Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

GDC 09: Fallout 3 grą roku!

94 postów w tym temacie

a może inaczej - jakże to możliwe, że ktoś śmiał pomyśleć inaczej niż JA?
przecież wiadomo, że ..... jest najlepszą grą na świecie, a ci inni, którzy twierdzą inaczej się nie znają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 13:27, Splocky napisał:

Czy istnieje jakiś link do źródeł GDC, który to potwierdza? Chciałbym zobaczyć, jakiego
angielskiego słowa użyto, bo wydaje mi się, że scenariusz nie jest synonimem fabuły.
Oprócz tego wydaje mi się, że większość z Was grała w F3 tylko do połowy, bo twierdzi,
że cała gra polega na szukaniu ojca.

O tak, na koncu scenariusz jest o wiele lepszy.
"Hej Fawkes, sadzisz, ze...-"
"Sorry, twoje przeznaczenie, nie moje. Ale i tak za toba wleze do srodka, tak zebys mogl na mnie patrzec kiedy bedziesz zdychal".
Wreszcie jakas gra, ktora przebila Tormenta

@sick
"od razu widać czytając komentarze, że Polska to kraj tolerancji, w której akceptuje się wybory innych ludzi...."
A co, wolisz, zeby to byl kraj, w ktorym wybory na najlepsza lodowke wygrywa mercedes i ludzie nie wytykaja tego palcami i smieja sie z tego? Ja wole kraj, w ktorym rzeczy glupie sa nazywane glupimi, po imieniu, bez owijania w bawelne i bawienie sie "no on sadzi, ze Spears jest lepsza od Mozarta, ale to tylko jego opinia wiec nie smiejmy sie z niego".
Mala ciekawostka dla wszelkich ludzi broniacych "opinie"- guste nie sa dobre ot tak, gusta trzeba rozwijac aby byly dobre. Dlatego osoba, ktora obejrzala tysiace filmow jest wiekszym autorytetem, niz osoba, ktora obejrzala ich dziesiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry z zeszłorocznej najwyższej półki stają na tak wyrównanym poziomie, że ciężko jest jednoznacznie rozstrzygać, która z nich jest tą absolutnie najlepszą. Cały ten ranking, zarówno nagrodzeni, jak i nominowani w ogóle mi się nie podobają. Chociażby w kategorii ''''Gra roku'''' w nominowanych ewidentny brak Dead Space, to chyba jakieś nieporozumienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

SoundWave
gram dobrze ponad 20 lat w różne gry, więc zakładam, że się łapię na Twój "tysiąc filmów", skończyłem masę różnych gier, na różnych platformach, duzo czytam, z kinem jest "na Ty".
Drażni mnie strasznie, gdy 15-latek stwierdza autorytatywnie "ty się nie znasz ty tam, gta4 jest najplepsze na świecie i basta", basta co?
dla Ciebie jak rozumiem istotna jest sama opinia, byleby była moja i każdy, absolutnie każdy powinien ją znać bo wtedy co? - jesteś gość, o którym wszyscy powiedzą "on ma swoje zdanie"
jeśli mercedes wyproduje najlepszą lodówkę to i tak większość będzie chciała ją kupić własnie dlatego, że jest najlpesza, a nie dlatego, że fiat też zrobił lodówkę i kowalskiemu podoba się tylko fiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nagroda za najlepszy scenariusz dla F3?
Wiem, że przeciętny gracz nie ma żadnych wygórowanych wymagań ale żeby przyznający nagrody jury również...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 - Najlepszy scenariusz. No oczywiście że tak w porównaniu z takim GTA 4 to fallout jest rozbudowany, posiada wiele wątków i nie da się go przejść w góra 2 dni ;) Po prostu śmiech na sali.

PS. Nie uważam F3 jest złą grą, ale najlepszy scenariusz... No nie sadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, barkuje mi tu chyba wyróżnienia za najlepszą grafikę. A co do reszty, to F3, grą roku? Nie powiem gra jest dobra (no przynajmniej przez kilka pierwszych godzin, bo tylko tyle grałem:-)), ale są lepsze tytuły. Chociaż by taki L4D, czy Gears Of War 2. A właśnie, dziwi mnie to że nie ma w nominacji do gry roku własnie GoW2? WTF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.03.2009 o 14:39, sick of it all napisał:

dla Ciebie jak rozumiem istotna jest sama opinia, byleby była moja i każdy, absolutnie
każdy powinien ją znać bo wtedy co? - jesteś gość, o którym wszyscy powiedzą "on ma swoje
zdanie"

To zle rozumiesz. Ponoc masz ponad 20 lat, ale cos tego nie widac po twoich postach. Przestan wyciagac wnioski z twoich czterech literek, a zacznij czytac ze zrozumieniem, wtedy moze bedziemy mieli o czym gadac.
Wiele jest na tym forum takich specjalnych osob, ktore interpretuje cudze posty jak im sie zywnie podoba, wszyscy jestescie strata czasu, a w glowie macie sieczke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ty jak widze też nie bardzo potraficz czytać ze zrozumieniem...
Cóż - jak nie wiem co powiedzieć to piszę, że masz sieczkę i się nie znasz - zakończenie godne conajmniej gimnazjalisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 15:04, sick of it all napisał:

Ty jak widze też nie bardzo potraficz czytać ze zrozumieniem...
Cóż - jak nie wiem co powiedzieć to piszę, że masz sieczkę i się nie znasz - zakończenie
godne conajmniej gimnazjalisty...

Hahaha, gdzie napisalem, ze sie nie znasz? Znowu interpretujesz jak ci tylko przyjdzie do glowki? Jakiez to rozkoszne ;d.
Gram.pl musi sobie wynalezc funkcje "ignore" bo ludzie nie koncza szkoly, wpadaja tu bez umiejetnosci czytania i wymagaja od innych, zeby ich szanowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwią aż tak negatywne komentarze do Fallouta 3 (może i główny wątek jest nie za długi, ale ta gra to piękny, otwarty świat, niesamowite poczucie humoru, pełno wątków pobocznych, KLIMAT!! itd.) zwłaszcza gdy nikt nie kwestionuje zwycięstwa tak dennej gry jak God Of War (liniowa, krótka naparzanka z durną fabułą, testosteronowym mięśniakiem i wszechobecną ciasnotą pomieszczeń i niewidzialnymi ścianami) w przypadku konsol przenośnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem dość zdziwiony takim sukcesem LBP i porażką MGS4(Nagroda za całokształt twórczości nie jest dla gry tylko dla Hideo). Wydaje mi się, że MGS został niedoceniony. A najlepszy scenariusz dla Fallout 3? He he, kompletnie się nie spodziewałem tego. O wiele bardziej pasowałby tutaj właśnie MGS4 i byłoby git.

Ogólnie to trudno mi się zgodzić z tymi werdyktami. Dobrze że to nie jacyś dziwni gostkowie decydują za mnie w co mam grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się tam zgadzam z nagrodami dla Fallouta 3. Może nie jest to dobry cRPG, ale jest to dobra gra. A co do scenariusza. Dla mnie poszukiwanie ojca niewiele różni się od poszukiwania G.E.C.Ka. Ogólnie nie miał też w tej kategorii wielkiej konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować