Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.07.2007 o 13:35, danzelmario napisał:

LOL :) nie szkoda wam kasy na telefon za 1000 zl. ja mam se k610 ktory w momencie kupna stal
rowniez 1k zł(przy kupnie bez umowy).ale zaplacilem za niego 350, wg mnie telefony nie sa warte
swojej ceny,kupilem ostatnio PSP za 600 zł i to zabawka duzo bardziej naszpikowana elektronika
i wiecej frajdy z niej(wg mnie,ja tam nie znam sie). a telefon mam juz kilka miechów i szczerze
zaczyna mnie nudzic:) zeby nie karta 512+sluchawki(bardzo dobre zreszta) to bym go sprzedał,a
tak mam dobrej jakosci mp3.


Jak widać nie szkoda;) Akurat muszę wymienić telefon a jak mam wymieniać to na jakiś dobry by znów np. za rok nie był aż tak stary;) Zresztą jeszcze zależy jaki telefon np. za NOKIĘ to dałbym każda cenę ale inne modele to na pewno bym nie zapłacił powyżej tysiąca;)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.07.2007 o 13:42, wdowiakm napisał:

Jak widać nie szkoda;) Akurat muszę wymienić telefon a jak mam wymieniać to na jakiś dobry
by znów np. za rok nie był aż tak stary;) Zresztą jeszcze zależy jaki telefon np. za NOKIĘ
to dałbym każda cenę ale inne modele to na pewno bym nie zapłacił powyżej tysiąca;)
Pozdrawiam

no wlasnie.. nie rozumiem,co ta nokia taka super. miałem ostatnio okazje bawic sie nokia n70, sporo drozsza od mojego 610i i szczerze to mi sie nie podobala w ogole.. wolalem swój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podajcie modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i jakimś dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:45, kulfonito napisał:

Podajcie modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i jakimś
dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Wszystko zależy, co preferujesz - Sony Ericssony, Nokie albo inne?
Ma być zwykły, z klapką, slider czy inny?
Ile masz kasy, na telefon?

Ale myślę, że będzie Ci pasowała Nokie 5300/5200, albo Sony Ericsson K750i.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:45, kulfonito napisał:

Podajcie modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i jakimś
dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Ja używam Samsunga E250 i jestem z niego zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 13:45, kulfonito napisał:

Podajcie modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i jakimś
dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Nie dziwię się, że masz jej dość, jeśli posiadasz taki model... :P Ja jakiś czas temu miałem E398. Od tamtego czasu miałem kilka różnych modeli i powiedziałem sobie, że już nigdy więcej Motorolek, bo wolne itd. Jednak teraz znów wróciłem do starej dobrej marki i mam V3x :) Jak dla mnie telefon rewelacyjny. Wcześniej miałem też K750i, jednak ta Motka mi się bardziej podoba i cieszę się, że ją wziąłem ;] Co najważniejsze jest bardzo szybka w działaniu, dużo szybsza niż wyżej wymieniony K750i, a przede wszystkim robi błyskawicznie zdjęcia w najwyższej rozdziałce. Jeśli jednak zdecydowałbyś się na motke, to weź V3x, lub V6maxx. Ma ją moja siostra. Nie ma macro, jednak pod ŚWIETNYM zewnętrznym wyświetlaczem na dotykowe przyciski, służące do muzyki :] Oprócz tego jest cieńsza i lżejsza, oraz ma po prostu rewelacyjny wyświetlacz zewnętrzny.
Trochę się rozpisałem, więc chyba wystarczy tego..... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:02, czapla56 napisał:

> Podajcie modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i
jakimś
> dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P
Nie dziwię się, że masz jej dość, jeśli posiadasz taki model... :P (...)


