Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 02.04.2007 o 17:24, stiffyone napisał:

tak od razu wiesz co to za stacja i może trochę pomaga - miłe słowa jak zwykle :D

ale nic poza tym ;)



Ta tyle, że ja sam ręcznie ustawiam stacje i sam je nazywam bo się da więc nie widze problemu i różnicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 16:35, awesome napisał:

A ja się pytam po co komu w telefonei RDS do radia? Co jak słuchasz to sie cały czas patrzysz
w ekran? Po co?


A ja odpowiadam - Chyba lepiej mieć telefon z RDS niż bez... W dzisiejszych czasach o opinii czy radio jest lepsze czy gorsze decydują szczegóły takie jak np:
- wspomniany RDS
- funkcja minimalizacji
Słuchając radia nie wpatruję się co prawda w ekran, ale lubię wiedzieć jakiej stacji aktualnie słucham... To przydatne wtedy, gdy naprzykład natknę się na jakiś fajny utwór... POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 18:48, awesome napisał:

Być może, ale dla samego RDSu nie będę płacił 100zł więcej.


Toteż wcale Cię nie zmuszam ;) RDS w radiu jest tylko dodatkiem, ważnym czy nie, niech zadecyduje sam posiadacz... 100 zł? Niemożliwością jest, aby sam RDS tyle kosztował :D... Są marki tańsze i są marki droższe. Weźmy taką Nokię - 1/3 z tego co płacimy jest za to, że telefon wyprodukował ten Fiński koncern... Natomiast z Sony Ericssonem jest troszeczkę inaczej - modele tej firmy są stosunkowo tanie, ale nie ulegające innym z tymi samymi funkcjami ( tu chodzi o Nokie ), które są droższe nieraz o 200 złotych... Każdy kupuje, co mu się podoba, ale czy warto poświęcić tyle kasy, gdy można mieć to samo po niższej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ahhh, podejrzewam że w środę dostanę swojego SPV C550 :)Wymieniłem się za K750i :] Nie dosyć, że jest tam do wgrania wszystkooo, to jeszcze ten wyświetlacz... :) Jak zobaczyłem go to po prostu masakra... :P Zresztą sami zobaczcie te fony obok siebie tutaj(Trzeba zjechać kawałem niżej) : http://www.mobile-review.com/pda/review/htc-hurricane-en.shtml
Jak przyjdzie, to z chęcią skomentuje pierwsze wrażenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 20:10, igorinho napisał:

> Być może, ale dla samego RDSu nie będę płacił 100zł więcej.


Samsung ma wszystko to co K750i oprócz tego RDSu no i z deka gorszy aparat, ale za to slider a kosztuje jako nowy okolo 200zł mniej. Tak więc Samsung robi dobre i tanie telefonu. Dla mnie to najbardziej optymalna marka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:33, BzyQacz napisał:

Popieram. D900 moim zdaniem niszczy. Aha, błąd... Nic nie może być "najbardziej optymalne".


Zobacz sobie Z720 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 10:33, BzyQacz napisał:

Popieram. D900 moim zdaniem niszczy. Aha, błąd... Nic nie może być "najbardziej optymalne".



Może być bardziej lub mniej ale może. Nokia za droga, Siemens to porażka a Samsung jest w miarę tani i bardzo dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 22:38, awesome napisał:

Samsung ma wszystko to co K750i oprócz tego RDSu no i z deka gorszy aparat, ale za to slider
a kosztuje jako nowy okolo 200zł mniej. Tak więc Samsung robi dobre i tanie telefonu. Dla mnie
to najbardziej optymalna marka.


Aparat jest o wiele gorszy, VGA w E250 przy 2 megapixelach w K750i... Mam pytanie - co to robi, że E250 ma slider? Czy to, że telefon ma rozsuwaną obudowę jest jakimś plusem lub stanowi o cenie modelu? Slider w fonie może się rozpracować, a później obudowa będzie latać na wszystkie strony... Z tymi Samsungami to bywa różnie... Są modele lepsze i są modele gorsze. D900 wcale nie zaliczyłbym do tej pierwszej grupy... Poza tym moim zdaniem Sony Ericsson bije Samsunga na głowę..., ale pamiętaj to tylko moje zdanie :D POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:14, awesome napisał:

Akurat dzięki Sliderowi telefon jest mniejszy.


Być może, jednak mi to większej różnicy nie robi. Jeśli Ty lubisz telefony z sliderem to naprawdę nie mam nic przeciwko. Sam uwielbiam Nokie N80 i 6280 oraz Sonego Ericssona W850i, które właśnie taką obudowę posiadają. W niektórych gorszych markach slider może się rozpracować, dlatego na pierwszym miejscu u mnie są telefony normalne, nie rozsuwane i nierozkładane ( przyznam się, że nie wiem jak nazywa się ten typ obudowy :P ). Stawiam bardziej na funkcje i jakość telefonu, niż na wielkość. Oczywiście nie lubię olbrzymich "kobył", nawet nigdy nie miałem telefonu pokaźnych rozmiarów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2007 o 21:14, awesome napisał:

Akurat dzięki Sliderowi telefon jest mniejszy.


Nie bądź taki tego pewny. Ja mam Nokie 5300 (patrz obrazek) i ona na przykład jest dość duża. Nie mówię że wszystkie telefony tak mają, ale taka jest prawda.

20070404113843

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:44, stiffyone napisał:

Ja mam takie małe pytanko - czy opłaca sie bardziej K750i czy już wersję K800i??

K800i to już zupełnie inny telefon 3,2megapixela z AF, UMTS, lampa xenonowa, ekran o rozdzielczości 320x240 ,ten telefon to zupełnie inna bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 07:50, igorinho napisał:

W niektórych gorszych markach slider może się rozpracować, dlatego
na pierwszym miejscu u mnie są telefony normalne, nie rozsuwane i nierozkładane ( przyznam
się, że nie wiem jak nazywa się ten typ obudowy :P )


Dobrze napisałeś-w gorszych markach. Co jak co, ale jeżeli chodzi o mechanizmy slidera i otwierania klapki to Samsung jest liderem. Proponuję poczytać fora internetowe i zapoznać się z przypadkami Nokii N80. Raz widziałem filmik i luzy na sliderze miały ze 2mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 13:27, Pingus napisał:

Dobrze napisałeś-w gorszych markach. Co jak co, ale jeżeli chodzi o mechanizmy slidera i otwierania
klapki to Samsung jest liderem. Proponuję poczytać fora internetowe i zapoznać się z przypadkami
Nokii N80. Raz widziałem filmik i luzy na sliderze miały ze 2mm.


Jak wiemy od każdej reguły są wyjątki. Często bywa, że trafi się wadliwy telefon - w takim przypadku wymieniamy go na inny wolny od wad ( jeśli posiadamy gwarancję ). Wiem jak jest z tą Nokią i swojej opinii wcale nie opieram na bzdurnych komentarzach ludzi, nieznających się na tego typu sprzęcie... Jeśli się nie szanuje telefonu to później niech się nie narzeka... Nokię N80 mam w ręce praktycznie co tydzień. Mój wujek korzysta z niej już półtora roku i ani razu nie odwiedził serwisu... Samsung rzeczywiście w swoich telefonach umieszcza bardzo dobre i trwałe mechanizmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LG KG920

Tylko popatrzcie co znalazłem - LG KG920. Niesamowita maszyna...
Niektóre z możliwości tego telefonu:

- Aparat 5 Megapixeli z autofocusem!!
- Prawdziwa lampa błyskowa - nie tylko dioda!!
- Wyświetlacz 240 x 320 pixeli
- Bluetooth
- Obsługa poczty e-mail
- Nagrywanie filmów
- Odtwarzanie video i MP3!!
- Slot kart pamięci MiniSD

Co ciekawe kosztuje "tylko" 1349 zł ( na Allegro ). Jestem bardzo ciekaw co ten telefon potrafi... Prezentuje się obiecująco.

20070404160844

20070404160900

20070404161309

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się