Cheed

Telefony Komórkowe

14927 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2007 o 10:38, j4c3k.z02 napisał:

Co sądzicie o NOKII 5300 chce sobie ją kupić i nie wiem czy to dobry wybór.


Nokia 5300 to dość ciekawy telefon. Jest zrobiony chyba na wzór serii "W" Sony Ericssona czyli jest to telefon typowo muzyczny. Mankamentem może być fakt braku zoomu cyfrowego i lampy błyskowej w całkiem niezłym aparacie o rozdzielczości 1,3mpx. 5MB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej do 2 GB za pomocą kart microSD [karty są dosyć tanie przykładowo karta 1 GB na allegro jest po ~35zł]. Bluetooth i Mp3 więczą dzieło ;]
Niżej fotki tego telefonu jakby ktoś nie wiedział o który chodzi :P

20070503180609

20070503180627

20070503180639

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2007 o 10:38, j4c3k.z02 napisał:

Co sądzicie o NOKII 5300 chce sobie ją kupić i nie wiem czy to dobry wybór.


Pewnie że dobry wybór - nie zastanawiaj się i bierz. Tylko nie zbajeruj się i nie kup 5200.
Ja mam ten telefon od lutego i jestem z niego bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:20, lord0 napisał:

czy se k800i ma opcje latarki ?, bo k700i i k750i ma.


A po jakiego komu grzyba latarka w telefonie?
Chyba tylko po to żeby baterie żarła, kup sobie lepiej porządną latarkę za 30 zł + koszt baterii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mi w telefonie latarka nie raz uratowała tyłek ;) Po prostu czasem takie sytuacje się zdarzają - latarki nie nosi się cały czas przy sobie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2007 o 22:23, balduran2 napisał:

A po jakiego komu grzyba latarka w telefonie?


Np. mam małą imprezę w terenie(na ten przykład ognisko) i gdzieś się browary zapodziały... Odpalamy w kilka osób lampy w telefonie i mamy widno jak w dzień :) W ten sposób możemy szybko i bezpieczenie znaleźć złoty napój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:48, Pingus napisał:

> A po jakiego komu grzyba latarka w telefonie?

Np. mam małą imprezę w terenie(na ten przykład ognisko) i gdzieś się browary zapodziały...
Odpalamy w kilka osób lampy w telefonie i mamy widno jak w dzień :) W ten sposób możemy szybko
i bezpieczenie znaleźć złoty napój.


kolo masz racje.....ja mam k510i i załuje ze nie ma w nim latarki..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:48, Pingus napisał:

> A po jakiego komu grzyba latarka w telefonie?

Np. mam małą imprezę w terenie(na ten przykład ognisko) i gdzieś się browary zapodziały...
Odpalamy w kilka osób lampy w telefonie i mamy widno jak w dzień :) W ten sposób możemy szybko
i bezpieczenie znaleźć złoty napój.


kolo masz racje.....ja mam k510i i załuje ze nie ma w nim latarki..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:48, Pingus napisał:

> A po jakiego komu grzyba latarka w telefonie?

Np. mam małą imprezę w terenie(na ten przykład ognisko) i gdzieś się browary zapodziały...
Odpalamy w kilka osób lampy w telefonie i mamy widno jak w dzień :) W ten sposób możemy szybko
i bezpieczenie znaleźć złoty napój.


kolo masz racje.....ja mam k510i i załuje ze nie ma w nim latarki..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 10:48, Pingus napisał:

Np. mam małą imprezę w terenie(na ten przykład ognisko) i gdzieś się browary zapodziały... Odpalamy w kilka
osób lampy w telefonie i mamy widno jak w dzień :) W ten sposób możemy szybko i bezpieczenie znaleźć złoty
napój.


O taaak i przynajmniej do takich potrzeb stosuje się latarki w telefonach! :P Pisząc "bezpiecznie" miałeś na myśli bezurazowe dotarcie do celu po kilku browcach :D? Bądź, co bądź latarka w moim w810i jest mi zbędna, choć kilkakrotnie się przydała. Co do K800i, to ten telefon takowej funkcji nie posiada, co może być dziwne np: dlatego, że ten model zaopatrzony jest w jedną z najlepszych lamp błyskowych, stosowanych w telefonach - Xenon Flash...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jak sądzicie, czy SE k800I stanieje w Erze do wakacji na tyle, żeby kosztował do 100zł w abonamęcie 80min= 30zł ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2007 o 23:39, BuuBuu napisał:

jak sądzicie, czy SE k800I stanieje w Erze do wakacji na tyle, żeby kosztował do 100zł w abonamęcie
80min= 30zł ??


Szczerze...
nie ma szans żeby staniał do takiej ceny nawet do końca roku.
Nie masz o czym pomarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2007 o 10:56, xbit71 napisał:

A ile teraz kosztuje na abonament?


W erze Sony Ericsson K800i na abonament kosztuje 299.00 zł ===> http://www1.era.pl/phones/phone_details.php?type=0&subtype=0&id_phone=331 Swoją drogą, jak napisał balduran2 nie ma szans, aby staniał aż do 100 zł - nie jestem pewien, czy za rok, w ogóle taką cenę osiągnie... Co do abonamentów i mix-ów, to nie przepadam za takimi ofertami, bo jest to wyrzucanie pieniędzy w błoto... Nie lepiej kupić k800i za 850zł na allegro i starter z 10 zł i wszystko mieć z głowy, niż męczyć się kilka lat, płacąc wysoki abonament? Paranoja...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Zauważyłem że nie korzystam w telefonie z aparatu, innych tego typu bajerów. W chwili obecnej mam Moto V3i, sprawdzałem na allegro, da się za nią wziąć jakieś 400-450 zł. I teraz prośba do Was. Czy moglibyście polecić mi telefon który:
- ma kolorowy, dobry i duży (choć to opcjonalne) wyświetlacz
- dobry głośnik i mikrofon (żeby rozmowa byłą przyjemnością;))
- pisało się na nim dobrze smsy
- miał notatnik, kalendarz itp (organizer)
- był solidny, ale żeby nei wyglądał jak cegła
- kosztował max 450 zł ...

nie musi mieć aparatu, ale radio i mp3 moglby miec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się