Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2008 o 15:17, pan m. napisał:

Ouch.Oh no.Jednak będę musiał go mieć.Tata mi już taki kupił w Anglii.Cóż,włożę do niego
2GB.Jak będzie chodził wolniej od dotychczasowego W200i(który ma 1GB)i się będzie wieszał,to
go najwyżej sprzedam.A czy można do niego wgrać polski język?


Jesli bedziesz mial taka Nokie jak ja czyli N95 8GB to tam kart pamieci sie juz nie wsadza, masz przeciez 8GB a jezyk mozesz sobie w grac bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu tak jest ale na mojej starej noki 3110c ostatnio bardzo często zawiesza sie kartka pamięci praktycznie co drugi dzień zastanawiam sie dlaczego ??
Pewnie będę musiał kupić nową.... (?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:40, Dekerinho6 napisał:

Pewnie będę musiał kupić nową.... (?)

Może na początek lepiej ją sformatować. Skopiuj wszystkie potrzebne Ci dane z karty na dysk komputera, a następnie sformatuj ją z poziomu telefonu. Może to pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 15:58, czapla56 napisał:

> Pewnie będę musiał kupić nową.... (?)
Może na początek lepiej ją sformatować. Skopiuj wszystkie potrzebne Ci dane z karty na
dysk komputera, a następnie sformatuj ją z poziomu telefonu. Może to pomoże...


Niestety nie ! Próbowałem już tak chyba z pięć razy i dalej nic. :( Ja myślę że coś jest uszkodzone (karta) czy coś takiego... Być może sie mylę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Mam SE D750i i tak tak w erze. Co trzeba zrobić by można by było odbierać mms ? Bo jak mi wyśle ktoś mms''a to mi przychodzi sms o tym ,że dostałeś mms i wjedź na jakąś tam stroną i wpisz poniższy kod ... Pomocy bym prosił.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem ostatnio na jakimś forum takie coś:
Nicków nie podam ale podam oryginalną formę tych postów:

Koleś 1: co jest leprze irda czy motorola
Koleś 2: blótuf
Koleś 1: a co to
Koleś 2: ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję ;) Bo to robi się trochę denerwujące. A po za tym jak wchodzę na tą stronę to wpisuję i nie chce mi się włączać ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:21, Sido15 napisał:

Nie orientujecie się może kiedy Nokia wyda N96?


Nokia wydała juz N96 tyle ze nie w polsce ale na allegro mozesz ja juz kupic za 2500zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2008 o 21:21, Sido15 napisał:

Nie orientujecie się może kiedy Nokia wyda N96?


Do Polski też dojdą ale jeszcze nie prędko i oczywiście będą bardzo drogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i wszystko dobrze ustawiłem na stronie ale nadal to samo. ;/ Hmm... Ciekawe czemu?

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje małej pomocy z waszej strony, dokładniej. Nie orientuje się dobrze w telefonach komórkowych... i szukam dobrego telefonu, z dobrym aparatem, ładnym wyglądem, dobrym softem, czystym dźwiękiem mp3 i dobrze by było żeby obsługiwał html i xhtml ;p. Muszę się zmieścić w granicach, od 400 do 450 zł ;]. Póki co, znalazłem takie modele.
1. http://www.allegro.pl/item372325355_sonyericsson_k810i_polecam_.html < Sony Ericsson K810i
2. http://www.allegro.pl/item366133044_nokia_n95_karta_256mb.html < Nokia N95, bez GPS i WIFI (są to dla mnie rzeczy zbędne).
3. http://www.allegro.pl/item372059675_samsung_u600_super_cena.html < Samsung U600
4. http://www.allegro.pl/item367013267_super_telefon_samsung_u700_w_atrakcyjnej_cenie_. html < Samsung U700 (słyszałem jednak że ma dużo błędów, jednak najnowszy soft jest dosyć fajnie rozwiązany.)
Czekam na porady ekspertów ;]].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 07:23, Yanek12 napisał:

