Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Mam v3 od dosć dawna, ale od pewnego czasu szwankuje mi bluetooth. Nie moge go włączyć. Przy każdej próbie wyskakuje mi informacja że blutooth nie działa. telefon oddałem do serwisu przeinstalowali system i to nie pomogło. Jeżeli ktos zna się na telefonach to niech cos doradzi bo jutro oddaje telefon 2 raz do naprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam! Możecie mi powiedzieć co sądzicie na temat SPV C550? Przyda mi się Wasza opinia :] Byłoby świetnie jakby znalazła się osoba, która go posiada.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 21:39, Abomek napisał:

Jest jakaś komórka z rozsądną ceną i z obsługą symbiana? Klawiatura moze byc koórkowa alewolałbym
ją z t9.


Polecam Nokie 3650 lub troszkę nowszą i minimalnie droższą 3660. Do tego telefony te mają slot na kartę pamięci, podczerwień, bluetooth, aparat oraz odtwarzacz mp3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2007 o 22:26, czapla56 napisał:

Witam! Możecie mi powiedzieć co sądzicie na temat SPV C550? Przyda mi się Wasza opinia :] Byłoby
świetnie jakby znalazła się osoba, która go posiada.... :)


O ile się nie mylę telefon SPV C550 posiada forumowicz Cafel... Proszę, oto post w którym opisuje zalety m.in. systemu operacyjnego --------> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=474&pid=2114 By uzyskać więcej informacji poprostu do niego napisz :D

PS: Swoją drogą SPV to także dobre telefony i rozważam kupienie jakiegoś nowszego modelu, ale to za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Racja, Siemensy c75 szybko się psują, jeszcze szybciej niż c65... Ogólnie, po Siemensie c60 robili takie kiepskie fony. Teraz lepszy jest Benq Siemens ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wie może ktoś - jak zainstalować heyah gg na telefonie - bo ja już mam, ale nie wiem jak aktywować konto
proszę o odpowiedzi z klubu heyah - bo na stronce pisze strasznie mało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 13:08, stiffyone napisał:

wie może ktoś - jak zainstalować heyah gg na telefonie - bo ja już mam, ale nie wiem jak aktywować
konto
proszę o odpowiedzi z klubu heyah - bo na stronce pisze strasznie mało


Podstawa to ustawienia gprs, ale jesli juz sciagnales to pewnie masz poprawne - wystarczy sie zalogowac i dzialac -"Przez pierwsze 7 dni korzystasz z niej za darmo, za każdy kolejny tydzień płacisz 1 PLN brutto (nie ponosisz opłat za transmisję GPRS!)."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Właśnie wczoraj, jak napisałem ten post, to czytałem jego wypowiedź, jednak chciałbym czegoś więcej się dowiedzieć, bo zalet systemu raczej nie trzeba tłumaczyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dane techniczne SPV C550:

• procesor Texas Instruments OMAP 730, 200 MHz
• pamięc RAM 64MB
• wyœwietlacz 240 x 320 pikseli 2.2'''' TFT transflective
• interfejsy: USB, IrDA,Bluetooth
• czytnik kart pamięci miniSD
• trójzakresowy moduł telefoniczny GSM 900/1800/1900 MHz
• PDA -Windows Smartphone Mobile 2003 Second Edition
• interpreter Javy
• wbudowana kamera cyfrowa 1.3 MPX VGA
• tryb głosnomówiący
• Wysokośc - 108 mm
• Szerokośc - 46 mm Gruboœæ - 17 mm
• Waga - 106 g.
• Rodzaj i pojemnośc baterii - 1150 mAh, litowo-jonowa
• Max. czas czuwania - do 95 godz.
• Max. czas rozmowy - do 5 godz.
Karta Pamięci -MiniSD
IrDA -Tak
Bluetooth -Tak, 1.1
GPRS -Tak
EDGE -Nie
WiFI -Nie
WAP -Tak

Jeśli to Ci nie wystarcza to polecam kontakt z Cafelem :D POZDRo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:18, NyGgA MiLy napisał:

Mam pyranie.Czy w Nokii 6070 da sie jakoś zwiększyć pamięć>Czy jest to wogle możliwe?


Nie, Ta Nokia nie posiada slotu kart pamięci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Danych technicznych mi nie musisz pisać, bo zanik kupie COKOLWIEK to czytam milion testów, opinii, dane techniczne i takie tam.... Co do kontaktu to już zrobiłem to jakiś czas temu... :) ( drugi raz wyprzedziłem twe myśli, hehe :D )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2007 o 16:25, czapla56 napisał:

Danych technicznych mi nie musisz pisać, bo zanik kupie COKOLWIEK to czytam milion testów,
opinii, dane techniczne i takie tam....


Też tak robie :D Jednak mogę się założyć, że wiele testów i informacji o tym telefonie nie znalazłeś :P SPV nie jest popularnym fonem... A wiesz, że sam zamierzam kupić SPV M3000 lub N73? Jednak nie zrobię tego przed upływem 6 miesięcy... Dopiero co zakupiłem Sonego Ericssona W810i, a już myślę o kolejnym modelu... Bądź co bądź następny na rożnie będzie telefon z systemem operacyjnym ( mój pierwszy ).

Dnia 27.03.2007 o 16:25, czapla56 napisał:

Co do kontaktu to już zrobiłem to jakiś czas temu... :) ( drugi raz wyprzedziłem twe myśli, hehe :D )


Powiedz, jak Ty to robisz :D? Na Twoim miejscu postąpiłbym tak samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się