Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft na GOG.com

71 postów w tym temacie

Dnia 26.03.2009 o 19:18, mikim napisał:

Nie zadowalają mnie te ceny...

Dokładnie. Skoro gog.com nie może być konkurencją nawet dla Steama, to jak może mieć jakiekolwiek wzięcie w Polsce? pff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a ja powiem ze po tym jak mnie Ubisoft potraktowal (mam na mysli Prince of Persie jej zakonczenie i brak dokonczenia na PC) NIGDY nie kupie ich gry - ORYGINALNEJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Przedwczoraj np. kupiłem sobie Cannon fodder. Wcześniej Die by the Sword, Sacrifice czy Perimeter. Mnie z tych gier, co teraz dał Ubi np. nic nie interesuje (bo mam każdą) ALE dzięki temu, że Ubi w to wszedł mogą wejść też inni i będą tytuły ciekawsze i bardziej atrakcyjne.

Vako - na gogu też masz grę na koncie zapisywaną. Ściągasz ile chcesz i gdzie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:14, Vaako1902 napisał:

LOL.
Beyond Good and Evil 9,99$, a na Steamie 4,99 i masz na zawsze zapisane na koncie. xd

4.99 euro. To tak w szybkim przeliczeniu... to jest 6,79 USD. ALe ceny na Steam nie zawierają VAT w przeciwieństwie do gog.com więc wychodzi na to, że na Seam trzeba zapłacić 8,28 USD. Dwa dolary drożej to akceptowalna różnica by otrzymać lepsze wydanie gry niż na Steam (bo bez żadnych zabezpieczeń).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w sprawie tego VAT z mojego poprzedniego posta - w tej chwili nie jestem w stanie sprawdzić czy nadal w Polsce te ceny nie zawierają VAT - trochę się pozmieniało od ostatniego czasu jak coś kupowałem na STEAM. Jeśli ktoś może to zweryfikować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oferta, przynajmniej dla Polaków, dosyć marna. Przy obecnym kursie dolara taniej i na pewno estetyczniej będzie kupić choćby Far Cry''a czy PoP-a w KK. Niektóre tytuły są już naprawdę leciwe, choć faktycznie, same uznane marki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 19:53, hallas napisał:

4.99 euro. To tak w szybkim przeliczeniu... to jest 6,79 USD. ALe ceny na Steam nie zawierają
VAT w przeciwieństwie do gog.com więc wychodzi na to, że na Seam trzeba zapłacić 8,28
USD. Dwa dolary drożej to akceptowalna różnica by otrzymać lepsze wydanie gry niż na
Steam (bo bez żadnych zabezpieczeń).

Teraz na steamie są już podawane ceny razem z Vatem. Lepsze wydanie gry niż na Steam? xd
Ja się wole elegancko na moim koncie zalogować i mieć przyjrzystą liste moich gier i mieć gdzieś zabezpieczenia, niż pobierać z jakichś gogów czy innych srogów. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 20:27, Vaako1902 napisał:

Ja się wole elegancko na moim koncie zalogować i mieć przyjrzystą liste moich gier i
mieć gdzieś zabezpieczenia, niż pobierać z jakichś gogów czy innych srogów. ;]

Widzę, że nie jesteś użytkownikiem gog.com. Sprawa tam wygląda następująco - logujesz się na stronie. Tam masz dostęp do wszystkich swoich gier (listę, jak to ładnie nazwałeś) i w każdej chwili możesz sobie daną gre pobrać i zainstalować. To jednak nie koniec. Po pobraniu plik możesz przenieść na dowolny komputer i bez instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania jak na przykład Stem, bez żadnej rejestracji grasz. Steam nie pozwala na coś takiego. Musisz go zainstalować, musisz każdą instalację potwierdzić online. Kontrola i brak kontroli i a tam gdzie takiej kontroli brak jest lepiej bo graczowi ta kontrola zupełnie nic nie daje.

Zatem w cenie wychodzi na to, że różnica dla nas wychodzi 3 dolary, trochę ponad dziesięć złotych - ja jetem gotów zapłacić tyle za brak zabezpieczeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 21:00, hallas napisał:

Zatem w cenie wychodzi na to, że różnica dla nas wychodzi 3 dolary, trochę ponad dziesięć
złotych - ja jetem gotów zapłacić tyle za brak zabezpieczeń.

Ja jestem gotów tyle zapłacić, za to by mieć grę na steamie, a nie na gog.com. :)

Na steamie masz swój fajny profil, masz achievementy i tak dalej. Gog.com to nic więcej jak po prostu sklep, z cenami większymi niż na steamie. ;)

To tego, na parze masz różnorakie promocje, jak weekend deal, dzięki któremu ostatnio kupiłem obie części oddworlda za 3,75 euro. To jest dobry interes. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może ta oferta jest ciekawa dla osób mieszkających poza Polską, bo tutaj większość tych gier można kupić za mniej niż 10zł w wersjach pudełkowych - na Allegro, lub wygrzebać w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że gog.com to raczej platforma raczej dla zachodnich graczy, ceny trochę zaporowe, większość gier można w promocji w eSklepach albo na aukcji za grosze kupić, może na Freespace 2 bym się tylko skusił :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować