Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

kurde mam problem zbiłem wyświetlacz w telefonie se k750i i nie wiem czy za 65 zł + koszt wysyłki sie opłaca kupić (mi sie wydaje że tak ponieważ wyświetlacze chodzą po drożej ale nie jestem pewien)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie.Czy wie ktoś,jak skonfigurować tel SE J220i w sieci Play?Już 5 raz dzwoniłem do BOKu,ale nawet oni nie wiedza,i zawsze metody nie do tego telefonu.Bardzo proszę o pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:39, Tokix napisał:

Zapełniona pamięć :)
sprawdź Stan Pamięci :)

Sprawdzałem jest prawie że pusta mam 1Giga i nic na niej prawie że nie mam to jednak musi być coś innego tylko co ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doradźcie mi. Przedłużam umowe i nie wiem jaki telefon sobie wybrać. Do wyboru zostały już:
- Nokia 6288
- Nokia 6300
- Nokia N70
- Sony Ericsson K800i
- Sony Ericsson K510i
- Sony Ericsson W610

Jak myślicie jaki będzie najlepszy ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam spory problem z kartą pamięci do telefonu. Ostatnio absolutnie nic nie mogę na nią nagrywać:P
Nie jest to wina braku pamięci, gdyż mam ponad 1200 mb wolnego miejsca. Mogę usuwać z niej pliki więc chyba działa... ale czemu nie nagrywać? Używam do tego kabla usb - kulturalnie się podłączam i w moim komputerku wybieram odpowiedni dysk. Kopiuje na niego interesujące mnie pliki i wszystko jest ok. Ale gdy poprzez telefon wejdę do karty to niestety nie widzi abym cokolwiek nagrał. Podłączając ponownie komórkę do kompa o dziwo wyświetlają mi się nagrane wcześniej pliki, których mój telefonik nie widzi;d Hmm co jest nie tek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.05.2008 o 21:53, rochicz napisał:

Doradźcie mi. Przedłużam umowe i nie wiem jaki telefon sobie wybrać. Do wyboru zostały
już:
- Nokia 6288
- Nokia 6300
- Nokia N70
- Sony Ericsson K800i
- Sony Ericsson K510i
- Sony Ericsson W610

Jak myślicie jaki będzie najlepszy ??


Ja na twoim miejscu zastanowiłbym sie nad jakąś Nokią ponieważ te telefony są bardzo wytrzymałe i w ogóle co jest wiadome.
Zastanowił bym sie nad nokią 6300 i 6288 Ponieważ one moim zdaniem sa takie jak każdy czyli Mp3 Aparat kamera i wiele wiele takich różnych rzeczy :P A jeśli wolisz coś z Sony Ericssonów to może K800i też ma wiele tych funkcji ale wybór należy do ciebie :)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz bardzo podobny problem do mojego ponieważ ja nie mogę nagrywać filmików robić zdjęć i w ogóle sam nie wiem co sie dzieje czyżby z kartą było coś nie tak ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 18:36, Tokix napisał:

Istnieje możliwość, czerpać internet palmtopem z neostradyTP ?

A do Neostrady masz zwykły modem na USB czy Liveboxa? Jeśli zwykły modem, to można dokupić za około 40 zł specjalne urządzenie na USB, które będzie udostępniać połączenie przez Wi-fi. A jeśli Livebox, to nie ma problemu.
I czy w plamtopie posiadasz łącze Wi-Fi? Jeśli nie masz Wi-Fi, to w inny sposób nie da rade chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam livebox''a, a Palmtop również posiada WI-FI...
W konfigu wpisuję IP, BRAME DOMYŚLNĄ, MASKĘ PODSIECI, ale jednak nic się dalej nie dzieje, nie łączy z internetem...
Jakieś sugestie ??^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:01, Tokix napisał:

Jakieś sugestie ??^^

Na początek radzę przeczytać "przewodnik użytkownika livebox tp" oraz upewnić się, że Livebox ma włączone Wi-Fi.
Wejść w panel administracyjny: http://192.168.1.1/ - login oraz hasło: admin. Wejść w Sieć bezprzewodowa i sprawdzić, czy jest Wi-Fi włączone.
A gdy już chcesz uzyskać połączenie musisz najpierw na spodzie liveboxa wcisnąć przycisk REG. Wtedy palmtopem próbować wyszukiwać dostępne urządzenia Wi-Fi. Palmtop natomiast przy konfiguracji powinien wołać o nazwę SSID oraz klucz WEP (oba na pudełku liveboxa).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanie co myślicie o Noki 6630 ?? Ponieważ zamierzam sobie zmienić telefon na tą właśnie nokię możecie mi podać jej różne rzeczy typu aparat MP3/MP4 itp. ??? No i oczywiście czy sie ją opłaca ! z góry wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2008 o 19:21, Tokix napisał:

Na starcie muszę wpisać jeszcze: DNS,

Spróbuj 194.204.152.34 lub 194.204.159.1

Dnia 15.05.2008 o 19:21, Tokix napisał:

Alternat. WINS... Gdzię te inf moge znaleźć ??^^

Nie wiem nawet co to jest. Więc już sam musisz szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cze k850i ma Walkmana? Bo z tego co czytałem to niektórzy twierdzą że tak... Zastanawiam się nad k850i a W960. Nie licząc aparatu, co lepszego ma k850i?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam swoje pytanie ponieważ zależy mi na szybkiej odpowiedzi...

A mam takie pytanie co myślicie o Noki 6630 ?? Ponieważ zamierzam sobie zmienić telefon na tą właśnie nokię możecie mi podać jej różne rzeczy typu aparat MP3/MP4 itp. ??? No i oczywiście czy sie ją opłaca kupić ! z góry wielkie dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się