Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Killzone 2 - dwie nowe mapy w tym miesiącu

28 postów w tym temacie

Dnia 11.04.2009 o 16:06, Kifa napisał:

Pamiętam jak pisali
że do sklepów w Polsce wysłali 300 tysięcy egzemplarzy... Jak to się ma do ilości sprzedanych?
:]


30 tysięcy poszło w pierwsze dwa dni od premiery:
http://polygamia.pl/Polygamia/1,95338,6328207,30_tysiecy_Killzone_w_2_dni.html?utm_source=RSS&utm_medium=RSS&utm_campaign=5942654

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.04.2009 o 16:06, Kifa napisał:

6% posiadaczy PS3, a nie konsolowców w ogóle. W przeliczeniu daje to jakieś 1,37 miliona
kopii. Gdzie zatem ten szok sprzedażowy jakim Sony się chwaliło? Pamiętam jak pisali
że do sklepów w Polsce wysłali 300 tysięcy egzemplarzy... Jak to się ma do ilości sprzedanych?
:]


Jak już kogoś poprawiamy to róbmy to fachowo :P 30 tys. sztuk

Dnia 11.04.2009 o 16:06, Kifa napisał:

wcale taką świetną grą jak wszyscy o niej piszą.


Bo wszyscy się mylą a ja mam rację. Wszyscy kradną a ja nie. Nie zdałem egzaminu mamo, ale wszyscy też nie zdali :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego tak mało sprzedano K2- bo to tytuł multimplayer. Przeważająca większość gra w tryb single i na tym zabawa się kończy.

Dwa- sterowanie zaporowe. Jeśli ktoś mało grał na padzie w strzelanki, rasowy shooter online to będzie droga przez piekło ;)

Czy gra nie spełnia oczekiwań. Zapełnione po brzegi serwery mówią co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine, nie żebym był uszczypliwy, ale każdy serwer da się zapełnić:P

Co do sterowania to wiem co to headshoot na padzie. Bad Company po sieci to była porażka a dopiero po czasie zaczął pokazywać pazur.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak, tylko że np. w CoD4 na konsolę masz o wiele bardziej przystępne celowanie niż w KZ2. Wynika to z między innymi tego, że w CoD pociski nie mają takiego rozprysku jak w KZ2. W kampanii, w tym drugim tytule, trafić kogoś pierwszym pociskiem (przynajmniej dla mnie) to jest hardkor, a w CoD bez problemu ładowałem headshoty. A doświadczenie w graniu na padzie mam, bo już na psx grałem w q2 i Medal of Honor, potem na ps2 w kilka innych shooterów i w 4 shootery jak do tej pory na ps3. Naprawdę łatwo nie jest.

alexiej: co do tego Twojego "każdy serwer da się zapełnić"... Chyba użyłeś skrótu myślowego, bo nie za bardzo rozumiem :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Te 6% posiadaczy PS3 kupiło K2 to nieprawda jest. W sumie można polemizować.
Ale nigdzie o tym nie trąbią na portalach typu Gamespot czy IGN. Ale gram.pl to opublikowało by łyka każde ploty.

Płatny DLC by ratować grę? Dajcie spokój a TLaD to GTA IV to co pies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Slappy wystarczy poszukać, a można sprawdzić np. na vgchartz.com. 1,37 mln tyle widnieje przy sprzedanych egzemplarzach Killzone''a 2. Przy zaokrągleniu do 1,5 mln daje nam to 7%. Tu jednak trzeba powiedzieć o czymś innym. Takie rzeczy są normalne np. GoW2 na X360 kupiło tylko (aż?) 17%. Rekord w tej generacji należy do Wii Sport i wynosi 90%, w przypadku "normalnych" konsol prym wiedzie póki co Halo z ~30%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować