Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft ogłasza konkurs na najpopularniejszą polską stronę o grach!

29 postów w tym temacie

Wahałem się pomiędzy Valhalla.pl a Polygamia.pl - na obu portalach (chociaż poly-poly to raczej blog :D) spędzam sporo czasu. Polygamia to dla mnie wzór szybkiego i ciekawego dostarczania nowinek ze świata gier konsolowych, Valhalla za to ma świetne blogi redaktorów - no i bardzo fajne community.

---
Głos na Valhalla.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 12:06, MisioKGB napisał:

gamecorner :)


Dżi-Si to dla mnie nic innego jak growy Fuckt, a ich community to właśnie owo pastwisko dla trolli, o którym pisał Leet. Podobną społeczność ma GOL - ichni moderatorzy nie dają sobie rady, bądź też po prostu nie chcą okiełznać tego motłochu - nie wnikam dlaczego, ale kwestia płatności powoduje, delikatnie mówiąc, konflikt interesów. No bo jak tu zbanować kogoś, kto jest nieokrzesanym chamem, prostakiem i zwyczajnym idiotą, ale który jednak wykupił najdroższy abonament? Warto też dodać, że GOL udostępnia trailery, screeny i patche powszechnie dostępne za darmo. Nie ma tam nic autorskiego poza recenzjami i filmikami o bardzo różnej wartości - a wszystko udekorowane wymuszoną irońją i pseudohumorem. Po prostu uwielbiam czytać teksty pod tytułem "Podziwiajcie, jak superdowcipnie potrafię zjechać grę i jaki jestem zajebisty" - co z tego, że przy okazji jest lamerem i zwykłym oszustem (Arsen Lupin przynajmniej miał klasę i jakieś zasady). Tak samo na Dżi-Si. To jest jakaś absurdalna mańja - to jakieś idiotyczne przeświadczenie, że inne podejście z pewnością się nie sprzeda i będzie nuuuuuuuuudne. Podobną postawę prezentuje niejaki Yahtzee, który ze 100 zrecenzowanych gier zjechał 98. Żal mi takich ludzi, bo to świadczy o ich albo totalnej degrengoladzie moralnej ("piszę to, co ludzie chcą przeczytać, a nie to, co naprawdę sądzę"), albo totalnym zgorzknieniu, które nie pozwala cieszyć się grami, doceniać tego, co jest dobre.

Dnia 02.04.2009 o 12:06, MisioKGB napisał:

Gram wybaczcie


Newsy gramu to jest już tabloidowa prostytucja. "EA znosi DRM" obwieszcza sensacyjnie tytuł, podczas gdy w rzeczywistości EA po prostu daje możliwość odinstalowania gry z jednej maszyny i przeniesienia ją na inną bez pogwałcenia EULA.

Czy naprawdę nie można być poczytnym portalem, nie stojąc w sprzeczności z etyką zawodową? Czy trzeba się ku..wić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Przedstawicielstwo Microsoftu w Polsce postanowiło rozstrzygnąć, która polska strona/blog o grach jest najpopularniejsza. Jak? Drogą powszechnego głosowania." "Swój typ może podać po zalogowaniu się na swoje konto Windows Live ID. Warto wziąć udział w zabawie, bowiem do wygrania jest czerwony Xbox 360 oraz Resident Evil 5." - nie no czytam to i wierzyć mi się nie chce... matoły takimi głupstwami się zajmują zamiast, łaskawie, zrobić Polskiego XBL -.-'' skoro w nie mamy oficjalnego xbla to jakim cudem niby ma ktoś z nas, posiadaczy Xboxa, dostać tę nagrodę -.-''''''''''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać, że nawet nie sprawdzacie co jest w linkach, które lądują w newsach...

cytat: to pracownicy londyńskiej masarni ucieszą się z nowej zabawki, a nie wy. Ups, bywa...

Podczas głosowania podaje się adres na jaki ma zostać wysłana ewentualna nagroda.
Mój głos poleciał na gry-online, nie ma tam abonamentu, ale robią świetne poradniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:22, Revan91 napisał:

Mój głos poleciał na gry-online, nie ma tam abonamentu, ale robią świetne poradniki.

Mój też. Za poradniki i w miarę szybki ftp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2009 o 15:46, logray napisał:

> Mój głos poleciał na gry-online, nie ma tam abonamentu, ale robią świetne poradniki.

Mój też. Za poradniki i w miarę szybki ftp.


Literówka z pospiechu, miało być nie mam tam abonamentu

Na gram poszedłby głos gdyby:
1) dopracowali serwery, sciąga się dlugo,
2) sklep, który niekiedy dopiero po złożeniu zapytania informuje, ze na stronie pokazuje, ze jest parę sztuk,
ale tak na prawdę już nie ma,
3) widea, zróbcie swój kanał na youtube i tam wrzucajcie, będzie większa oglądalność, a streaming z waszych serwerów jest denny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A Ja zagłosowałem na gram.pl bo często zdarza mi się tutaj siedzieć, poznać nowych ludzi.. Nie jest tak wcale najgorzej.

Pozdrawiam..

Głos na gram.pl macie moje poparcie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować