Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.04.2007 o 13:54, Zauri napisał:

juhu!!!!!!!! przesylka juz do mnie jedzie. Jak myslicie, czy wydalem duzo na nokie 3220 z calym
kompletem (bez gwarancji) za ktora dalem 160zl + koszty przesylki ??


Nie dużo - opłacało się - ja tak sądzę, ale jak wspominałem wcześniej zawsze wolałem co do technologi Sony Ericssona, ale natomiast co do wytrwałości Nokie są najlepsze - tym chyba jedynym szczegółem wygrywają z SE *D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siemnoo ... mam pyatnie chce kupić telefon i sie zastanawiam ktory wybrać. Mam dwa typy Sony Ericsson k750i oraz Sony Ericsson W30i ? ktory polecacie?Czy da si w nich ustawić jako dzwonek piosenke mp3 ? Help please =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 17:42, Ludvic napisał:

Mam dwa typy Sony
Ericsson k750i oraz Sony Ericsson W30i ? ktory polecacie?Czy da si w nich ustawić jako dzwonek
piosenke mp3 ?


W obu tych telefon można jako dzwonek ustawić plik .mp3. W K750 jest bardzo dobrej jakości aparat cyfrowy, odtwarzacz mp3 oraz radio z funkcją RDS. Natomiast W300 ma słaby aparat, dobry odtwarzacz muzyki, a co do radia to nie pamiętam. Sam miałem sobie kupować SE W300, ale jednak wybrałem Nokię 5300 - telefon muzyczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W850i - przydatny jeśli nie chcesz kupować oddzielnie mp3, a karta 1 GB kosztuje coś około 130 zł.
Ja mam W800i i jakoś fajnie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2007 o 15:44, Arkads napisał:

W850i - przydatny jeśli nie chcesz kupować oddzielnie mp3, a karta 1 GB kosztuje coś około
130 zł.
Ja mam W800i i jakoś fajnie jest :)



Karta 1GB do np. mojego Samsunga E250 kosztuje na allegro około 30zł. Coś z ceną przesadziłes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 12:21, awesome napisał:

Karta 1GB do np. mojego Samsunga E250 kosztuje na allegro około 30zł. Coś z ceną przesadziłes.


Tylko do SE są inne karty pamięci i dlatego są takie drogie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 12:25, Pingus napisał:

> Karta 1GB do np. mojego Samsunga E250 kosztuje na allegro około 30zł. Coś z ceną przesadziłes.


Tylko do SE są inne karty pamięci i dlatego są takie drogie


A, to na to nie zwróciłem uwagi. Do Samsungów są MicroSD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 12:21, awesome napisał:

> W850i - przydatny jeśli nie chcesz kupować oddzielnie mp3, a karta 1 GB kosztuje coś około

> 130 zł.
> Ja mam W800i i jakoś fajnie jest :)


Karta 1GB do np. mojego Samsunga E250 kosztuje na allegro około 30zł. Coś z ceną przesadziłes.



Oj sorry, pomyliło mi się z kartą do cyfrówki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam gg na kompie i jakoś telefon nie jest mi specjalnie potrzebny, ale mam ochotę na telefon na którym można pograć w jakieś fajne gry.Niestety nokia ngage wg mnie ma za mało kolorów. Może ktoś z was zna jakiś inny fajny telefon na którym chodzą fajne gry 3d??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja GG mam na telefonie, jakieś wyjście to i tak jestem dostepny. A najfajniej to się sprawdza w wannie, leżysz sobie wygodnie i piszesz z przyjaciółmi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 15:44, Arkads napisał:

Ja GG mam na telefonie, jakieś wyjście to i tak jestem dostepny.


A jaki masz model telefonu?
Bo ja mam dość nową nokię (5300) i niestety nie da rady odpalić GG w tym modelu.
Jakoś dziwnie ta Era zrobiła, w startych telefonach można a w tych nowszych nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 16:33, osik 15 napisał:

Ludzie ja naprawdę mam problem nie wiem jakie są inne telefony które maja gry 3d. POMOCY

Chcesz 3d to nie kupuj niki tylko sony eriksona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:D paczuszka juz doszla z nowym telefonem, a w niej :

-pudelko
-instrukcja
-2 nowe trojwymiarowe obrazki pod tylny panel
-wycinarka
-ladowarka
-telefon
-bateria

a za wszystko zaplacilem tylko 160zl. W komisie za taki telefon chca 250zl i niewiadomo czy z calym kompletem.
ps. Szybko doszla do mnie ta paczka. Czekalem Raptem 2 dni, a szla ona z woj. podlaskiego (czyli daleko od lodzkiego)


radzio12345:
Ja przez neta nie zamawiam telefonów za duże ryzyko.

Ryzyko jest nawet jak kupujesz telefon w komisie bo moga ci wepchnac bubel, a pozniej nie beda sie do tego przyznawali. Jak kupujesz cos na allegro, najpierw patrz na komentarze dotyczace wczesniejszych transakcji sprzedajacego. To jest podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.04.2007 o 17:11, Jakub Wędrowycz napisał:

Mam pytanie. A mianowicie, co lepiej kupić: Nokię 6020 czy Motorolę V3?


ja bym wzioł V3...ma mp3, lepszy aparat i wiecej pamieci...no i bajer bo z klapka...;p;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się