Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Ja mam pytanko. Co to jest mikrozestaw do Nokii. Konkretnie chodzi mi o Nokie 6610i. Jest tam mozliwosc sluchania radia, ale konieczny do tego jest mikrozestaw. Myslalem ze chodzi o sluchawki, kupilem je i dalej kiszka. Wiec co trzeba jeszcze kupic i ile to ewentualnie kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2006 o 16:56, Erton napisał:

Ja mam pytanko. Co to jest mikrozestaw do Nokii. Konkretnie chodzi mi o Nokie 6610i. Jest tam
mozliwosc sluchania radia, ale konieczny do tego jest mikrozestaw. Myslalem ze chodzi o sluchawki,
kupilem je i dalej kiszka. Wiec co trzeba jeszcze kupic i ile to ewentualnie kosztuje


A kupiłeś oryginalny zestaw Nokii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 08:00, Pingus napisał:

A kupiłeś oryginalny zestaw Nokii?

No tak, tylko ze po pierwsze tam nic nie bylo poza sluchawkami, a po drugie te sluchawki tez nie powodowaly, ze moge sluchac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zamierzam się z kupnem Nokii 6020 w Mix Plusie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co nieco na temat jakości dzwonków True Tone i pojemności w MB? Bo słyszałem, że kijowo brzmią i miejsca niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 15:14, lurynowicz napisał:

Ja zamierzam się z kupnem Nokii 6020 w Mix Plusie. Czy ktoś mógłby mi powiedzieć co nieco na
temat jakości dzwonków True Tone i pojemności w MB? Bo słyszałem, że kijowo brzmią i miejsca
niewiele.

Nokia ta posiada 3,5MB pamięci, dzwonków nie słyszałem. Jeśli chcesz poczytać wiele komentarzy użytkowników to wpisz w googlach "Nokia 6020, mobile" i wejdź na pierwszą stronę tam będziesz miał komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie telefonu Sony Ericsson Z520i. Otóż kiedy pisze SMS''a już po kilku linijkach tekstu mówi mi że trzeba wysłać drugiego SMS''a bo w 1 sie nie zmieści itd. A ja np. w noki 6020 pisałem do 300 znaków podajże (czyli o wieeeeeeele więcej niż w SE). Nie wiem co mam zrobić żeby SMS''y dało sie pisać długie bo w każdym razie każdy kolejny kosztuje osobno! Help, czarno widze tą sprawe bo to wina mojego aparatu chyba :/:/:/

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:17, marcin1930 napisał:

Ja mam pytanie odnośnie telefonu Sony Ericsson Z520i. Otóż kiedy pisze SMS''a już po kilku
linijkach tekstu mówi mi że trzeba wysłać drugiego SMS''a bo w 1 sie nie zmieści itd. A ja
np. w noki 6020 pisałem do 300 znaków podajże (czyli o wieeeeeeele więcej niż w SE). Nie wiem
co mam zrobić żeby SMS''y dało sie pisać długie bo w każdym razie każdy kolejny kosztuje osobno!
Help, czarno widze tą sprawe bo to wina mojego aparatu chyba :/:/:/

Pozdrawiam.


Nie, to nie jest wina telefonu. SMS-y standardowo podzielone są na 160 znaków. Jeżeli chcesz wysłać np 500 znaków to bardziej opłaca się wysłać go jako MMS-a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 16:58, Pingus napisał:

Nie, to nie jest wina telefonu. SMS-y standardowo podzielone są na 160 znaków. Jeżeli chcesz
wysłać np 500 znaków to bardziej opłaca się wysłać go jako MMS-a



Aha a mam jeszcze jeden problem z tym telefonem otóż czasami (raz na 2-3 dni) telefon się wyłancza sam. Nie pomaga klikanie przycisku "power" ani nic. Trzeba wyjąć baterie i ponownie ją włożyć :/ To głupie bo inni nie mogą siędo ciebie dodzwonić w tedy :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znacie Motorolę E770V? Podobna jest do E398. Kupiłem ten telefon na allegro za 430 zł. Oczywiście nówka:) Jest świetny. Ma 32 mb pamięci wewnętrznej, port na karty MicroSD, 262 tys. kolorów, wyświetlacz 220 x 176, aparat, kamerę, można używać go do rozmów video które u nas są jeszcze niedostępne ale można się pochwalićdwoma obiektywami:P Ma wbudowany odtwarzacz mp3 a program do telefonów Motorola kompresuje zrzucane filmy 4-5 krotnie, dzięki czemu film np. w formacie avi zajmuje po kompresji jakieś 180 mb:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się do zakupu SE K750i. Co o nim myślicie? Może jesteście w stanie podać mi jakiś inny telefon o podobnych parametrach i zbliżonej cenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:57, ferbi napisał:

