Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Powiem szczerze że Cię nie rozumiem

Dnia 24.09.2007 o 16:42, Sarturias napisał:

> czy warto wsiąść abonament w play:
> 30zł miesięcznie(na 24 miesiące)
> za 1ł samsung sgh-z370 gratis karta pamięci 512 mb.
Moim zdaniem w Playu nic nie warto brać. Jest to oszukańcza sieć, żerująca na doładowaniach


Możesz rozwinąć ten wątek bo pierwszy raz coś takiego słysze

Dnia 24.09.2007 o 16:42, Sarturias napisał:

za 200 złoty, a telefony te "niby" wypasione są tylko w najdroższych abonamentach. A ten co
ty proponujesz się nie opłacas gdyż: zapewne nie posiada żadnych darmowych smsów i minut. Czyli
płaciłbyś z 7 dych na miech. Po drugie telefon jest beznadziejny :)


jakie 7 dych jak będzie płacił 30zł miesięcznie, i będzie miał co miesiąc 82 darmowe minuty wymienne na 266 sms/mms oczywiście do wszystkich sieci. (fakt że dużym minusem play jest to ze minuty nie przechodzą na następny miesiąc, ale tak jest ich dużo)

Telefon beznadziejny skąd Ci przyszedł do głowy taki wniosek, telefon 3g z wideo-rozmowami, Bluetooth,slot na kartę pamięci, itd to mało? Choć swoją drogą wolał bym dopłacić i kupić samsunga l-760.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to ja wiem :) Ale chodziło mi o fona z qwerty ale i żeby klawiatura odsłaniała się tak samo jak w sidekicku, czyli pykasz w ekranik od dołu, on wyskakuje i odsłania klawiature ;) A nie chodzi o zwykły fon z klawiatura qwerty :)

20070925182400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2007 o 19:19, czapla56 napisał:

/.../
SPV M3000 i inne z serii M
Sam aktualnie poszukuję okazji, by nabyć go :]


Masz może jakieś opinie (nie te z internetu, bo je znam) dotyczące SPV E650? Miałem E600 - był rewelacyjny. Zastanawiam się nad E650 (w miarę przyzwoita cena w Orange dla Firm).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko!
jestem stałym klientem ery :)
tydzień temu przedłużyłem abonament :) do oferty telefoniczna okazja 30zł miesięcznie czy mogę zmienić na taryfę dwa razy więcej 40 i ten tego mógł bym oddać fona czy musiałbym za niego dopłacić?(ten fon to se k550i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Dokładnie chodzi o to, że nie mogę ściągnąć na telefon gier czy aplikacji np. ze strony Playmobile.pl. Za każdym razem wywietla się komunikat o rozłączeniu. Próbowałem wysyłać sms z autokonfiguracją, ale nic nie przychodzi, zero odpowiedzi:/ Czy ktoś ma ten sam problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

rozmawiaj ze swoim doradca w salonie :) pros o dodatkowe minuty oraz o nowy aparat a jak Ci nie dadza to przyjdz za tydzen albo idz do innego salonu... chociaz przy abonamencie 30 zl moga sie krzywic na az tak wygorowane wymagania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2007 o 16:11, TROLL1216 napisał:

czy SE k550i jest lepszy od k750i czy nie ??

Jest lepszy pod względem kilku funkcjin np. EDGE ( o ile dobrze pamiętam ). Poza tym to praktycznie ten sam telefon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech to szlag, ja to mam pecha ;( . Dzisiaj mój jedenastoletni kuzynek rozwalił mi wyświetlacz w mojej Nokii 7373. Ekran działa poprawnie, ale na wyświetlaczu jest długa rysa na 3/4 ekranu. Czy da się takie coś wymienić? Ile to może kosztować? Dodam tylko, że ten telefon wciąż jest na gwarancji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm, myślę czy by nie opchnąć mojej Motki V3x za jakieś 500zł, dołożyć kasy i nie kupić SPV M3000, lub coś w tym stylu. Wcześniej miałem już do czynienia z tego typu telefonami, miałem SPV C550. Podobno, że ten M3000 ma bardzo wolny procesor, przez co nawet filmów nie da się oglądać jeśli się go nie podkręci... :/Co myślicie o tym? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 20:29, czapla56 napisał:

Hmm, myślę czy by nie opchnąć mojej Motki V3x za jakieś 500zł, dołożyć kasy i nie kupić SPV
M3000, lub coś w tym stylu. Wcześniej miałem już do czynienia z tego typu telefonami, miałem
SPV C550. Podobno, że ten M3000 ma bardzo wolny procesor, przez co nawet filmów nie da się
oglądać jeśli się go nie podkręci... :/Co myślicie o tym? :)

Widze ze znasz sie troszke na fonach ja ma spv c500 i moze wiesz cz da sie zdjasc jakos obudowe plis D"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Zapewne jakoś podobnie jak w C550, jednak nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jak to się robiło... :) Może po zdjęciu tylnej klapki zobacz, czy są gdzieś jakieś haczyki, lub coś w tym stylu. Popatrz na dole przy baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:49, czapla56 napisał:

/.../
Zapewne jakoś podobnie jak w C550, jednak nie mogę sobie za bardzo przypomnieć jak to się robiło...
:) Może po zdjęciu tylnej klapki zobacz, czy są gdzieś jakieś haczyki, lub coś w tym stylu.
Popatrz na dole przy baterii

Bo dziś mi upad na ziemie i wcisnęło mi sie guzik od włączania aparatu i nie wiem co teraz zrobić żeby go jakoś wycisnąć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2007 o 21:54, czapla56 napisał:

/.../
Może da radę jakąś szpilką, lub drucikiem...? :)

{^^} żebyś miał racje bo nie dawno go kopiłem a taki fajny jest telefonik D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się