Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Witam.
Mam pytanie posiadam Benq-Siemens EL71 i mogę go wymienić na SE F305. Jak myślicie warto wymienić? Wymieniłbym od ręki ale w F305 nie podoba mi się wyświetlacz za bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 20:21, Izrafel92 napisał:

Wie ktos moze, jak w SE v640i wylaczyc opcje ladowania baterii przez kabel USB?


z tego co wiem to nie da sie tego wylaczyc, z reszta po co ci ja wylaczac ?! :O ja w swojej ee51 nie mam takiej funkcji i strasznie ubolewam nad tym :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 19:30, Zauri napisał:

> Wie ktos moze, jak w SE v640i wylaczyc opcje ladowania baterii przez kabel USB?


z tego co wiem to nie da sie tego wylaczyc, z reszta po co ci ja wylaczac ?! :O ja w
swojej ee51 nie mam takiej funkcji i strasznie ubolewam nad tym :/



Bo z tego, co wiem niedobrze ja tak podlaczac i odlaczac od ladowania co chwila, co dzieje sie przy np. pakowaniu zdjec na kompa. Ale dzieki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 20:11, Izrafel92 napisał:

> > Wie ktos moze, jak w SE v640i wylaczyc opcje ladowania baterii przez kabel
USB?
>
>
> z tego co wiem to nie da sie tego wylaczyc, z reszta po co ci ja wylaczac ?! :O
ja w
> swojej ee51 nie mam takiej funkcji i strasznie ubolewam nad tym :/


Bo z tego, co wiem niedobrze ja tak podlaczac i odlaczac od ladowania co chwila, co dzieje
sie przy np. pakowaniu zdjec na kompa. Ale dzieki ;)

na baterie mojego k800i jakos to nie wplywa choc czesto lata pod usb na 2min od ponad roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

wifi jest boskie! Właśnie pisze z mojej e51, a jestem w manufakturze :D pkt dostepu to ''W Biegu Cafe'', sygnal sredni (ok. 50%) ale najwazniejsze, że niezbezpieczony :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do użytkowników telefonu iPhone 3G czy ten telefon jest warty swojej ceny i jakby mógł ktoś w paru słowach go zrecenzować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

podczas robienia backupa (w pc suite) przy ostatnim pkt "kopia zapasowa..." program zatrzymuje się na dłuższy czas przy (tak jak kiedyś 75%), a teraz na 67... wcześniej wystarczyło odczekać, ale teraz mam wrażenie, jakby to trwało za długo
ps. (program nie złapał zwiechy, w men. zadań nadal stan "uruchomiony", na karcie mam zajęte nie więcej jak 200mega...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 13:40, Belmundo napisał:

Czy istnieje jakiś pdf reader pod jave? Chodzi mi o SE w880i, jest takie coś w ogóle
możliwe?


takie rzeczy z tego co wiem tylko na symbianie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Właśnie stałem się posiadaczem telefonu LG ku990. Jestem zachwycony opcją nagrywania filmów z prędkością 120fps. Są może jeszcze jakieś telefony, które posiadają taką opcję nagrywania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się poradzić jaki model telefonu wybrać.
Oto moje wymagania:
Duży ekran(może być dotykowy lub dotykowy z rozsuwaną klawiaturą)
mp3
aparat min.3mpx
3g
wideo rozmowy
fajne jak by był akceleometr
i żeby była dobra/bardzo dobra jakość dźwięku przez słuchawki/głośniki zewnętrzne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co ci po 120 fps skoro ludzkie oko i tak nie rozróżni czy to 60 czy 120 a film tylko więcej miejsca zajmuje. Taki sma marketingowy bełkot jak ''im więcej mpix tym lepsza jakość obrazu''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.07.2009 o 23:11, igor8472 napisał:

A co ci po 120 fps

Potrzebne. Po prostu pytam czy są jakieś inne telefony, które posiadają funkcję nagrywania obrazu w zwolnionym tempie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekałbym na nowego Iphone który ma na dniach wyjść, jeśli czekań nie chcesz to:

SE Xperia X1
HTC Touch Diamond II
HTC Touch HD
Samsung Omnia HD

Tobie, Jaki_Gahn polecam (700 na telefon z dotykowym ekranem to nie dużo, praktycznie nic nowego w tej cenie nie ma, poszukaj jakiś okazji na Allegro):

Samsung Omnia
Nokia 5800
HTC Touch Diamond

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.07.2009 o 16:22, Jaki_Gahn napisał:

Mam pytanie, jak telefon z dotykowym wyświetlaczem polecacie do ok. 700 zł?

Osobiście polecam posiadanego przeze mnie LG Ku990. Można go dostać taniej, ale jest naprawdę świetny. Zwłaszcza po głębszej modyfikacji (na swoją odpowiedzialność :P). Cudeńko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A właśnie, bo tym telefonem jestem zainteresowany... Jak z jego funkcjami multimedialnymi? Głośność i jakość głośnika? Jakość zdjęć? Dostęp do aplikacji? Listy odtwarzania? Jak z jego funkcjonalnością? Co Ci się w nim nie podoba? Jakieś wady? Szczególne zalety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się