Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 27.06.2008 o 13:37, marcin1930 napisał:

Czy w twojej N95 8GB nie ściera się lakier z dołu i góry? (zakładam że masz ją już jakiś
czas).


Nie nie sciera sie

Czy jest odczuwalny opór przy wysuwaniu klawiatury?

Zawsze jakis jest

A może kiedy potrząśniemy to klawiatura sama "wypadnie"? Wolę się zapytać bo różnie się o tym telefonie mówi.

Nic takiego sie nie dzieje no chyba ze zrobisz to umijetnie pod katem wiec sie rposunie

Dnia 27.06.2008 o 13:37, marcin1930 napisał:


PS Udało się wam, wezmę którąś z Nokii, jeszcze nie wiem którą :) Szkoda że N82 to nie
slider/clamshell...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Hmm, zmieniłbym wykonanie tylnej klapki, a konkretnie to tych czterech zatrzasków, bo są dość małe. Gorszy od K850? W czym? Wg. mnie tylko w tym, że K850i ma lampę ksenonową, co jest plusem. Poza tym K850i nie ma systemu operacyjnego, no i jak to każdy SE jest monotonny, w każdym modelu menu, jak i reszta wygląda tak samo. Do tego SE ma wnerwiające przyciski dotykowe, które czasem więcej utrudniają, aniżeli odwrotnie. Odnośnie slidera w N95. Czasem w internecie można przeczytać, że ludziom dzieje się coś nie tak ze sliderem. Wg. mnie trafili na jakieś wadliwe modele/nie zrobione w findlandii itp :) Ja w swoim telefonie czasem bawię się sliderem pstrykając góra-dół i jak do tej pory luzów jeszcze nie mam. Nie sądzę też, aby w przyszłości się to zmieniło, ponieważ slider jest dobrze umocowany i dodatkowo jest przyciągany przez magnes od spodu (podobno, osobiście tego nie sprawdziłem).
Telefon mam oczywiście Made In Finland. Ile ją dokładnie mam? Ciężko mi stwierdzić, ale w każdym razie trochę już upłynęło :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.06.2008 o 07:54, Sido15 napisał:

/.../


Do poprzednich pytań dodam jeszcze cztery - te klawisze sąłatwe w użyciu? Nie będzie problemu np. że przycisk wejdzie w mój paznokieć? Są takie akurat do tego ;p
Dobrze przegląda się PDF''y? Ma stosunkowo mały (w porównaniu do giganta 2,8") ekran...
Czy są profile, a także notatki (jako takie - coś mi się przypiomina 2 sek, zanapiszę coś, zapisuje a wieczorem czytam).
Ile jest alarmów? Więcej niż 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy – jak na klocek to jest bardzo ładny :) i nie mówię tego tylko dlatego że go aktualnie posiadam. Wiem że przyciski wyglądają dziwnie ale można się do nich bardzo szybko przyzwyczaić. I naprawdę nie zostają klawisze pod paznokciami ;)
PDF’y jeszcze nie przeglądałem ale uważam że nie będzie z tym problemu (w końcu można położyć telefon w poziomie i wyświetlany obraz pojawi się tej pozycji) – ja np. przeglądam internet to nie mam żadnych problemów na takim wyświetlaczu. Za bardzo nie wiem czy oto Ci chodzi ale cóż – Profile – Ogólny, Milczący, Spotkanie, Na zewnątrz, Pager, Offline. Alarmów jest raczej więcej niż dwa.
Jeżeli chodzi o umilanie czasu – telefon obsługuje platformę N-Gage 2.0 – piękna grafika jak na takie urządzenie – Brothers in Arms , Quake 2, Fifa 08.
A poza tym jeżeli szukasz telefonu z aparatem który będzie mógł zrobić zdjęcie w ciemnym pomieszczeniu to N82 deklasuje wszystkich rywali – ta lampa naprawdę jest niesamowita (wystarczy poszukać porównań lamp błyskowych N82 z innymi telefonami)

Prezentacja BiA na N-Gage 2.0 http://www.youtube.com/watch?v=85EHsky5Li0&feature=related

Quake 2 :
http://www.youtube.com/watch?v=2SIzb23amW8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi już za jakieś dwa tygodnie kończy się umowa - przedłużam ją, ale telefonu nie biorę.

Byłem zarówno w Plusie jak i w Erze - nic ciekawego nie mają. W Plusie jest istna tragedia, ceny telefonów kosmiczne, a wybór też beznadziejny, szczególnie w Plusiei (Nokia 5200? Samsung E590?!..). W Erze jest już lepiej, ale mimo to i tak ceny są wygórowane. Zostaję w Plusie, przedłużam umowę na rok i dostaję gratis 130 zł na konto.

A telefon kupie sam, w jakimś sklepie - upatrzyłem sobie W880i. Czy ktoś z Was posiada ten telefon i mógłby napisać o nim opinię? Byłbym wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To zależy co chciałbyś o nim wiedzieć ;) Miałem go przez 2 miesiące od matki, gdyż mój padł ;D Powiedz, co chcesz o nim wiedzieć, a chętnie powiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 11:19, master matrox napisał:

Byłem zarówno w Plusie jak i w Erze - nic ciekawego nie mają. W Plusie jest istna tragedia,
ceny telefonów kosmiczne, a wybór też beznadziejny, szczególnie w Plusiei (Nokia 5200?
Samsung E590?!..). W Erze jest już lepiej, ale mimo to i tak ceny są wygórowane. Zostaję
w Plusie, przedłużam umowę na rok i dostaję gratis 130 zł na konto.


Skoro w Plusie jak i w erze nie ma nic ciekawego to czemu nie pujdziesz np.do Orange?

Dnia 28.06.2008 o 11:19, master matrox napisał:

A telefon kupie sam, w jakimś sklepie - upatrzyłem sobie W880i. Czy ktoś z Was posiada
ten telefon i mógłby napisać o nim opinię? Byłbym wdzięczny.


Cóż telefon jak telefon ma tam troszkę bajerów gadżetów itp. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, moje pytanie jest następujące :
Czy ten adapter do karty sim aby ominąć simlocka jest dobrym rozwiązaniem, poniewaz nie chce zdejmowac simlocka aby nie stracic gwarancji. Chce ten adapter uzyc na telefonie Sony ericsson K800i.

http://www.allegro.pl/item388396750_sciagnij_simlock_bez_utraty_gwar_z_kaz dego_tel.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 14:47, Furion III napisał:

Czy ten adapter do karty sim aby ominąć simlocka jest dobrym rozwiązaniem, poniewaz nie chce zdejmowac
simlocka aby nie stracic gwarancji. Chce ten adapter uzyc na telefonie Sony ericsson K800i.

Szczerze powiedziawszy pierwszy raz coś takiego widzę...
Jeśli chcesz ryzykować to kupuj - podobno jeśli nie będzie działać, to zwracają kasę.
Ale żeby się później nie okazało, że jak wsadzisz ten "adapter" do telefonu to Ci się coś w nim zepsuje - dasz na gwarancję, a oni Ci powiedzą, że coś w nim kombinowałeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 13:56, Dekerinho6 napisał:

Skoro w Plusie jak i w erze nie ma nic ciekawego to czemu nie pujdziesz np.do Orange?


Plus ma moim zdaniem najlepszą ofertę. Mam Mixa, doładowuję co miesiąc za 30 zł, a naliczając oszczędności z poprzednich miesięcy mam zawsze około 45 zł. Kupuje sobie do tego pakiet za 5 zł, 100 minut za darmo od godziny 16:00 oraz w weekendy na stacjonarne i w Plusie, a dwie osoby z rodziny mają właśnie w tej sieci telefon. Orange w ogóle mnie interesuje, fatalna oferta i mały wybór telefonów. Jak była Idea to sieć była niezła, ale odkąd jest Orangutan to dziękuje bardzo...

> Vytrix

No chciałbym poznać Twoją opinie o telefonie - czy Ci się podobał i takie tam ;) Parametry to znam, ale chciałbym poznać opinię użytkownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:04, master matrox napisał:

> Skoro w Plusie jak i w erze nie ma nic ciekawego to czemu nie pujdziesz np.do Orange?


Plus ma moim zdaniem najlepszą ofertę. Mam Mixa, doładowuję co miesiąc za 30 zł, a naliczając
oszczędności z poprzednich miesięcy mam zawsze około 45 zł. Kupuje sobie do tego pakiet
za 5 zł, 100 minut za darmo od godziny 16:00 oraz w weekendy na stacjonarne i w Plusie,
a dwie osoby z rodziny mają właśnie w tej sieci telefon. Orange w ogóle mnie interesuje,
fatalna oferta i mały wybór telefonów. Jak była Idea to sieć była niezła, ale odkąd jest
Orangutan to dziękuje bardzo...

> Vytrix

No chciałbym poznać Twoją opinie o telefonie - czy Ci się podobał i takie tam ;) Parametry
to znam, ale chciałbym poznać opinię użytkownika.

Czyli od kiedy operator zmienił nazwę oferty stały się słabe? Tak Tak fon jest lepszy od mixplusa. Chociażby z tego powodu, że trzeba mniej płacić co miesiąc, a ja 100 minut nie przegadam i jeszcze trzeba resztę pieniędzy zużyć. Orange zawsze było słabe o tym nie piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 12:46, Sido15 napisał:

To jest prezentacja BiA na N-Gage 2.0 : http://www.youtube.com/watch?v=a_l1UC3BmYU


Wow, jak na komórkę wygląda super ;)
Mam takie pytanie: coś być wybrał N82 czy N95 8GB? Postaraj się nie patrzeć na to że N82 masz, że jesteś do niej przywiązany itp. Lub popatrz na to z perspektywy prezentu dla kogoś bliskiego - ma to być najlepszy telefon jaki jest możliwy, i wyselekcjonowałeś N82 i N95 8GB - co wybierasz? (dlaczego/dlaczego nie). Postaraj się odpowiedzieć, nie wymijaj pytania jakimiś spekulacjami ;PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2008 o 17:24, Dominik000 napisał:

Czyli od kiedy operator zmienił nazwę oferty stały się słabe? Tak Tak fon jest lepszy
od mixplusa. Chociażby z tego powodu, że trzeba mniej płacić co miesiąc, a ja 100 minut
nie przegadam i jeszcze trzeba resztę pieniędzy zużyć. Orange zawsze było słabe o tym
nie piszę.


Nie, nie w tym sęk.
Po prostu jak Idea została przekształcona w Orange to i plany taryfowe się pozmieniały - na początku w małym stopniu, ale potem było moim zdaniem co raz gorzej. I dlatego na pewno do Orangutana nie przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.06.2008 o 18:21, marcin1930 napisał:

Mam takie pytanie: coś być wybrał N82 czy N95 8GB? Postaraj się nie patrzeć na to że
N82 masz, że jesteś do niej przywiązany itp. Lub popatrz na to z perspektywy prezentu
dla kogoś bliskiego - ma to być najlepszy telefon jaki jest możliwy, i wyselekcjonowałeś
N82 i N95 8GB - co wybierasz? (dlaczego/dlaczego nie). Postaraj się odpowiedzieć, nie
wymijaj pytania jakimiś spekulacjami ;PP


Nokia N82. Bo jest jednobryłowym telefonem więc żadne wady sliderów go nie dotyczą, bo ma ksenonową lampę błyskową, bo jest o wiele szybszym telefonem niż N95, bo ma wygodniejszą klawiaturę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się