Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Napisałeś, że jakby ktoś najpierw grał w dwójkę, to bardziej by się wpodobała dwójka. Z tego wynika, że jakby ktoś najpierw grał w jedynkę, to wolałby jedynkę. A ja temu zaprzeczyłem ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypróbowałem kilka odcieni ubranek, ale chyba zostanę przy białym jeżeli wybór kolorów nie powiększy się w późniejszym etapie gry:P
Zastanawiałem się czy nie kupić naramienników ze skóry. Opłaca się, czy lepiej zaoszczędzić na coś lepszego w późniejszym etapie gry?
Jetem strasznie rozpoznawalny przez strażników i nie wiem co z tym zrobić. Podobno mam przekupywać heroldów, ale nie mam takiej opcji gdy do nich podchodzę. Plakatów ze swoją facjatą też nie widziałem. Istnieje tez możliwość zabijania ludzi władzy, ale nie widzę ich na mapie.
Czy ja coś źle robię, czy te opcje będą dostępne po pierwszy zabójstwie:o?
btw czy kurtyzany etc. będą wyświetlane na głównej mapie, czy tylko i wyłącznie na minimapie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

Wypróbowałem kilka odcieni ubranek, ale chyba zostanę przy białym jeżeli wybór kolorów
nie powiększy się w późniejszym etapie gry:P

Nie powiększy się, sam też chodziłem w bieli :)

Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

Zastanawiałem się czy nie kupić naramienników ze skóry. Opłaca się, czy lepiej zaoszczędzić
na coś lepszego w późniejszym etapie gry?

Lepiej zrobisz jak kupisz cały zestaw Hemmersmidtcha (chyba tak się pisze :)

Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

Czy ja coś źle robię, czy te opcje będą dostępne po pierwszy zabójstwie:o?

Chyba tak, jak będziesz już doświadczonym asasnem ;)

Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

btw czy kurtyzany etc. będą wyświetlane na głównej mapie, czy tylko i wyłącznie na minimapie?

Nie jestem pewien, ale CHYBA tylko na minimapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

Zastanawiałem się czy nie kupić naramienników ze skóry. Opłaca się, czy lepiej zaoszczędzić na coś lepszego w późniejszym etapie gry?


Kupuj od razu, to co podwyższa Ci życie. W późniejszych etapach gry dojdziesz do momentu, że kasy będziesz miał tyle, że nie będziesz miał co z nią robić. U kolesia, który sprzedaje obrazy (znak pędzla) możesz kupić mapy skarbów. Będziesz miał je oznaczone na mapie jako kryształy w rombie.

Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

Jestem strasznie rozpoznawalny przez strażników/.../


Aby przekupić Herolda musisz mieć 500złota. Plakaty są oznaczone na mapie jako czarne kwadraty w białym rombie. A jeżeli jeszcze ich nie widzisz, to pochodź po okolicy z włączonym okiem orła, powinny się pojawić jak zdejmiesz pierwszy.

Dnia 14.04.2010 o 11:45, In_The_End napisał:

btw czy kurtyzany etc. będą wyświetlane na głównej mapie, czy tylko i wyłącznie na minimapie?


Kurtyzany, bandyci, kurierzy, nie będą wyświetlani na żadnej z map. Mnie bynajmniej się nie wyświetlają. Tylko cele, strażnicy (i to nie wszyscy), kieszonkowcy, skarby, grobowce, punkty widokowe (nie wszystkie), sprzedawcy i początki wspomnienia są wyświetlane na obydwu mapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym zabójstwie wszystkie opcje same się pojawiły. Trochę śmieszny jest fakt, że po zdjęciu 4 plakatów jestesmy znowu anonimowi, lol.

Czy można swobodnie się przemieszczać? Jestem w willi (już znalazłem wszystkie statuetki), mam zadanie, aby pomoc wujkowi Mario z zabiciem etc., ale wcześniej chciałem wrócić do Florencji aby odszyfromać jeden znak, o którym dowiedziałem się przypadkiem.
btw Strasznie trudno znaleźć te cholerne pióra:| Nie dość, że jest prawie ciągle dzień, budynki są przeważnie jasne przez co pióra zlewają się z otoczeniem i łatwo je nie zauważyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:33, In_The_End napisał:

Czy można swobodnie się przemieszczać? Jestem w willi (już znalazłem wszystkie statuetki),
mam zadanie, aby pomoc wujkowi Mario z zabiciem etc., ale wcześniej chciałem wrócić
do Florencji aby odszyfromać jeden znak, o którym dowiedziałem się przypadkiem.

Przemieszczać możesz się swobodnie i wedle własnych upodobań. Na tym polega właśnie urok Assassin''s Creed.
Świat jest otwarty i możesz w nim robić wszystko co ci się podoba i kiedy chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 14:33, In_The_End napisał:

Czy można swobodnie się przemieszczać? Jestem w willi (już znalazłem wszystkie statuetki),
mam zadanie, aby pomoc wujkowi Mario z zabiciem etc., ale wcześniej chciałem wrócić
do Florencji aby odszyfromać jeden znak, o którym dowiedziałem się przypadkiem.
btw Strasznie trudno znaleźć te cholerne pióra:| Nie dość, że jest prawie ciągle dzień,
budynki są przeważnie jasne przez co pióra zlewają się z otoczeniem i łatwo je nie zauważyć.

Wystarczy pójść do "biura podróży", wybrac Florencję, zapłacić i już jestes na miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Miałbym do Was jedno pytanie i bardzo prosiłbym o odpowiedź. ;) Otóż jakiś tydzień temu kupiłem sobie Assassina. Wszystko ładnie, pięknie, elegancko, gra się bardzo przyjemnie i w ogóle żadnych problemów. Chciałem jednak tą grę pożyczyć koledze (płyta + hasło do mojego konta). I tu pojawia się moje pytanie - gra chodzi bez płyty, a więc, czy w takim razie, na jednym koncie, będziemy mogli grać obaj jednocześnie, czy też w jednym momencie na jednym koncie może grać tylko jedna osoba? Orientuje się ktoś może? ;> Z góry dzięki za odpowiedź. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś doświadczyłem niezapomnianych wrażeń jakie dostarcza zabezpieczenie ubifostu. W czasie wyścigu, gdzie liczy się każda sekunda(no prawie) wyskoczył diabelny komunikat, że straciłem połączenie etc. Czekałem koło minuty na ponowne zagranie. Oczywiście od razu po wyskoczeniu informacji zminimalizowałem grę i uruchomiłem przeglądarkę, aby sprawdzić czy rzeczywiście internet nie działa. Działał.

Robi się nieciekawie. Musze już przygotować moje zwinne palce, na zakładanie nowych głupich kont to gier z głupimi zabezpieczeniami. Steam zrozumiem, Blizzard też, ale po kiego całą reszta...

Jest też więcej baboli. Np. ścigam gościa, z który jest związana fabułą. Łapie go na środku ulicy i nagłe - hokus pokus - znajduje się na dachu budynku.
Jest też problem z zaliczaniem drobnych misji. Np. przy wyścigach. Dobiegłem do końca, czas leci i nie zalicza. Musiałem biec jeszcze raz.
Albo na samym początku gry mamy zadanie dostarczyć pocztę od ojca. Przychodzę na miejsce, wskakuje w ten biały pierścień i nic. Zrezygnowany przybiegłem do rezydencji ojca, kręcę się w kółko i nagle znajduje się w miejscu gdzie miałem dostarczyć wiadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.04.2010 o 19:56, mathewmw napisał:

Witam,

Miałbym do Was jedno pytanie i bardzo prosiłbym o odpowiedź. ;) Otóż jakiś tydzień temu
kupiłem sobie Assassina. Wszystko ładnie, pięknie, elegancko, gra się bardzo przyjemnie
i w ogóle żadnych problemów. Chciałem jednak tą grę pożyczyć koledze (płyta + hasło do
mojego konta). I tu pojawia się moje pytanie - gra chodzi bez płyty, a więc, czy w takim
razie, na jednym koncie, będziemy mogli grać obaj jednocześnie, czy też w jednym momencie
na jednym koncie może grać tylko jedna osoba? Orientuje się ktoś może? ;> Z góry dzięki
za odpowiedź. ;)


Chyba tylko jedna osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moglibyście dać spis wszystkich znaków? Wiem, że są na gramie, ale mi wyskakuje error. Mam problem z dwoma, i chciałem sobie pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzi Ci o nagrania obiektu 16 ? No tą są one w FaQ i u mnie działają załączone linki. Jeżeli u Ciebie wyskakują jakieś errory, to może spróbuj z inną przeglądarką jeżeli masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na jednym koncie może grać nieskończona ilość osób na nieskończonej ilości komputerów. Ale NIE JEDNOCZEŚNIE. Po chwili grania wyskakuje że ktoś jest już zalogowany :D Więc musicie się umówić jakoś z godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będę mógł zwiedzić grobowce asasynów:(? Jak podchodzę do odpowiedniego miejsca w lokacji to wyskakuje info w stylu " nie jesteś dość synchronizowany..." . Ile zabójstw muszę wykonać? Na razie mam dwa na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, włożyłem płytkę i wyskoczył autorun. Tam różne opcje do wybrania i pisze "zarejestruj". To przez to się rejestrować? I czy można się rejestrować na e-mail z oneta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.04.2010 o 16:41, Czarek188 napisał:

I czy można się rejestrować na e-mail z oneta?

Oczywiście, że nie. Nowe zabezpieczenie ubisoftu wymaga założenie kona e mail na ich domowej stronie.

Spoiler

...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować