Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 05.04.2007 o 15:35, awesome napisał:

(..) no i troszke wyzsza rozdz. ekranu ale w E250 jest on o wiele większy

no wlasnie. co kto woli. mniejszy wyswietlacz i gorsza jakosc czy na odwrót. ale w se dodaja słuchawki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:37, danzelmario napisał:


> (..) no i troszke wyzsza rozdz. ekranu ale w E250 jest on o wiele większy
no wlasnie. co kto woli. mniejszy wyswietlacz i gorsza jakosc czy na odwrót. ale w se dodaja
słuchawki :)



Żadna nowość. Do E250 też dostałem. Były w komplecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 16:39, awesome napisał:

Żadna nowość. Do E250 też dostałem. Były w komplecie.

a to przepraszam:) . ja do mojego k610 i nie dostałem np:P . ale z tego co sie zorientowałem to kupione oddzielnei słuchawki sa lepsze od tych dodawanych do w300i czy tam w310 nie wiem dokładnie.w ogole niby telefon muzyczny a mój k610 wyprzedza go o epoke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 16:45, danzelmario napisał:


> Żadna nowość. Do E250 też dostałem. Były w komplecie.
a to przepraszam:) . ja do mojego k610 i nie dostałem np:P . ale z tego co sie zorientowałem
to kupione oddzielnei słuchawki sa lepsze od tych dodawanych do w300i czy tam w310 nie wiem
dokładnie.w ogole niby telefon muzyczny a mój k610 wyprzedza go o epoke:)



Tylko, że K610i jest brzydki i nie podoba mi się. No ale, kazdy ma inne zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 05.04.2007 o 17:07, awesome napisał:

Tylko, że K610i jest brzydki i nie podoba mi się. No ale, kazdy ma inne zdanie.

no to akurat twoja ocena:) mi sie podoba zreszta to telefon iznesowy jak mówi twoaj komórka i wyglad ma tutaj 2 rzedne znaczenie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja obecnie mam nokie 6610i,prosty telefon bez bajerów,ale jak każda nokia nie do zepsucia.Spadł mi kilka razy i zero problemów.Dla tych co chcą miec przedewszystkim dobry a nie wybajerzony telefon polecam.Słyszeliście że Siemnesów już nie ma?Ani Benq-Siemens ani samych Siemens,ogłosili upadłość całkowicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:47, Manieklbl napisał:

Ja obecnie mam nokie 6610i,prosty telefon bez bajerów,ale jak każda nokia nie do zepsucia.Spadł
mi kilka razy i zero problemów.Dla tych co chcą miec przedewszystkim dobry a nie wybajerzony
telefon polecam.Słyszeliście że Siemnesów już nie ma?Ani Benq-Siemens ani samych Siemens,ogłosili
upadłość całkowicie.



Nie słyszałem. Ta firma jest i póki co będzie.
A przypadkiem nie miałeś sobie kupić motoroli V235?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.04.2007 o 10:47, Manieklbl napisał:

Ja obecnie mam nokie 6610i,prosty telefon bez bajerów,ale jak każda nokia nie do zepsucia.Spadł
mi kilka razy i zero problemów.


Też mam NOKIE 6610i i też spadła mi kilka razy oczywiście nic się nie działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 14:05, gesio napisał:

A ma ktoś z tego grona se w 300i? Jak tak to napiszcie jakie ma plusy i minusy.



Minusy to jego wyświetlacz, plusy to dobry głośnik, aparat i kamera (plusem, że są, minusem, że słaba jakość)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMOCY WIEM ZE TO NIEODPOWIEDNI TEMAT ALE
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:04, Bam-Margera napisał:

POMOCY WIEM ZE TO NIEODPOWIEDNI TEMAT ALE
Kupilem dzis windowsa viste ultimate 32 bit.
Wszystko dobrze dzilalo , ale niepotrzebie zainstalowalem sterowniki do karty graficznej i
wylaczylem aero .
Gdzie moge Właczyc aero lub zainstalowac poprzednie sterowniki ps mam radeona 9550



Zapytaj w temacie o windows, ja niestety nie mam visty to ci nie pomoge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ogólnie chyba sony ericsson to najlepsza marka telefonów komorkowych mają najwięcej "wypasionych" modeli ja osobiscie mam k510i i jestem z niego bardzo zadowolony szkoda tylko ze nie ma karty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:17, smar napisał:

ogólnie chyba sony ericsson to najlepsza marka telefonów komorkowych mają najwięcej "wypasionych"
modeli ja osobiscie mam k510i i jestem z niego bardzo zadowolony szkoda tylko ze nie ma karty...


Nie jest najlepsza. Ogólnie najlepsza jest Nokia. Także Samsung jest coraz lepszy i Sony E. nie może być wskazywany jako ten najlepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o Noki 6111? Nie widziałem żadnej w salonach sieci komórkowych. A do komisów nie zachodziłem. Za miesiąc będę jej posiadaczem, więc tak sobie pytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 22:13, ShaDoW The Dark napisał:

Najlepszy telefon to chyba Nokia N series


Nie chcę Cię martwić, ale taki telefon niestety nie istnieje... N to seria multimedialnych telefonów marki Nokia. Każdy model ma przed liczbą literkę N, przez co mówimy, że ten telefon jest z serii N ( np: N73 ) Ta seria jest grupą jednych z najlepszych telefonów na rynku. Wystarczy wymienić takie "maszyny" jak: N80, N73, N93... Cudeńka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 17:56, awesome napisał:

> ogólnie chyba sony ericsson to najlepsza marka telefonów komorkowych mają najwięcej "wypasionych"

Dnia 07.04.2007 o 17:56, awesome napisał:

Nie jest najlepsza. Ogólnie najlepsza jest Nokia. Także Samsung jest coraz lepszy i Sony E.
nie może być wskazywany jako ten najlepszy.


Oj tutaj się mylisz.

Sony Ericsson wraz z Samsungiem jako pierwsi wprowadzają nowe rozwiązania, technologie itp. Pod tym względem Nokie są za nimi daleko w tyle. Płacą za Nokię płacisz za markę jaką niewątpliwie była niegdyś ta finlandzka firma, ale nic poza tym. Pod względem technicznym Nokie to jedne z najbardziej zacofanych marek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się