Jakbyś mi jeszcze podał tak orientacyjne ceny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
www.allegro.pl :) Dobra, niech będzie, podam :P
V3x: używaną kupisz za około ~480-530zł
nową za około +/-600zł
V6maxx: używka około 600zł
nowa w granicach 700zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 17:29, karollo1a napisał:

Heh. Mam małe pytanko ;] Jak namówić tatę na kupno telefonu komórkowego? (ja płacę)


Jak namówić tatę, a ty nie możesz sam kupić?

To jak chcesz już namawiać, aby wybrał się z tobą to najlepiej opowiedzieć mu o wszystkich jego cechach i zaletach tego, że się z tobą wybierze chyba, bo innego pomysłu nie mam, ale naprawdę nie możesz sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że dzieci do pewnego wieku nie powinny mieć telefonów komórkowych, więc jeśli twój ojciec się temu sprzeciwia to z pewnością ma swoje powody. To, że dziecko ma "kontakt z rodzicami będąc poza domem" to najsłabszy i najczęściej nadużywany w takich dyskusjach pseudo argument.
Telefon dla dzieciaka to: po pierwsze strata pieniędzy (bo przecież latorośl musi być "na czasie" i smsować ze znajomymi), po drugie: prowadzi do rozkojarzenia w szkole, w trakcie nauki - według badań brak koncentracji podczas oczekiwania, aż ktoś nam odpisze na wiadomość, odpowiada spadkowi ilorazu inteligencji o 10 punktów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:18, .Xaos napisał:

Osobiście uważam, że dzieci do pewnego wieku nie powinny mieć telefonów komórkowych, bo po pierwsze strata pieniędzy (bo przecież latorośl musi być "na czasie"
i smsować ze znajomymi), po drugie: prowadzi do rozkojarzenia w szkole, w trakcie nauki - według
badań brak koncentracji podczas oczekiwania, aż ktoś nam odpisze na wiadomość, odpowiada spadkowi
ilorazu inteligencji o 10 punktów. (cytat lekko zedytowany :) )


No, może i masz rację :) Ale wiesz, zależy, czy się zna umiar, ja mam (będę miał) już 5 telefon (z czego pierwszy to Ericsson z wyświetlaczem o wysokości ok . 0,5cm ^^) i do szkoły wziąłem go tylko dwa razy, kiedy była taka konieczność i nigdy nie smsowałem tylko dlatego, że to niby "modne" czy coś, inaczej niż moi znajomi, którzy potrafią (jeden koleś...) wydać 200 zł na smsy przez jeden weekend -.-''
Więc wiesz, to zależy od umiaru :) Tak samo moja mama nie chciała się zgodzić na kupno konsoli, ale jednak to zrobiła i ma spokój ze mną, jak wyjeżdżamy na jakieś nudne spotkanie ^^ Ale to już inna bajka, nie? ;>

pozdrawiam,
Mr.M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 20:52, dominik713 napisał:

Wie ktoś ile megapixeli ma aparat w telefonie Sagem My411x?


Ja tam bym wolał nie znać odpowiedzi :)

0,3 Mpx...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To kto jeszcze poda modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci i jakimś dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Pozdro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:01, kulfonito napisał:

To kto jeszcze poda modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci
i jakimś dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P

Pozdro ;)


se k750i :D chyba każdy to powie. sam mam i jest super.

p.s. ile kosztuje tani telefon według ciebie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:01, kulfonito napisał:

To kto jeszcze poda modele jakichś tanich telefonów z MP3, Bluetooth, wejściem na kartę pamięci
i jakimś dobrym aparatem. Tylko proszę nie podawajcie motoroli bo mojej E1 mam już dość :P


Sony Ericsson seria Walkman - najlepiej model w800i
Karty pamięci, aparat 2mpix, radio, bluetooth i wszystko inne.
Cena na Allegro od 400 do 550zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.07.2007 o 22:34, dominik713 napisał:

A czy mógłby ktoś zamieścić jakieś zdjęcie zrobione tym telefonem?Pozdro :)


a którym konkretnie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się