Zaloguj się, aby obserwować  
miodus

Assassins Creed 2 - temat ogólny

3221 postów w tym temacie

Dnia 03.05.2010 o 21:04, donard napisał:

To ma być Ac 2,5


Tak czy siak "kontynuacja". I kij z tym czy nazwą to dodatkiem czy częścią z kolejnym numerkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zaliczyć wszystkie misje poboczne w AC2. Gram na PC. Zostało mi w Wenecji jedno pobicie niewiernego męża. Ale gdy zlokalizuje już cel i chcę go uderzyć, męrzczyzna znika lae dalej jest zaznaczony na mapie. Spotkał sie ktoś z czymś takim?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Miałem to samo. Facet stojący obok panienki nagle zapada się pod ziemię. Próbowałem chyba z 15 razy na różne sposoby i za każdym razem to samo. Olałem sprawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłem wszystkie misje poboczne (oprócz jednej zbugowanej w Wenecji), fabułę i odkryłem "prawdę". Piórek już mi się nie chciało zbierać.

20100504102215

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj nie skupić się na nim, tylko uderzyć go bez skupiania się, miałem ten sam problem, ale pomógł właśnie ten sposób, drugi to podejść i chwycić go, bez skupiania się wcześniejszego oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2010 o 20:59, maciekstaar napisał:

> Właśnie przeszedłem... Fabuła mistrzowska, od razu chce się na trójkę czekać, jeszcze

> bardziej jak po zakończeniu jedynki... Ubi opracowało to do perfekcji:D

Spoiler

Nie
będzie
> chyba innego wyboru, Desmond''em sterować się będzie w AC II:P



Spoiler

O ile dobrze pamiętam to jest już oficjalnie ogłoszone, że kolejna część będzie się
dziać w Rzymie i zagramy również Ezio.


Mówię tu o trójce a nie spin-offie dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może mnie ktoś oświecić i powiedzieć jak do jasnej anielki wykonać sprężysty skok (spring jump)? Biegnę cały czas ze spacją i prawym przyciskiem myszy na tę trampolinę i ten pajac zamiast się wybić i przelecieć to spada w dół.... Błagam o pomoc, mógłbym w sumie bez tego robić, ale dzięki tym skokom łatwiej mi się dostać do celu (chodzi mi o misję ,,Martwa natura" w 13 sekwencji, praktycznie jak zrobię ten skok to później tylko po rusztowaniach i jakoś zabiję mój cel, a tak to muszę się przedzierać przez strażników). Błagam, oświećcie mnie z tym skokiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 07:04, donard napisał:

"Trzymasz PPM + Spacje + W a na samym końcu drążka szybko puszczasz PPM i naciskasz go
jeszcze raz."


Próbowałem tak, niestety nie działa....... Jakieś inne propozycje? Strasznie denerwujący ten sprężysty skok, tą ,,lepszą wspinaczkę" bez problemu się dało zrobić a tu taka chała, skaczę i skaczę i skoczyć poprawnie nie mogę. Raz przez przypadek mi się udało, ale nawet nie wiem co nacisnąłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.05.2010 o 07:04, donard napisał:

> ciah
"Trzymasz PPM + Spacje + W a na samym końcu drążka szybko puszczasz PPM i naciskasz go
jeszcze raz."


Na końcu trzeba shift wcisnąć (bo on odpowiada za łapanie się).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie próbuje wykonać jednego questa w Wenecji. Zwykle cechowała mnie niezwykła wytrwałość, jeśli chodzi o samodzielne próby ukończenia danej misji. Nie mniej jednak owy szczyt wieży działa na mnie, jak płachta na byka.
Zamieszczam dwa screeny - jeden - to widok na tą wieże, drugi - jedyne miejsce, z którego MOIM ZDANIEM cokolwiek można zrobić. Sęk w tym, że za żadne skarby ten ociężały asasyn nie zdoła uchwycić się zaznaczonego przeze mnie obiektu.
Wobec tego prosiłbym o jakieś wskazówki, tudzież rady odnośnie wykonania tej misji. Albo coś przeoczyłem, albo robię coś nie tak. Tylko co?

20100507104312

20100507104331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 10:48, boduczek napisał:

Właśnie próbuje wykonać jednego questa w Wenecji. Zwykle cechowała mnie niezwykła wytrwałość,
jeśli chodzi o samodzielne próby ukończenia danej misji. Nie mniej jednak owy szczyt
wieży działa na mnie, jak płachta na byka.
Zamieszczam dwa screeny - jeden - to widok na tą wieże, drugi - jedyne miejsce, z którego
MOIM ZDANIEM cokolwiek można zrobić. Sęk w tym, że za żadne skarby ten ociężały asasyn
nie zdoła uchwycić się zaznaczonego przeze mnie obiektu.
Wobec tego prosiłbym o jakieś wskazówki, tudzież rady odnośnie wykonania tej misji. Albo
coś przeoczyłem, albo robię coś nie tak. Tylko co?

Ustaw się równo pod tym obiektem na który można się przyczepić, wklep dwa razy spację i shift gdy będzie miał go pod ręką. Powinno zadziałać. To tak zwany skok z wybicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 14:57, Diverso napisał:

Graj na razie główny wątek, odblokuje Ci się umiejętność, która pozwoli Ci wspiąć się
na tą wieżę.

On ma zadanie żeby wejść na tą wieże czyli umiejętność ma już odblokowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 10:58, Bithda napisał:

Ustaw się równo pod tym obiektem na który można się przyczepić, wklep dwa razy spację
i shift gdy będzie miał go pod ręką. Powinno zadziałać. To tak zwany skok z wybicia.


I zadziałało - dzięki :)
Swoją drogą to twórcy AC2 przesadzili nieco z ilością skoków/wybić/podciągnięć, przynajmniej ja tak uważam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 15:30, boduczek napisał:

I zadziałało - dzięki :)
Swoją drogą to twórcy AC2 przesadzili nieco z ilością skoków/wybić/podciągnięć, przynajmniej
ja tak uważam.



Ale czyż nie o to skakanie chodzi w tej grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakby ktoś był ciekaw co odblokowuje podłączenie PSP z Bloodlines do PS3 z AC2 - zdjęcia :)

EDIT: I broń Boucharda, ale tego jeszcze nie odblokowałem, bo skasował mi sie save z Bloodlines i muszę grać od nowa...

20100507163713

20100507163725

20100507163735

20100507163747

20100507163756

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.05.2010 o 16:38, Harrolfo napisał:

Jedno się nie zmieściło:

Czyżby to szata Altaira? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować