Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nie tylko gracze nie przepadają za cukierkowym Diablo III

81 postów w tym temacie

owszem... fani wyraźnie mówią czego chcą... ale Blizzard to dobra firma i jeżeli trzymają się czegoś tak mocno pomimo narzekań fanów to muszą mieć powody... miejmy nadzieję że mają racje ale im chyba można ufać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W stosunku 2 specjalnie się jak dla mnie nie różni, część 1 pamiętam jako znacznie mroczniejszą (ale pamięć bywa zawodna). Jeśli ktoś uważa, że D3 jest faktycznie jakiś cukierkowy i strasznie kolorowy... to wg. mnie chyba miał smutne szaro-bure dzieciństwo :P.
Gier Blizzarda i tak nie lubię, więc kolejnej odsłony Diablo i tak w planach zakupowych nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To już WarCraft 2 był przecie cukierkowy (w stosunku do jedynki, która miała zaskakująco ciężki klimat - jak na WarCrafta oczywiście), a nikt nie narzekał (przynajmniej tak mi się wydaje... :P). Jak już Vojtas pisał, fani zrobią moda i po sprawie :P. Osobiście mi taki styl graficzny Diablo nie przeszkadza, wszystko wygląda bardzo ładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie mają problem z tą grafiką... Ludziska chyba, pozapominali, że w grach Zamieci najważniejsza jest fenomenalna grywalność.
PS. Wystarczy tylko dać nius o D3, a temat stanie się najpopularniejszym wątkiem dnia.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 18:21, junior17 napisał:

PS. Wystarczy tylko dać nius o D3, a temat stanie się najpopularniejszym wątkiem dnia.


No co? Ludzie lubią sobie ponarzekać na to, jaka to grafika w Diablo 3 jest okropna, bo kolorowa ;P. Równie kolorowa co kraina Nazitubbisiów :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoW to jednak nie jest, tutaj kolory są trochę zakryte przez ciemność. Mi to nie robi większej różnicy, nawet wydaje mi się, że bardziej kolorowa wersja będzie miała choćby lepsze efekty rzucania czarów. Jeżeli gracze będą nalegać to mogą to zmienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prawdę mówiąc bardziej podoba mi się to "przed"... ale nie grałem i nie gram w Diablo 1 ani 2 choć na "trójeczką" prawie na pewno się skuszę. Głównie liczę na tryb kooperacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Cukierkowa grafika"? Polecam palnięcie się naprawdę twardą deską w głowę, ewentualnie skierowanie się na najbliższą izbę wytrzeźwień.

Dzieci drogie - Diablo to seria, która ewoluuje z odsłony na odsłonę. Dzisiejsze narzekania na DIII to NIC w porównaniu z jękami wielbicieli "jedynki", kiedy dane im było ujrzeć część drugą (która jak na ironię doczekała się miana kultowej i do dziś jest wzorcowym hack''n''slashem).

Bill Roper? Czy to nie czasami ten partacz od Hellgate: London (aka "Diablo Killer" ;)? Panu radzę jeszcze głębszą kurację... Jego "dzieło" reprezentowało poziom niższy od produktów City Interactive (Mortyr for the winner!), a jego monotonia całkowicie zabiła grywalność.

Nie mam zielonego pojęcia z jakiego powodu narzekacie. Aby gra była ciemna (bo już JEST mroczna), pobawcie się 5 minut z opcjami typu kontrast, jasność, et cetera, et cetera. Błagam, nie kompromitujcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:59, Metalhead86 napisał:

Bill Roper? Czy to nie czasami ten partacz od Hellgate: London (aka "Diablo Killer" ;)?


Nie nazywaj go partaczem, to bardzo fajny gościu jest ;). Swoją drogą, najbardziej mi się podobały gry Blizzarda, nad którymi nadzór sprawował właśnie pan Roper. Poza tym za Hellgate''a nie odpowiadał tylko on, więc nie wieszałbym psów jedynie na nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony to miałem nadzieję, że rzeczywiście będzie bardziej "czarno", żeby mało co było widać, przez co rozgrywka mogłaby być wymagająca, ale jakiego poziomu trudności mam się spodziewać, skoro w D3 będzie automatyczne przydzielanie punktów statsów i automatycznie uzdrawiające kuleczki. Toż to casualem jedzie na kilometr. Nie mniej czekam z niecierpliwością, w końcu przecież to Diablo.
A fanowski mod zmieniający grafikę na mroczniejszą jest 100% pewniakiem, szczególnie po tej całej wrzawie w tej sprawie.
Chociaż...może Blizzard ma w zanadrzu jakąś niespodziankę? Mogłoby być tak, że np. z biegiem rozgrywki i fabuły świat gry będzie się stawał coraz brudniejszy i mroczniejszy, z powodu zalewu sługusów Diablo? Może dlatego Blizz nie odpuszcza Wowowatej (lol) grafiki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym niesmialo zauwazyc, ze niektorzy tutaj, sa tak ekhm fanatycznie przywwiazani do przyszlosci, ze zakrawa to na neofityzm.
A najgorsze jest to, ze zdecydowana wiekszosc nie pamieta, jak kiedys gry wygladaly, i co najwazniejsze dalczego wygladaly. Nie nie dlatego ze kiedy projektanci lubili "mhork", dlatego ze owczesny sprzet z trudem wyswietlal cos wiecej niz 16-o bitowa paleta barw..

Smutne troche, ze wiekszosc tutaj jest slepo przywiazana do przelosci, ktora jedynie pamietaja jako bardzo wyidealizowana :<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 19:29, Azreix napisał:

Jak dla mnie to ''''przed'''', to wcale nie jest cukierkowe. Ale Diablo jest Diablo,
ma być mrocznie, jak tylko to możliwe.


