Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 zachęci do zakupu PS3?

65 postów w tym temacie

Zaraz po premierze KZ2, PS3 zaliczyło lekki skok sprzedaży, ale już w następnym tygodniu wszystko wróciło do normy, czyli PS3 na szarym końcu... KZ2 nie sprostało roli system sellera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może czepiam się szczegółów, ale z takim sterowaniem to nie może być system seller.(nie czepiam się grafiki, która nie jest taka dobra, jak można było się spodziewać).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie Killzone 2 to taki Gow2 zobaczcie krew się leje na oczy dokładnie tak samo tylko, że inaczej wygląda. Ludzie mają prawie, że identyczne niebieskie światełka :) nawet 1 gość jest bardzo podobny do tego z Gow''a też jest dużo krwi. Grafika jest porównywalna chociaż bardziej podoba mi się ta w Gow''ie miałem porównać obie gry, ale w piątek 13 zapalił się rrod.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym nawet nie porównywał GoW''a do Killzone nie ta liga synek :D Waga ciężka z wagą przepiórczą :D. Wole X''a bo mam X''a , killzone 1 bylo swietne ale nie jest to tytuł dla którego można kupić ps3 ;( już prędzej dla MGS4,Grand Turismo, Uncharted, no i Gears Of War 3 <3 <3 <3 lofe love !111!1111!!! ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 15:54, Grubis napisał:

Ja bym nawet nie porównywał GoW''a do Killzone nie ta liga synek :D Waga ciężka z wagą
przepiórczą :D. Wole X''a bo mam X''a , killzone 1 bylo swietne ale nie jest to tytuł
dla którego można kupić ps3 ;( już prędzej dla MGS4,Grand Turismo, Uncharted, no i Gears
Of War 3 <3 <3 <3 lofe love !111!1111!!! ;D


Prawie się z tobą zgadzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja nie kupiłem PS3, bo jest za droga i beznadziejnie gra mi się na takim padzie. K2 to nie żaden killer, jakby wyszło więcej gier, to można by sie zastanowić nad kupnem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:14, Grey Wolf napisał:

>Gra waży 40 gigabajtów
Ciekawe co tam zajmuje tyle. Powtórzone dane w celu przyspieszenia wczytywania chyba.


1. niekompresowane video (a mozna bylo bez straty jakosci zmienic rozmiar uzywajac innego format)
2. wiele sciezek dzwiekowych - rowniez bez jakiejkolwiek kompresji - bo po co
3. to samo w kolko by skrocic loadingi

przy takiej polityce lada moment gra nie bedzie wchodzi na Blu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:18, EmperorKaligula napisał:

przy takiej polityce lada moment gra nie bedzie wchodzi na Blu :)

A to już przy MGS4 było
http://www.joystiq.com/2008/03/02/kojima-mgs4-too-big-for-50-gb-blu-ray-disc/
Śmieszne po prostu.

A tu mały bonus dla tych co jeszcze o tym nie słyszeli
http://www.theprodukkt.com/kkrieger
http://www.youtube.com/watch?v=1VqzjafwCNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:17, Polak477 napisał:

to było tylko porównanie bo wszyscy mówią jaki ten killzone 2 jest dobry już zrobili
by go grą stulecia, a GoW 2 jest dużo lepszy

Śmieszny jesteś K2 jest dużo lepsze od GoW2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

40GB i przez to nie mogłaby być wykorzystana w żadnym innym sprzęcie...doprawdy ciekawe...na PC 40GB to teraz nie jest żadna przeszkoda. Podzieliłby na kilka DVD9 i byłoby ok. Co innego na X360...Ale prawda jest taka, że pliki po prostu są rozpakowane tak, żeby od razu procesor miał do nich dostęp, dzięki temu gra działa płynnie. Gdyby spakować te pliki tak jak są robione instalki gier na PC, to zapewne zajęłoby to o połowę mniej, tudzież 2 płytki DVD9. A co do tematu...nie, KZ2 nie przekonuje mnie do PS3 i nie kupię go dla tej gry (widziałem, grałem i dziękuję, postoję). Za to GoW2 przekonuje mnie, żeby kupić X360...eh, ale kasy brak :P Poważnie, chociaż wiem, że możliwości X360 powoli się kończą, a UE3 to ich szczyt, to jednak większość gier, które wychodzą na X360 bardziej mnie interesuje, niż te, które wychodzą na PS3. Cała ta japońszczyzna...to nie dla mnie. Na X360 jest mnóstwo fajnych gier, FM2, GoW2, Mass Effecty najpierw na X360 wychodzą, takie gry bardziej PCtowe, do takich gier jestem przyzwyczajony. A na PS3 co mam? MGS4? Jakiś taki nijaki...filmiki strasznie długie, ja wiem, że sztuka, itd., ale jak kupuję grę, to chcę grać, jak chcę oglądać film, to kupuję go na DVD, albo idę do kina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2009 o 16:23, Kaucz napisał:

Rozpływam się nad multi :]
EmperatorKaligula - nie wiem po co sie czepiasz zaraz wywołasz wojenkę.


g mnie obchodza wasze wojenki, dla mnie 40gb to niczym nie usprawiedliwione nabijanie GB, ciekawe czy odwaza sie podac co ile zajmuje - najpewnie nie :) bo wyjdzie ze sama gra to 25% tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować