Zaloguj się, aby obserwować  
Generalis_Calisius

Programy typu Reality Show - Temat Ogólny

13 postów w tym temacie

Pierwsza edycja Big Brothera była dosyć fajna, reszta edycji już gorzej... innych reality show nieoglądałem. Co do reality show to podobało mi się jak pokazali to wczoraj w filmie "Show" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trudno stwierdzić, który był najlepszy bo wszytkie moim z daniem są\były denne. W dzisiejszych czasach telewizja żeruj na najprymitywniejszych ludzkich instynktach, a w reality show lubią pokazywać takie rzeczy i upokarzać uczestników (którzy notabene sami są sobie winni). Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te reality show polskie są najbardziej dennymi jakie widziałem w zyciu :/ Jedyne reality show jakie mi sie spodobalo (jest jako reality show uznawane w gazecie :P ) to program o remonatch domów, Makeover coś tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Widzieliście ten film wczoraj na TVP o reality show? Niezły był, a co ja o tym sądzę- wszystkie to dno i 2 metry mułu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2006 o 12:32, Budo napisał:

Widzieliście ten film wczoraj na TVP o reality show? Niezły był, a co ja o tym sądzę- wszystkie
to dno i 2 metry mułu.

Tak dobry, ten film widziałem go rok temu, ale wczoraj też obejrzałem. Jednak najlepsze są uczucia oglądając ten film pierwszy raz, bo wtedy zakończenie szokuje. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film był niezły. Nawet pozytywnego akcentu na koniec nie było. I dobrze bo w Reality Szołach nie ma niczego budującego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Temat zakurzony, ale pora go odświeżyć.
Wczoraj, przez przypadek podczas przeglądania programów, natknąłem się na kolejną odsłonę Big Brothera... o_O
Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Postanowiłem zobaczyć chociaż jeden odcinek i... strasznie się uśmiałem ;]
Same roczniki 85 i 86... dzieciaki bez wykształcenia i pracy, które postanowiły zabłyszczeć... Oprócz kłótni to nic się tam nie dzieje. Co wy o tym sądzicie? Jak dla mnie porażka totalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukając czegoś ciekawego - natknęłam się na to... Co mogę powiedzieć... Większość z tych osób niczego sobą nie reprezentuje... Jeszcze pierwszą edycję dało się oglądać w końcu to była nowość, a teraz z kolejnej na kolejną jest coraz gorzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 13:24, greg_f napisał:

Temat zakurzony, ale pora go odświeżyć.
Wczoraj, przez przypadek podczas przeglądania programów, natknąłem się na kolejną odsłonę Big
Brothera... o_O
Nie wiedziałem czy śmiać się czy płakać. Postanowiłem zobaczyć chociaż jeden odcinek i... strasznie
się uśmiałem ;]
Same roczniki 85 i 86... dzieciaki bez wykształcenia i pracy, które postanowiły zabłyszczeć...
Oprócz kłótni to nic się tam nie dzieje. Co wy o tym sądzicie? Jak dla mnie porażka totalna.


Taak też zobaczyłem, a właściwie zerknąłem na tego nowego "Wielkiego Brata". Muszę powiedzieć, że to jest denne co tam się wyprawia. Wszystkie dziewczyny tam to straszne, bezmózgie tapeciary, a o kolesiach wolę nie mówić.. Akurat widziałem jak jedna wychodziła. Uwierzycie? Mój rocznik, świeżo po maturze, nie wiem czego ona tam szukała, pewnie sławy.. ŻAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2007 o 18:31, Clawpek napisał:

Taak też zobaczyłem, a właściwie zerknąłem na tego nowego "Wielkiego Brata". Muszę powiedzieć,
że to jest denne co tam się wyprawia. Wszystkie dziewczyny tam to straszne, bezmózgie tapeciary,
a o kolesiach wolę nie mówić.. Akurat widziałem jak jedna wychodziła. Uwierzycie? Mój rocznik,
świeżo po maturze, nie wiem czego ona tam szukała, pewnie sławy.. ŻAL


Normalnie Żal.pl! ;)
Jak dla mnie to jest to typowe odcinanie kuponów od serii, która kiedyś karmiła rzesze dzieciaków. Teraz w grze są same dzieciaki (bez urazy), które nie znają zycia. Powinny się tam znaleźć jakieś ciekawe osoby, a nie pustaki... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować