Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 01.04.2007 o 12:58, Bartkula napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy BENQ-SIEMENS S88 jest dobrym telefonem i czy może konkurować
z SE k750i?



raczej nie może konkurowac bo z reguły siemensy nei należą do bardzo dobrych telefonów. Co prawda ten model ma wiele bajerów ale i tak K750i to K750i i żaden Siemens go nei pokona póki co.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:20, awesome napisał:

raczej nie może konkurowac bo z reguły siemensy nei należą do bardzo dobrych telefonów. Co
prawda ten model ma wiele bajerów ale i tak K750i to K750i i żaden Siemens go nei pokona póki
co.

Ale żeś mi doradził, nie chcę opinii ogólnej o Siemensie tylko o konkretnym modelu. Więc nie pisz jeżeli coś ci sie tylko wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 12:58, Bartkula napisał:

Czy ktoś może mi powiedzieć czy BENQ-SIEMENS S88 jest dobrym telefonem i czy może konkurować
z SE k750i?


Moim zdaniem BENQ-SIEMENS S88 jest bardzo dobrym telefonem. Wiele osób mówi, że dźwięk na słuchawkach to istne marzenie. Nie ma jednak możliwości przewijania utworu... S88 na pewno może konkurować z Sonym Ericssonem K750i, ale w tej rywalizacji polegnie... Opisywany model Benq - Siemensa jest trochę niedopracowany - wiesza się, brakuje mu kilku podstawowych ( dla innych zbędnych ) funkcji... Jeśli masz możliwość kupna, to polecam oba, a decyzja należy do Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 13:49, igorinho napisał:

Moim zdaniem BENQ-SIEMENS S88 jest bardzo dobrym telefonem. Wiele osób mówi, że dźwięk na słuchawkach
to istne marzenie. Nie ma jednak możliwości przewijania utworu... S88 na pewno może konkurować
z Sonym Ericssonem K750i, ale w tej rywalizacji polegnie... Opisywany model Benq - Siemensa
jest trochę niedopracowany - wiesza się, brakuje mu kilku podstawowych ( dla innych zbędnych
) funkcji... Jeśli masz możliwość kupna, to polecam oba, a decyzja należy do Ciebie...

S88 jest tańszy od SE, a jakich podstawowych funkcji nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:00, Bartkula napisał:

S88 jest tańszy od SE, a jakich podstawowych funkcji nie ma?


Oto wady:
- jak wcześniej wspominałem brak możliwości przewijania utworu
- brak wyświetlania zdjęcia kontaktu przy połączeniu wychodzącym
- wyświetlacz ( nie wiem do końca jak to z tym jest, ale wiele osób mówi, że nie za ciekawie )
- słaby soft
- brak radia ( w przeciwieństwie do K750i )
- brak IrdY

Co do tych funkcji to proszę oto komentarz jednego z użytkowników:

"Niedawno sprawiłem sobie ten tel. no i jest całkiem fajny ale niestety nie jest wolny od sporych błędów. Brakuje wyciszania dzwonków jednym przyciskiem, nie można skonfigurować dwóch głównych przycisków, zawsze wyświetla obie listy kontaktów wiec jeśli taki sam wpis jest na SIM i w telefonie to w książce widzimy go podwójnie :/ czasem nie chce sie uaktywnić funkcja aparatu - trzeba go "zresetowac", wiadomosci mms do 100kb o ile dobrze pamietam, java nie otwiera duzych aplikacji, wolno reaguje na klawisze, po wyl/wl telefonu od nowa musze wylaczac T9 :/ jest ograniczona liczba dzwonkow sms, dzwonki sa raczej ciche :/ moze byc tylko jedna playlista mp3"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że w BS bardzo pomaga zmiana softu.
Jednak zamiast S88, zaproponował bym ci EF81- ma lepszą rozdziałkę wyświetlacza 3G i klapkę. Nowy na Allegro to koszt ok. 400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:28, Bartkula napisał:

/ciach/
Czyli lepiej zbierać na k750i, który nie jest o wiele droższy od s88?



Tak. A jeżeli dysponujesz kwotą około 500zł możesz stać się posiadaczem konkurencyjnego względem K750i Samsunga E 250. Sam mam ten telefon i bardzo sobie go chwalę. Siemensy sobie raczej odpuść. MIałem siemensa i nigdy więcej nie chce mieć z nimi nic wspólnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 14:28, Bartkula napisał:

Czyli lepiej zbierać na k750i, który nie jest o wiele droższy od s88?


Dokładnie tak... Jeśli dysponujesz taką kwotą i chcesz mieć najlepszy telefon za tą cenę bierz Sonego Ericssona K750i. Dobry aparat, odtwarzacz mp3, wyświetlacz, wiele funkcji, czyli wszystko to co najważniejsze w współczesnym telefonie komórkowym.

awesome ====> Zgadzam się z Tobą jeżeli chodzi o Siemensy. Ta firma produkuje naprawdę mierne telefony... Nie chodzi mi tu oczywiście o modele opatrzone marką Benq-Siemens, z których kilka modeli naprawdę zasługuje na uwagę... Co do Samsunga E 250, jest to dobry telefon, ale jednak troszeczkę gorszy od Soniaka K750i...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:00, igorinho napisał:

> >...



Gorszy ale tylko pod względem aparatu bo K750i ma lepszą jakosć. Reszta ta sama a pozatym E250 ma wiekszy wyśw. no i lepszy jak na mój gust wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:09, awesome napisał:

Gorszy ale tylko pod względem aparatu bo K750i ma lepszą jakosć. Reszta ta sama a pozatym E250
ma wiekszy wyśw. no i lepszy jak na mój gust wygląd.


Z tym wyglądem to bywa różnie... Jak kto woli, ale ja osobiście sądzę, że koncern Samsung powinien w końcu zmienić design... Praktycznie każdy model tej marki wygląda podobnie, nieprawdaż? Co do aparatu to rzeczywiście Sony Ericsson K750i ten pojedynek wygrywa. Oprócz tego Samsung E 250 nie ma portu podczerwieni IrdA i Radia FM, nie mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 18:22, igorinho napisał:

> Gorszy ale tylko pod względem aparatu bo K750i ma lepszą jakosć. Reszta ta sama a pozatym
E250
> ma wiekszy wyśw. no i lepszy jak na mój gust wygląd.

Z tym wyglądem to bywa różnie... Jak kto woli, ale ja osobiście sądzę, że koncern Samsung powinien
w końcu zmienić design... Praktycznie każdy model tej marki wygląda podobnie, nieprawdaż? Co
do aparatu to rzeczywiście Sony Ericsson K750i ten pojedynek wygrywa. Oprócz tego Samsung E
250 nie ma portu podczerwieni IrdA i Radia FM, nie mylę się?



Mylisz się. MA radio FM i to super jakości. Co do IRDy no nie ma ale ma bluetootha ktory jestt o niebo lepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam państwa... :)
Za parę dni dostanę świeżutką N73... A że nie mam pojęcia, jak się nim zająć mam do szanownych gramowiczów kilka pytań... :)
1. Jakie programy zainstalować? Jakie wg was są przydatne? No, np. coś jak Fexplorer i Zipman... Co jeszcze??
2.Co z softem?? Jaki jest najnowszy?
3. Jakie znacie dobre gry?
Za odpowiedzi z góry dziękuję! :) Possdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2007 o 21:30, awesome napisał:

Mylisz się. MA radio FM i to super jakości. Co do IRDy no nie ma ale ma bluetootha ktory jest o niebo lepszy


W takim razie zwracam honory. Chyba zmienię źródło informacji... Co do tego radia, to nie przesadzajmy z jakością... Przykład? Brak RDS. W tej kwestii Sony Ericsson góruje nad rywalem. W przeszłości miałem telefon z Bluetooth, ale bez IRDy. Najgorsze było to, że niektórzy moi koledzy w telefonach posiadali tylko port podczerwieni... Przesyłanie danych było w tym wypadku niemożliwe. Rozumiem Cię, ale nieraz IrDA jest przydatna... POZDRo ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.04.2007 o 04:57, igorinho napisał:

> Mylisz się. MA radio FM i to super jakości. Co do IRDy no nie ma ale ma bluetootha ktory
jest o niebo lepszy

W takim razie zwracam honory. Chyba zmienię źródło informacji... Co do tego radia, to nie przesadzajmy
z jakością... Przykład? Brak RDS. W tej kwestii Sony Ericsson góruje nad rywalem. W przeszłości
miałem telefon z Bluetooth, ale bez IRDy. Najgorsze było to, że niektórzy moi koledzy w telefonach
posiadali tylko port podczerwieni... Przesyłanie danych było w tym wypadku niemożliwe. Rozumiem
Cię, ale nieraz IrDA jest przydatna... POZDRo ;P


A ja się pytam po co komu w telefonei RDS do radia? Co jak słuchasz to sie cały czas patrzysz w ekran? Po co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się