Potrzebuje małej pomocy z waszej strony, dokładniej. Nie orientuje się dobrze w telefonach
komórkowych... i szukam dobrego telefonu, z dobrym aparatem, ładnym wyglądem, dobrym
softem, czystym dźwiękiem mp3 i dobrze by było żeby obsługiwał html i xhtml ;p. Muszę
się zmieścić w granicach, od 400 do 450 zł ;]. Póki co, znalazłem takie modele.
1. http://www.allegro.pl/item372325355_sonyericsson_k810i_polecam_.html < Sony Ericsson
K810i
2. http://www.allegro.pl/item366133044_nokia_n95_karta_256mb.html < Nokia N95, bez
GPS i WIFI (są to dla mnie rzeczy zbędne).
3. http://www.allegro.pl/item372059675_samsung_u600_super_cena.html < Samsung U600

4. http://www.allegro.pl/item367013267_super_telefon_samsung_u700_w_atrakcyjnej_cenie_.
html < Samsung U700 (słyszałem jednak że ma dużo błędów, jednak najnowszy soft jest
dosyć fajnie rozwiązany.)
Czekam na porady ekspertów ;]].


Z tych telefonow co wymieniles i pieniazkow jakie posiadasz najlepszym wyborem bedzie cos z firmy SE np K800i lub K810i a jezeli chcesz naprawde cos muzycznego to moze to byc SE W810i. Te telefony nie dosc ze ladnie wuygaldaja to nie posiadaja symbiana przez co sa troche szybsze mniej awaryjne robia ladne zdjecia. Bo jesli mial bys kupiowac Nokie to tez znajdzie sie cos fajnego np 6280 i w tych granicach cenowych powinines taka dostac, moja kobita ma taka z tym ze zaczyna sie sypac ma 3000smow i telefon wlacza sie z zegarkiem w reku ponad minute, noi nalezy pamietac ze to Nokia albo tylko Nokia ktore niestety sa awaryjne. Za te pieniadze nie zastanawial bym sie tylko wzial bym jakiegos SE. Mam nadzieje ze moglem pomoc.

Linki ktore dales a szczegolnie N95 to pamietaj ze narazie za nai daja 435 i napewno pojdzie ona za ponad 1000zl

Dnia 30.05.2008 o 07:23, Yanek12 napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2008 o 07:23, Yanek12 napisał:

(...)


Z tego co wymieniłeś, to bierz SE :) Ma świetny aparat Cyber-shot, lampę ksenonową i czysty dźwięk MP3 :) A jeśli byłby za cichy to spokojnie można dograć sterowniki dźwięku, np. z W880i i będzie grał 2 razy głośniej :) Soft działa bez zwiech, a liczba sms-ów odebranych/wysłanych ograniczona jest tylko pamięcią telefonu :) Możesz brać z czystym sumieniem ;)

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za pomoc. Będzie Soniak ;], też się najbardziej zapatrzyłem w niego :p. Kumpel ma K800i i fajne photki robi, fajnie gra i w ogóle jest spoko. Ale nie chcąc od niego od gapiać nie mam zamiaru go kupić :P. Dlatego szukałem telefonu podobnego do tego ;]. K810i ma ładny wygląd i parametry podobne do K810i. Jeszcze raz dzięki za pomoc ;].
>Tyczy się też [ kulfonito ]. <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2008 o 18:14, OmenGda napisał:

/.../


Co sądzicie o telefonie LG KU990 Viewty? Lub LG KF 700? Opłaca się kupować? Jak jest z awaryjnością itp.?

PS Jak myślicie, ile może kosztować iPhone kiedy wyjdzie w Orange? Będzie to ten z 3G? Czy jest on lepszy od podanych wyżej modeli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:24, Baneb14de napisał:

> /.../

Co sądzicie o telefonie LG KU990 Viewty? Lub LG KF 700? Opłaca się kupować? Jak jest
z awaryjnością itp.?


Z autopsji wiem, że jedynymi godnymi polecenia telefonami LG jest U8210 (nazwany kiedyś "pancerniakiem z klapką") i Chocolate z obsługą kart pamięci. Na pozostałe modele jest sporo skarg.

Dnia 31.05.2008 o 11:24, Baneb14de napisał:

PS Jak myślicie, ile może kosztować iPhone kiedy wyjdzie w Orange? Będzie to ten z 3G?
Czy jest on lepszy od podanych wyżej modeli?


Jak wyżej. O iPhone jest sporo złych uwag.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2008 o 11:28, mrosi napisał:

/.../


Jakich złych uwag? Możesz podać kilka przykładów? Jak nie LG, a nawet iPhone to jaki telefon mógłbyś polecić? Interesują mnie nowoczesne technologie i wygląd (nie może to być kamień)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się