Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GDC 09: Modern Warfare 2 ma termin wydania!

29 postów w tym temacie

No czekam z niecierpliwością na pierwszy taki już gameplaye i screeny.
W jakim ogólnie to środowisku będzie osadzone. Bo w CoD4 było bardzo fajne. Singiel tam się mniej liczy ale żeby przynajmniej był dynamiczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To co zaczynamy zaklady w ile godzin niedoswiadczony gracz przejdzie Modern Warfare 2? 4, 6 czy 8? Bo dlugosc kolejnych gier z tego cyklu drastycznie sie zmiejsza. CoD 4 zaliczylem w 6 godzin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 10:40, Wojman napisał:

To co zaczynamy zaklady w ile godzin niedoswiadczony gracz przejdzie Modern Warfare 2?
4, 6 czy 8? Bo dlugosc kolejnych gier z tego cyklu drastycznie sie zmiejsza. CoD 4 zaliczylem
w 6 godzin.


Jak to zmniejsza? Zarówno w cyklu CoD jak i w tym gatunku czas jest mniej więcej ten sam, chyba tylko Medal of Honor (na ten czas pamiętam) był dłuższy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pepsi chyba ci sie firmy pomylily, gier iw nie trzeba bylo latac, latac, latac, to treyach tak namieszal.
jednak wiem ze mw2 bedzie robiony pod wiekszosc, czyli bedzie latwiejszy, tak zeby "niedzielni" gracze mogli sobie popykac, a dla normalnych bedzie lipa, ale poczekamy zobaczymy, mam nadzieje ze bedzie trudniejszy do opanowania niz 1 (mw)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a dla normalnych bedzie lipa, ale poczekamy zobaczymy, mam

Dnia 26.03.2009 o 11:06, Dominix napisał:

nadzieje ze bedzie trudniejszy do opanowania niz 1 (mw)


A jakby co to moga zrobić PAM promoda czy inne ustrojostwo i będą zadowoleni:]
Ale gdyby był obardziej dla "niedzielnych" to bym się cieszył, zawsze to coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeden z lepszych teaserów jakie widziałem. Więcej do słuchania, dedukowania co też oni tam gadają i co to może znaczyć dla mnie jako gracza. Świetne :). Do tego te kształty materializujące się od czasu do czasu, dające do myślenia, ostrożnie dawkujące strzępki informacji.

Jakaś walka z terroryzmem? Winda, lotnisko, mnóstwo ludzi, potem strzelanina... Czyżbyśmy mieli się bawić w oddział antyterrorystyczny? Gdzieś przy końcu miga platforma naftowa... Wygląda to wszystko bardzo intrygująco.

Boję się tylko ceny. LEM to niezwykle pazerny polski wydawca. Za bardzo wiele daje bardzo niewiele, a ich wydania gier przypominają wczesne lata rozkwitu wydawnictwa gier w Polsce. Pudełko, czarno-biała instrukcja licząca ledwo 16 stron (z czego połowa to tekst licencji) i płytka z grą. Mowa o CoD4: MW. A cena 99zł. MW2 dobije do 139zł jak nic, bo tendencja cenowa u wydawdców w ogóle jest zwyżkowa. Weźcie się panie i panowie z LEMu w garść, bo wiocha i wstyd jak Polska długa i szeroka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to zeby zrobic jedno, pama, a nie jak jest teraz masz pama, i 10 wersji promoda, i co to z a granie?
cod 1-pam, cod 2 pam, a dalej juz tylko gorzej bo gra byla robiona tylko dla zarobku wiec na latwizne, a potem niech sie gracze mecza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 10:40, Wojman napisał:

To co zaczynamy zaklady w ile godzin niedoswiadczony gracz przejdzie Modern Warfare 2?
4, 6 czy 8? Bo dlugosc kolejnych gier z tego cyklu drastycznie sie zmiejsza. CoD 4 zaliczylem
w 6 godzin.

Zawsze jest jeszcze świetny tryb wieloosobowy. To tam gra rozwija swoje skrzydła.
Cod 4 zaliczyłem w 8 godzin. Ale co to były za godziny...dawno nie widziałem tak intensywnej kampanii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kontynuacja CoD 5, tylko 4 więc nie wiem czy tak szybko :), Modern Warfar mnie jeszcze nie znużył ale oficjalna data 2 części napawa optymizmem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To dobrze że nie podpinają tego pod markę Call of Duty bo Modern Warfare było przeciętne i krótkie. Nie spodziewam się wiele po dwójce. Ze zniecierpliwieniem czekam za to na kolejną część Call of Duty od Treyarch. World at War też było krótkie, ale za to piekielnie emocjonujące i klimatyczne. Pewnie zrobią świetną grę na podwalinach Modern Warfare 2 jak to było z World at War i MW 1...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takiej daty premiery bardzo łatwo można było się spodziewać, ale i tak bardzo cieszy mnie właśnie taki termin, ponieważ dzięki temu mam jeszcze bardzo dużo czasu na nadrobienie zaległości związane z Modern Warfare 1. Trochę szkoda, że wszystko wskazuje na to, że nawał znakomitych gier w okresie przedświątecznym w tym roku będzie przeogromny, bo skąd tyle kasy na gry brać, a przede wszystkim skąd czas na granie wziąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować