Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2008 o 11:05, Jaki Ganh1 napisał:

O, to bajer :-) A znasz może jakiś tańszy odpowiednik Nokii n95? Mój kolega ma taką,
a mi się tak spodobała, że chciałbym ją sobie kupić, ale droooga jest ^^


Szczerze? Nie kupię już żadnej Nokii. Dobre telefony Nokii skończyły się wraz z modelami 6210i oraz 6310i. Te, które teraz są dostępne na rynku to kiszka. Wieszają się, same z siebie się resetują (kumpel w n73 stracił po takim resecie wszystkie kontakty i zdjęcia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2008 o 11:53, mrosi napisał:

Szczerze? Nie kupię już żadnej Nokii. Dobre telefony Nokii skończyły się wraz z modelami
6210i oraz 6310i. Te, które teraz są dostępne na rynku to kiszka. Wieszają się, same
z siebie się resetują (kumpel w n73 stracił po takim resecie wszystkie kontakty i zdjęcia).


Nokia E51 ostatnimi czasy to chyba najbardziej udany telefon finów. Mam już półtora miesiąca i ani razu się nie zaciął, a swojego Symbiana katuje dość sporo instalacją różnych programów i długim korzystaniem (głównie z WiFi). No i w końcu Symbian chodzi szybko i bezproblemowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Ja od blisko dwóch miesięcy używam SonyEricssona P1i. Wcześniej używałem P910i, potem P990i. Poza gabarytami tych poprzednich ta sama ilość funkcji. Co w P1i? Wyśmienita wręcz jakość wykonania, wzorcowe wyposażenie dodatkowe (stacja bazowa do połączenia z komputerem, zamszowe etui do telefonu, bardzo dobrej jakości zestaw słuchawkowy, moduł gps do podłączenia via bluetooth z roczną licencją na aplikację Wayfinder). Nowością jest dwuliterowa klawiatura (przyciska się prawą lub lewą część klawisza - w zależności od potrzebnego znaku). Standard - czyli dotykowy ekran z czytaniem pisma odręcznego (dwa rysiki w komplecie). Śmiem przypuszczać, że to jeśli nie najlepszy to na pewno jeden z najlepszych telefonów na rynku. Przy okazji, po zabiegu ustawienia jasności wyświetlacza ze 100% na 40% (co w zupełności wystarcza nawet przy dziennym świetle) i średnim korzystaniu z połączeń bateria wytrzymuje 7-8 dni. W trybie 3G telefon zdycha po ok. 4-5 dniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić jakąś komórkę . Zastanawiam się nad modelami dwoma modelami nokii i jednym modelem sony ericsson''a . Mogę sobie kupić nokię n95 , n82 albo sony ericssona p1 . I właśnie tu kieruję do was pytanie jaką najlepiej wybrać . Chciałbym się również dowiedzieć o zaletach i wadach tych aparatów . Z góry dziękuję za odpowiedz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

witajcie. poszukuje dzwonka z taka piosenka która sie zaczyna mniej wiecej tak: ,,Uu I fell good tarararta I know I would" czy jakos tak. Wiecie o ktora mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem szczęśliwym posiadaczem od tygodnia SE w610i walkman.Sprawuje się świetnie,polecam każdemu.IMO Sony Ericsson ma najlepsze telefony,potem Nokia a reszta to dno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zalezy. Jesli zalezy Ci na szybkosci to ladujesz go wylaczonego. Jak Ci na tym nie zalezy to nie widze powodow by wylaczac komorke przy ladowaniu. Wszystko zalezy od tego czy Ci sie spieszy ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:51, Piotrek K. napisał:

To zalezy. Jesli zalezy Ci na szybkosci to ladujesz go wylaczonego. Jak Ci na tym nie
zalezy to nie widze powodow by wylaczac komorke przy ladowaniu. Wszystko zalezy od tego
czy Ci sie spieszy ;)...

bo mój stary nawijał że niektóre telefony jak się ładuje wyłączone/włączone to dłużej,,żyją"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie do posiadaczy SE K800i. Jak ustawić aparat tak, żeby robił dobre zdjęcia pod gołym niebem?? Mi zawsze wychodzą jakieś takie niebieskie, chociaż próbuję wszystkich opcji (Automatyczne, Krajobraz, Plaża/Śnieg, itd.).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 10:43, donard napisał:

Mam se k510i i nie wiem czy ładować go włączonego czy wył.?!


To w zasadzie nie ma znaczenia. Po prostu jeżeli chcesz żeby załadował sie szybciej to na wyłączonej a wolniej to włączonej.
ja zawsze na włączonym ładuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 11:51, daron90 napisał:

Zamierzam kupić jakiś telefonik i zastanawiam się nad SE w610i i Nokią E51.
Co możecie mi polecić?


I Nokia I Sony Ericsson to bardzo dobre firmy Ja teraz posiadam SE i jak na razie jestem bardzo zadowolony miałem też Nokię i też byłem bardzo zadowolony. I w tej chwili mogę ci polecić Sony Ericssona,na pewno będziesz z niego zadowolony. :)
Jeśli chodzi o Nokię to też na nią nic nie mogę złego powiedzieć ale jaki telefon kupisz to zależy od ciebie. :))
Pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Sony Ericsson k700i??
Jak ocenilibyscie dzwiek w skali od 1/10??

około w jakiej cenie nabyłbym słuchawki i kabel USB do tego telefonu?
prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2008 o 16:35, Szperacz Robson napisał:

Jakie są dobre programy freeware do przerobienia filmiku np. z avi do 3gp?

ściągnij sobie program youtube dowloader z http://youtubedownload.altervista.org/ Mozna tym przy okazji konwertować filmiki i ściągać z YT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2008 o 14:07, KrzyCH1995 napisał:

Co sądzicie o Sony Ericsson k700i??

Telefon spoko. Niezle wyglada, wyswietlacz bdb, mozliwosc wgrania sporej ilosci skorek do menu. Nalezy zwrocic uwage na joystick - potrafi sie przyciac lub nie dzialac (''naprawa'' jednak jest prosta i wymaga jedynie odrobiny srodka czyszczacego, np. WD-40 :)).
Uwaga: telefon NIE przezyje kontaktu z woda w jeziorze :D...

Dnia 26.05.2008 o 14:07, KrzyCH1995 napisał:

Jak ocenilibyscie dzwiek w skali od 1/10??

Radio, jak na telefon, gra bardzo fajnie. Ze wzgledu jednak na mala ilosc pamieci (40mb) nie zaszalejesz jesli chodzi o mp3, a do tego telefonu nie wlozysz karty pamieci.

Dnia 26.05.2008 o 14:07, KrzyCH1995 napisał:

kabel USB do tego telefonu?

Kabel do usb sie nie oplaca - lepiej kupic modul Bluetooth do kompa i zgrywac rzeczy bezprzewodowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się