Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 17.10.2006 o 14:05, Deejay napisał:

LG B2050
wie ktoś może jak wgrać do niego jakieś gierki...? pewnie specjalny program potrzebny...

Do wiekszości telefonów trzeba mieć kabelek aby wgrać ajkieś gry nie zapominając oczywiście o odpowiednim oprogramowaniu ;]

Dnia 17.10.2006 o 14:05, Deejay napisał:

albo
stronę gdzie można kupić gry na ten telefon.

eee.. tam gra koszuje ok 9 zł bez VAT a kabelek ok 15-30 zł oczywiście warto kupić z płytką na której jest oprogramowanie o wgrywania gierek. chyba że masz Bluetootha albo Irdę to rowiazuje problem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:14, rolek85 napisał:

Do wiekszości telefonów trzeba mieć kabelek aby wgrać ajkieś gry nie zapominając oczywiście
o odpowiednim oprogramowaniu ;]


no razem z telefonem dostałem kabel i oprogramowanie. tyle że tym programem można jedynie dzwonki i tapety przesyłać... widzę że nie masz pojęcia o moim telefonie także chyba mi nie pomożesz... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:25, Deejay napisał:

no razem z telefonem dostałem kabel i oprogramowanie. tyle że tym programem można jedynie dzwonki
i tapety przesyłać... widzę że nie masz pojęcia o moim telefonie także chyba mi nie pomożesz...
:P


Zapewne potrzebny jest kabel seriwsoy i specjalne oprogramowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:57, Pingus napisał:

Zapewne potrzebny jest kabel seriwsoy i specjalne oprogramowanie


uhhh... odpowiadasz na mojego posta a nie czytasz go ze zrozumieniem... napisałem przecież że kabel mam. a w pierwszym poście napisałem "pewnie specjalny program potrzebny..."
tak więc nic innowacyjnego nie przekazałeś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:06, Deejay napisał:

uhhh... odpowiadasz na mojego posta a nie czytasz go ze zrozumieniem... napisałem przecież
że kabel mam. a w pierwszym poście napisałem "pewnie specjalny program potrzebny..."
tak więc nic innowacyjnego nie przekazałeś...


W poprzednim poście napisałeś, że dostałeś kabel z telefonem, czyli jak rozumiem nie jest to kabel serwisowy a o taki mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:06, Deejay napisał:

> Zapewne potrzebny jest kabel seriwsoy i specjalne oprogramowanie

uhhh... odpowiadasz na mojego posta a nie czytasz go ze zrozumieniem... napisałem przecież
że kabel mam. a w pierwszym poście napisałem "pewnie specjalny program potrzebny..."
tak więc nic innowacyjnego nie przekazałeś...


To sobie Bluetooth do kompa kup (jak ten LG ma Bluetooth) i po sprawie. Nie potrzeba żadnego dodatkowego oprogramowania poza windowsem XP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:19, BuuBuu napisał:

To sobie Bluetooth do kompa kup (jak ten LG ma Bluetooth) i po sprawie. Nie potrzeba żadnego
dodatkowego oprogramowania poza windowsem XP


ten telefon nie ma Bluetooth... a co to ten kabel serwisowy...? czym się różni od zwykłego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:19, Pingus napisał:

W poprzednim poście napisałeś, że dostałeś kabel z telefonem, czyli jak rozumiem nie jest to
kabel serwisowy a o taki mi chodzi


więc powiedz co to kabel serwisowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:31, Deejay napisał:

więc powiedz co to kabel serwisowy


A co pisałem kilka postów wyżej?? może zrobiłem małą literówkę w wyrazie serwisowy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 15:25, Deejay napisał:

no razem z telefonem dostałem kabel i oprogramowanie. tyle że tym programem można jedynie dzwonki
i tapety przesyłać... widzę że nie masz pojęcia o moim telefonie także chyba mi nie pomożesz...
:P

moze być potrzebne oprogramowanie do wgrywania gierek. Mam podony przypadek używam chrupka zwanego nokią 3510i i do wgrywania tapet potzrebuję jednego programu a powiedzmy do wgrywania dzwonków inny ;] coś tam o telefonach wiem ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 16:52, Pingus napisał:

A co pisałem kilka postów wyżej?? może zrobiłem małą literówkę w wyrazie serwisowy..


jak co pisałeś..? :/ napisałeś że potrzebny jest kabel serwisowy. a ja teraz pytam co to jest... czym się różni od mojego, "zwykłego" kabla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.10.2006 o 17:27, Deejay napisał:

jak co pisałeś..? :/ napisałeś że potrzebny jest kabel serwisowy. a ja teraz pytam co to jest...
czym się różni od mojego, "zwykłego" kabla.

A to wogóle są jakieś kable serwisowe?? Zajmuję sie telefonami już od ponad eee..... żeby nie skłamać 5-6 lat i nie słyszałem o czymś takim jak "kabel serwisowy" ;D chyab że ostatnio został takowy wymyślony, opracowany i opatentowany... ale do czego niby miałby służyć??
Do każdego telefonu jest potrzebny jeden kabel w przypadku starszych Nokii jest tak, że by komunikować sie w jedną i w drugą stronę potrzebny jest kabel Mbus/Fbus i tyle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 10:32, rolek85 napisał:

A to wogóle są jakieś kable serwisowe??

Oczywiscie ze sa, np. do Sony Ericssonow. Zwykly kabel sluzy jedynie do wgrywania tapet/dzwonkow i innych rzeczy. Nie wgrasz jednak nim zadnego oprogramowania. Potrzebny jest inny kabel... albo przelutowanie paru kabelkow w tym do wysylania/odbierania roznych plikow ;). Po takiej operacji bedzie juz mozna tylko wgrywac nowy soft :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 10:39, Piotrek K. napisał:

Oczywiscie ze sa, np. do Sony Ericssonow. Zwykly kabel sluzy jedynie do wgrywania tapet/dzwonkow
i innych rzeczy. Nie wgrasz jednak nim zadnego oprogramowania. Potrzebny jest inny kabel...
albo przelutowanie paru kabelkow w tym do wysylania/odbierania roznych plikow ;). Po takiej
operacji bedzie juz mozna tylko wgrywac nowy soft :)

Yhy i to są te kable serwisowe. ;] To żeczywiście istnieją widziałem nie ra taki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.10.2006 o 10:39, Piotrek K. napisał:

Oczywiscie ze sa, np. do Sony Ericssonow. Zwykly kabel sluzy jedynie do wgrywania tapet/dzwonkow
i innych rzeczy. Nie wgrasz jednak nim zadnego oprogramowania. Potrzebny jest inny kabel...
albo przelutowanie paru kabelkow w tym do wysylania/odbierania roznych plikow ;). Po takiej
operacji bedzie juz mozna tylko wgrywac nowy soft :)


mhm. a myślisz że dostanę taki kabel bez problemu w sklepie...? ale oprogramowanie dodatkowe tez chyba będzie niezbędne... czy razem z kablem powinienem dostać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to kable do połączenia z komputerem (zwykłe) można kupić praktycznie do każdego modelu aparatu. Podpina się je do gniazd zewnętrznych (np w SE tam gdzie ładowarkę - wtyczka różni się od tej z ładowarki szerokością i sposobem podpięcia przewodów do styków). Można przez nie wgrywać obrazy, dźwięki i programy (uzależnione to jest od rodzaju programu użytego "do obsługi" komórki na kompie no i od samego aparatu). Kable serwisowe mają specjalistyczne końcówki umożliwiające podpięcie się bezpośrednio na "płytę główną" aparatu. Do tego potrzebne jest specjalistyczne oprogramowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się