Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 10.07.2007 o 17:40, wip_01 napisał:

Z powodu kupna nowego telefonu przez moja mamę, mam zadanie, ale mam problem :P
Otóż chciałbym przekopiować zawartość ksiażki tefeonicznej i SMSów z pamięci telefonu na kartę
SIM. Bądź drugi wariant na komputer.
Czy mógłby mi ktoś pomóc i powiedził jak szybko skopiować te kontakty i wiadomości SMS na kartę
SIM bądź komp, lub podał jakiś program którym mógłbym to zrobić? Telefon to Samsung SGH-C100,
być może będzie jakieś oprogramowanie do niego.
Dziękuje za pomoc ;)


Możesz podpiąć telefon pod komputer kablem i zgrać kontakty za pomocą programu Samsung PC Studio 1 http://org.downloadcenter.samsung.com/downloadfile/ContentsFile.aspx?CDSite=PL&CttFileID=400832&CDCttType=SW&ModelType= N&ModelName=SGH-C100&VPath=SW/200610/20061016131758640_Pims_File_Manager.exe. Jeżeli dobrze pamiętam to w książce telefonicznej jest opcja: Kopiuj kontakty lub coś podobnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 13:40, Iqor napisał:

CHCIAŁEM SIĘ ZAPYTAC DO CZEGO SŁUŻE MEMORY STICK DUO ADAPTOR, CZYTAŁEM INSTRUKCJĘ, ALE TAM
NIE MA WZMIANKI O TYM, BĘDĘ WDZIĘCZNY ZA POMOC.

Do wpięcia nowszej karty w wersji Memory Stick Pro Duo do starego gniazda MS.

ps. Nie pisz dużymi literami bo odbiera się to powszechnie jako krzyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam telefonu, który może bez problemu odtworzyć muzke i filmy, na którym mógłbym czytać dokumenty w pdfie i w zwykłym txt (dokument z notatnika). No i musi byc zlacze na karty SD. :)
Upatrzyłem sobie tylko jeden telefon - EF81. To byłby dobry wybór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2007 o 20:21, Abomek napisał:

Szukam telefonu, który może bez problemu odtworzyć muzke i filmy, na którym mógłbym czytać
dokumenty w pdfie i w zwykłym txt (dokument z notatnika). No i musi byc zlacze na karty SD.

Ten chyba byłby dobry:
http://allegro.pl/item213457452_spv_m3000_karta_minisd_1_gb_tanio_.html

Dnia 12.07.2007 o 20:21, Abomek napisał:

Upatrzyłem sobie tylko jeden telefon - EF81. To byłby dobry wybór?

Moim zdaniem, ten jest jakiś taki "nijaki".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie adapter Bluetooth do telefonu. Ale mam taki problem z oprogramowaniem BlueSoil (było razem dołączone) adapter działa bo przesyłał dane. Ale mam problem z BlueSoilem według instrukcji powinienem kliknąć na pomarańczową planetę i powinno szukać mojego telefonu a słyszę tylko pisk wydany od komputera. Wie ktoś o co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:40, Carl92 napisał:

Zakupiłem sobie adapter Bluetooth do telefonu. Ale mam taki problem z oprogramowaniem BlueSoil
(było razem dołączone) adapter działa bo przesyłał dane. Ale mam problem z BlueSoilem według
instrukcji powinienem kliknąć na pomarańczową planetę i powinno szukać mojego telefonu a słyszę
tylko pisk wydany od komputera. Wie ktoś o co chodzi?


Niestety, z tym programem się nie stykałem, ale polecam oryginalny soft od phone''a :) Np. Miałem Nokie 6230i (podłączałem przez BT ) i używałem Nokia PC Suite, oczywiście wszystko działało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś używałem ten programik, ale teraz za bardzo nie pamiętam o co chodzi. Może włożyłeś Bluetoth do złego portu USB? Albo telefon nie jest sparowany z tym Bluetoth''em?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Sony Ericsson k550i, bo chciałbym go sobie kupić? Wiecie może ile on kosztuje w poszczególnych sieciach na abonament (do 60 zł miesięcznie). Na stronach sieci sprawdzałem i nie ma nic o cenie napisane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 23:48, pitors89 napisał:

Wiecie może ile on kosztuje
w poszczególnych sieciach na abonament (do 60 zł miesięcznie). Na stronach sieci sprawdzałem
i nie ma nic o cenie napisane.


W Orange: 419 zł, Era: 399 zł lub 199 zł (dokładnie nie wiem), Plus: 349 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witam,
mam pytanie, mam okazje kupić telefon z simlockiem orange UK, czy mi on pujdzie na polskim orange, bo kartę mam z orange, z góry dziękuję za opowiedz.

ew. ile kosztuje ściągnięcie simlocka w noki n80 orange UK, i czy da się coś takiego zrobić w domowych warunkach i jak.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:15, gabrielgoluszek napisał:

witam,
mam pytanie, mam okazje kupić telefon z simlockiem orange UK, czy mi on pujdzie na polskim orange, bo kartę mam z orange, z góry dziękuję za opowiedz.

Powinien działać, a raczej ja widziałem już takie przypdaki i raczej było wszystko w porządku, ale nie jestem pewien z blokadą karty.

Dnia 16.07.2007 o 10:15, gabrielgoluszek napisał:

ew. ile kosztuje ściągnięcie simlocka w noki n80 orange UK, i czy da się coś takiego zrobić w domowych warunkach i jak.
Pozdrawiam

Odpowiem krótko: Wszystko się da zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2007 o 09:40, Carl92 napisał:

Zakupiłem sobie adapter Bluetooth do telefonu. Ale mam taki problem z oprogramowaniem BlueSoil
(było razem dołączone) adapter działa bo przesyłał dane. Ale mam problem z BlueSoilem według
instrukcji powinienem kliknąć na pomarańczową planetę i powinno szukać mojego telefonu a słyszę
tylko pisk wydany od komputera. Wie ktoś o co chodzi?


A włączyłeś Bluetooth lub dodałeś komputer do moich urządzeń (tak to się nazywa w SE, w innych nie wiem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 10:56, Carl92 napisał:

Przecież napisałem, że przesyłałem pliki do komputera bez problemu wszystko było włączone i
działało. Tylko ten BlueSoilel.


Może spróbuj innym programem, np. oryginalnym od fona, jak to napisał Mr.M. Ja kiedyś instalowałem do mojego BT sterowniki i używałem do łączenia się z fonem oprogramowania z Windowsa. I GPRS działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:59, busik132 napisał:

Czy znacie jakiś dobry program do konwersji plików filmowych na 3gp?? Byłbym bardzo wdzięczny
gdybyście podali link...

Acala 3GP Movies Free - dobry program, a jak sama nazwa wskazuje jest freeware.
http://www.instalki.pl/programy/download/konwersja_audio_video/Acala_3GP_Movies_Free.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2007 o 14:59, busik132 napisał:

Czy znacie jakiś dobry program do konwersji plików filmowych na 3gp?? Byłbym bardzo wdzięczny gdybyście podali link...


Zależy też z czego chcesz konwertować - ja to robię z mojej kolekcji DVD w Clone DVD Mobile - możesz tam dostosować jakość do większości telefonów rozdzielczość, a i ogólnie jest bardzo ładny i prostszy niż się wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się