Ta cos ci powiem. Wchodze moim bohaterem to domku, morduje nim faceta, pozniej gwalfce zone tego faceta. Obydwoje nabijam na pal przed ich domkiem. Na dworze jest poludnie, slonce ladnie swieci, trawa sie zielniki, kwiatki rosna, mamy wiosne. Jest ladnie i kolorow, i ten blekit nieba.. Sielanka i to jaka kolorowa! No moze gdyby nie fakt, ze mamy dwa zakrawione trupy na palach przed drzwiamy i pare wyrazow napisanych na tychże scianach ich wlasna krwia.
No ale to nie jest mroczny i ciezki klimat. Zeby byl mroczny i ciezki to grafika musibyc szaro-bura!. Niektorym chyba klepki ostatnie odebralo, jest mrocznosc swiata oceniaja po tym jak bardzo jest wyprany z kolorow..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh fanem gier blizza jestem od....nie pamiętam lol zupełnie jakbym się urodził z diablo w ręku.

A generalnie co do grafiki to myślę, że trochę zbytnio odbiega od mrocznej a to jest minus bo gra straci swój unikatowy wizerunek.

A starcraft 2? Znowu dodali zbyt wiele i coś mi się patrzy po obrazkach że nawet C&C 3 ma lepszy klimat no ale to moj gust :)

No i coś mi się wydaje, że narzekają tylko starsi fanatycy tych serii, którzy nie potrafią się odnależć przy dzisiejszych produkcjach (Titan Quest itd.)

Szkoda blizz straci trochę w oczach wieluuuu graczy ale i tak odniesie sukces :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałeś o rozpłakanym bachorze i fanatycznym soundtracku który nabiera we mnie chęci zabicia paru osób <Benće o mńe głośno, jutro na TVP O 19.00> Ludzie naprawde odczepcie się od tej grafiki, na litość diablosa napewno tego nie spartaczą, z takim zapleczem Finansowym i ogromnym doświadczeniem.. no fakin'' way

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:41, Madoc napisał:

Ktoś tu przesadza, nie pokażę kto, bo palcami nie wolno, poza tym nie mam tylu palców.
Ludzie, gdzie widzicie problem, ja się pytam? Latają tu małe, różowe jednorożce? Kolorowe,
błyskające świetliki? Dziewczynki w warkoczykach? Nie? Jest krew, walka i chodzące trupy?
Tak? Więc to wciąż jest Diablo! Nie róbcie afery o parę dodatkowych barw, bo to nie ma
sensu, a gra i tak wygląda świetnie. Poza tym ta podziemna lokacja z trailera IMO i tak
jest mroczna, a nawet jeśli komuś i tak nie odpowiada, to rozpadający się na robaki olbrzym
skutecznie to wynagradza. Nie szukajcie dziury w całym. Wiem, że to wyświechtane już
powiedzenie, ale Blizz wie co robi.
PS: Za to brak rozdawania statów ssie ogromnie. Ale jednak- Blizz wie co robi ;)
PS2: Jeśli Diablo 3 wygląda cukierkowo, to jak przepraszam wygląda Starcraft 2? Hę? Hę?


Co do diablo III zgadzam się .. i podzielam opinie z tym że Nie ma tutaj żadnych dziewczynek z warkoczykami :D ani teletubisiów. D3 musi wyjść bo samo DII stało się nudne i zbyt ogarnięte (Mimo iż zacieram na BN ostro xD ) kazdy dąży do perf Itemów. Wiele objechanych Buildów typu Hammmer Smither. itp itd Takie czy inne D3 wygląda dobrze.. Efekty są świetne. Co do screenów załączonych w temacie.. Zobaczymy jak to będzie.. Drugi wydaję się IMO jak gdyby z lepszą głębią kolorów i bardziej realnie

Pozdro All
Pozdro You

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:41, Madoc napisał:

PS2: Jeśli Diablo 3 wygląda cukierkowo, to jak przepraszam wygląda Starcraft 2? Hę? Hę?


Eee... jesteś albo nie na czasie, albo newsy o StarCrafcie 2 czytasz jedynie na gram.pl (co i tak na jedno wychodzi :P). Zergowie zostali ostatnio przemodelowani i fanom ogólnie się spodobało, że grafika robi się coraz mroczniejsza. Tak więc narzekanie na cukierkowe kolory SC2 możesz już włożyć między bajki ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2009 o 10:12, Skywalker560 napisał:

Eee... jesteś albo nie na czasie, albo newsy o StarCrafcie 2 czytasz jedynie na gram.pl
(co i tak na jedno wychodzi :P). Zergowie zostali ostatnio przemodelowani i fanom ogólnie
się spodobało, że grafika robi się coraz mroczniejsza. Tak więc narzekanie na cukierkowe
kolory SC2 możesz już włożyć między bajki ;).

Informacje o SC2 czytam na oficjalnej stronie SC2, tam też oglądam screeny. Nie mówię że SC2 jest cukierkowe, pisałem już deihowi. Po prostu nie wypada narzekać na Diablo 3, bo wygląda dużo poważniej, niż Starcraft. Mi i tak to wisi, bo "Blizz wie co robi". Gry będą świetne, jestem tego pewien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 15:16, Skywalker560 napisał:

Pora zmienić źródło informacji na SCLegacy, StarcraftWire lub sc2blog.com xD.

Znaczy, Blizz ma złe screeny i informacje o swoich grach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować