Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2008 o 16:33, pan m. napisał:

Nie mówię tu o HD.Ale masą filmów 1,5h i krótkich z YouTube prędzej czy później 16GB
się zapełni.


To sobie oglądaj, jak lubisz mieć telefon ciągle na ładowarce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ejże, ludzie bez takich! :D Ja dosyć długo zastanawiałam się nad telefonem, co może kilka osób poświadczyć, zwracam uwagę na parametry, a nie wygląd, chciałam nawet kupić w580i, ale ten w350... sama nie wiem, po prostu czuję, że to model w sam raz dla mnie. Bo ja nie wymagam cudów od kamery, chcę tylko dobrego odtwarzacza i poręcznego, wygodnego kształtu... i nie, nie zamierzam go sobie nigdzie wsadzać, jak ktoś "ynteligętnie" przypuszczał :/
I myślę, że ten model będzie dużo tańszy niż pzypuszczam, bo sklepy, które go na razie oferują (a jest ich 2, w tym jeden jeszcze nie sprzedaje :P), nie miewają najtańszych ofert w internecie... dopiero ukazała się reklama w telewizji, telefon dopiero wychodzi na rynek, więc zaraz pewnie pojawią się oferty dużo atrakcyjniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:51, mikus97 napisał:

Ktora komorka wedlug was najlepsza?
NOKIA 6230I
SONY ERICSSON K700I
SONY ERICSSON W200I
bo mam te wszystkie i ktorego najlepiej uzywac?

Ja bym używał W200i. Akurat ze wszustkimi spotykałem się u kumpli i ten był dla mnie najfajniejszy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 20:56, deif33 napisał:

> Ktora komorka wedlug was najlepsza?
> NOKIA 6230I
> SONY ERICSSON K700I
> SONY ERICSSON W200I
> bo mam te wszystkie i ktorego najlepiej uzywac?
Ja bym używał W200i. Akurat ze wszustkimi spotykałem się u kumpli i ten był dla mnie
najfajniejszy. :)

wiem, ja go uzywam tylko ze nie ma on bluethuta (wiem że inaczej sie pisze :) )
czekam na dalsze opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2008 o 21:03, mikus97 napisał:

wiem, ja go uzywam tylko ze nie ma on bluethuta (wiem że inaczej sie pisze :) )
czekam na dalsze opinie

Z nazwą niewiele się pomyliłeś pisze się bluetooth :) )
Co do telefonu to poleca troszkę zaoszczędzić i kupić troszkę nowszego Walkmana, moja to propozycja to w610i (bardziej polecam - nowszy soft) lub w810i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co według Was jest lepsze Sony Ericsson W610i czy K750i? Bo mam zamiar w najbliższym czasie sobie kupić i nie wiem, który wybrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie praktycznie inczym się nie różnią.
Ale bierz W610i jest to Walkman przez co jakość odtwarzanej muzyki będzie lepsza, i z pewnością ma mocniejszy głośnik.
W dodatku jest to nowszy telefon, (wyszedł w 2007r.) a k750i (2005r.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 12:04, Tokix napisał:

W zasadzie praktycznie inczym się nie różnią.
Ale bierz W610i jest to Walkman przez co jakość odtwarzanej muzyki będzie lepsza, i z
pewnością ma mocniejszy głośnik.
W dodatku jest to nowszy telefon, (wyszedł w 2007r.) a k750i (2005r.)


Żaden problem żeby wgrać oprogramowanie Walkman do K750i, a sama jakość muzyki się nie poprawia w zauważalnym stopniu, walkman to tylko możliwość dodania okładki płyty oraz kilka bajerów, a im mocniejszy głośnik tym bardziej charczy ponieważ głośniki w telefonach są za słabe żeby wygenerować odpowiednio czysty i głośny dźwięk...

Daruj sobie takie posty, naprawdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:31, archimini napisał:

Mam telefon w mixplusie i zgubilem ten telefon co mam zrobic czy dadza mi nowy

Jedyne co mogą zrobić to zablokować tamten telefon jeżeli oczywiście znasz IMEI i dać Ci duplikat karty żebyś nie musiał płacić kary. A o sam aparat to już sam musisz się martwić. Kup nowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:31, archimini napisał:

Mam telefon w mixplusie i zgubilem ten telefon co mam zrobic czy dadza mi nowy


Jeśli go nie ubezpieczyłeś u operatora lub w jakiejś innej firmie to tylko możesz pluć sobie w brodę.

>Obecnie posiadam W300i (wielkie gó*no)
>A głośnik jest mocniejszy o ok. 30 % niż w k750i, i nie traci przy tym żadnej jakości

O ok. 30%. Jak to obliczałeś? Decybelomierzem, w wyciszonym pokoju z tym samym kawałkiem muzycznym w dobrej kompresji? Wybacz człowieku, ale takie farmazony gadasz, że nie da się Ciebie czytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam telefon soy ericsson w610i i troche zarysowała mi się obudowa co moge zrobic czy jest mozliwosc wymienienia obudowy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:39, archimini napisał:

A mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam telefon soy ericsson w610i i troche zarysowała
mi się obudowa co moge zrobic czy jest mozliwosc wymienienia obudowy ???



http://www.allegro.pl/item385155590_obudowa_sony_ericsson_w610_w610i_oryginal_ wa_w.html

Albo całą obudowę albo tylko poszczególne części: panel przedni, panel tylni, klapka od baterii. O części musisz dowiedzieć się albo w centrum Sony albo w komisie.

>W zasadzie praktycznie inczym się nie różnią.

W610i posiada D-Pad zamiast zawodnego joysticka, slot na karty pamięci MS Micro do 4 GB, jest cieńszy o kilka milimetrów, nie posiada osłonki na obiektyw aparatu, ma trochę słabszą baterię. No tak, niczym się nie różnią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.06.2008 o 13:39, archimini napisał:

A mam jeszcze jedno pytanie obecnie mam telefon soy ericsson w610i i troche zarysowała
mi się obudowa co moge zrobic czy jest mozliwosc wymienienia obudowy ???


Oczywiście że jest taka możliwość zleży jak masz porysaną jak bardzo to najlepiej zmienić całą obudowę jak troszkę to nie całą obudowę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To teraz pytanie troche z innej beczki ;p

Mam zamiar zmienić taryfę. Po prostu miesięcznie za dużo wydaje. Teraz jestem w plusie i skonczyl mi sie abonament. Chce zmienić na taka taryfę, by malo placić. wysylam dużo smsów do jednej osoby. Może macie jakieś pomysly dla mnie? Tych opcji jest tyle ze trudno wybrać ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się