Przymierzam się do zakupu SE K750i. Co o nim myślicie? Może jesteście w stanie podać mi jakiś
inny telefon o podobnych parametrach i zbliżonej cenie?

Polecam Ci właśnie E770V. Zajrzyj na allegro. Jest ich tam dość sporo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:49, marcin1930 napisał:

Aha a mam jeszcze jeden problem z tym telefonem otóż czasami (raz na 2-3 dni) telefon się wyłancza
sam. Nie pomaga klikanie przycisku "power" ani nic. Trzeba wyjąć baterie i ponownie ją włożyć
:/ To głupie bo inni nie mogą siędo ciebie dodzwonić w tedy :(((


Uważam, że to wina oprogramowania, idź do serwisu, powini bez problemu wgrać nowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

K750 to bardzo dobry telefon posiada wszystko co jest potrzebne aparat 2.0megapixela z auto focusem, odtwarza mp3, można rozbudować jego pamięć za pomocą kart pamięci oraz posiada radio,irde oraz moduł bluetooth mój kolega posiada ten model i bardzo sobie chwali. Jeżeli chodzi o telefony zbliżone parametrami to np. Nokia n70 lub nokia 6233 (niestety są one droższe o jakieś 100-200 zł) lub nokia 6230i (trochę tańszy niż k750i)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.11.2006 o 20:25, Pingus napisał:

>

Uważam, że to wina oprogramowania, idź do serwisu, powini bez problemu wgrać nowy


Aha, ale czy to bedzie kosztowac i czy utrace dane zapisane w mojej komórce???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 19:58, dudi1212 napisał:

> Przymierzam się do zakupu SE K750i. Co o nim myślicie? Może jesteście w stanie podać mi
jakiś
> inny telefon o podobnych parametrach i zbliżonej cenie?
Polecam Ci właśnie E770V. Zajrzyj na allegro. Jest ich tam dość sporo:)

Motorole odpada. Mam obecnie V3 i jest tak kiepska, ze zdecydowałęm się na zmianę telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.11.2006 o 21:04, ferbi napisał:

> > Przymierzam się do zakupu SE K750i. Co o nim myślicie? Może jesteście w stanie podać
mi
> jakiś
> > inny telefon o podobnych parametrach i zbliżonej cenie?
> Polecam Ci właśnie E770V. Zajrzyj na allegro. Jest ich tam dość sporo:)
Motorole odpada. Mam obecnie V3 i jest tak kiepska, ze zdecydowałęm się na zmianę telefonu.


Ja mam właśnie SE k750i, super telefon, ekstra zdjęcia wychodzą (2mega pixele i autofocus) Po dokupieniu większej karty pamieci (nawet do 2GB) mozna go używać jako odtwarzacza mp3 (standardowe 64mb+32mb pamięci wewnętrznej mieści jedynie kilkanaście piosenek) jest też przydatne radio. Moim zdaniem jezeli nie lubisz motoroli to za podobną cene lepszego telefonu nie znajdziesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zamiar kupić motorole V360 :]
Myśle, że to najlepszy telefon w cenie ~400 zł.
ma mp3-ujki, dobry aparat i klapkę :P
Czegóż więcej trzeba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma taki. Nic specjalnego, ale bardzo ciekawy design i solidny telefon. W sumie ciekawa kosntrukcja.

Ja mam pytanie dot. Nokii 6020. Właśnie mam zamiar wybrać się po nią w tym tygodniu. Pytanko dotyczy dzwonków - czy można sobie przyszykować własne zrobione z piosenek (bo tel. obsługuje Real Music i True Tone - nie wiem czym to sie różni). Jest do tego jakiś soft i czy są problemy z wrzucaniem ich?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się