczę!). Na Raptr znalazłem się głównie dla łatwego trackingu godzin - na xboxie wszystko hulało, ale jak kupiłem PS3 strona straciła swój urok :(

Na forum playfire znalazłem fajne pytanie i odpowiedź pracownika playfire:

Originally posted by coruscant

How come Playfire can track PS3 gameplay when Raptr have said it''s not possible?


Originally posted by Rebon:
I''m not sure why they can''t do it, but if you go add your PS3 name to the new Playfire all your gameplay will be tracked :-)

Chociaż może na raptr też w końcu się coś ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem kilkakrotnie zuploadować cały mój folder z Raptrem, ale niestety następował samoistnie autologin na moje konto :/.
BTW. Spróbuj dodać na chwilę wyłączyć antywirusa/dodać Raptra do wyjątków w zaporze systemu Windows.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować