Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 25.04.2009 o 10:15, Outlander-pro napisał:

Poza tym: jak to nie będzie Prypeci ? Chyba tytuł powinien mówić sam za siebie ...? O
co chodzi?


Oj, tzn. nie będzie samej Prypeci jako jednego levela. Źle się wyraziłem i nie dodałem emotki. Eh, chyba trzeba sprawdzać dokładniej posta przed dodaniem. Zarejestruję to sobie w górnym pokładzie mojej świadomości :/

Btw. Co do screenów to są ładne. Będziemy mieli most, stacje benzynową, bajorko, łajby i ładniejsze dziki. Wygląda na to, że stare lokacje schowane zostały do szuflady i otrzymamy zupełnie nowy świat. Był by fajnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:33, John_McClane napisał:

Następny z problemami z czytaniem ;)


Pff, zaraz że czytać nie umiem :P Po prostu wyraził się nieprecyzyjnie...
Myślałem, że jej samej, Prypeci w grze nie będzie >.<

A ja chcę Dark Escape :F

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mogliby jeszcze w sumie wprowadzić pojazdy, o ile nie zamierzają. Niby kiedy była mowa o podstawce to się tłumaczyli że ze względu na anomalie kiepsko by się jeździło, gra by byłą za trudna etc. a jak w oblivion lost je wprowadzili jakoś się sprawdziły i wcale się gorzej nie gra, powierzchnię poszczególnych lokacji można by powiększyć.

A z innej beczki to Fallout 3 powinien właśnie tak jak stalker wyglądać a nie mod do obliviona :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 10:40, Outlander-pro napisał:

A ja chcę Dark Escape :F


Chciałeś Zonę od północy, zachodu i wschodu a tu o dalekim południu wspominasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2009 o 10:49, Duddits napisał:

Chciałeś Zonę od północy, zachodu i wschodu a tu o dalekim południu wspominasz ;)

No jasne, to chcę, ale wiem, że jest to raczej mało możliwe ... więc liczę chociaż na Dark Escape :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:51, Crew_900 napisał:

Jak mają wracać do tych samych mapek i wycinać to ja już dziękuję . Za dużo rozczarowań
było i już się przejadłem tymi lokacjami


Coś mi się wydaje, że właśnie ze starych mapek nic nie zostanie. Nie mówię, że to źle ale z chęcią bym zobaczył Dzicz i Bar albo coś podobnego. Reszta oprócz Czerwonego Lasu i Szpitala wszystko może zniknąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 15:38, Outlander-pro napisał:

> Hmm... co to jest to Dark Escape? Jakaś lokacja ale jaka?

Wycięta lokacja z SoC, znajdująca się pomiędzy Kordonem a Doliną Mroku.


Masz jakieś zdjęcia z tej lokacji? Skoro ci się podoba to musiałeś coś widzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mapka pochodzi ze Stalker: Oblivion Lost. Tak miała wyglądać Zona gdyby wydali grę jakies dwa lata wcześniej. Dark Escape zaznaczyłem na niebiesko.

20090425200311

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.04.2009 o 19:38, John_McClane napisał:

Masz jakieś zdjęcia z tej lokacji? Skoro ci się podoba to musiałeś coś widzieć...


Cholera, przeszukałem całe YT, ale nie mogę znaleźć ... ale kiedyś był tam trailer prezentujący tę lokację.
Ogólnie była to na moje oko największa lokacja w grze, sporo drzew, chociaz to las nie był, wzgórz oraz elektrycznych instalacji (było tam coś w rodzaju elektrycznych kul wielkich - ciekawe do czego). Ogólnie lokacja wyglądała na posiadającą wielki potencjał, ale nie dali jej w końcu ... No i była dość ponura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przetłumaczony artykuł z czasopisma Gameplay: http://www.stalker.funday.pl/news.php?readmore=330
I znowu zapowiada się przerewelacyjnie, wreszcie gra ma żyć ... ciekawe jak pójdzie z wykonaniem. Uspokoiłem się, jeśli chodzi o głównego bohatera - będzie to agent-stalker pod przykrywką, który działa w pojedynkę, a nie jakiś kozak z oddziałem ziomali. No i będą tylko trzy lokacje jednak: Prypeć, Darkwater i Jupiter. Ciekawe rozwiązanie ...
Więcej info pewnie będzie na Igromirze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2009 o 21:15, Outlander-pro napisał:

Przetłumaczony artykuł z czasopisma Gameplay: http://www.stalker.funday.pl/news.php?readmore=330


Hmm, aż ślinka cieknie. Trzeba trzymać kciuki żeby chociaż polowe tego co chcą zrealizowali. Dla mnie najważniejsze rzeczy to fabuła i ciekawe lokacje a grać to mogę nawet snorkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co ktoś pisał że nowy stalker ma być na silnikuCryEngine 3 czy 2 , info fake
Będzie niestety na tym samym co Czyste Niebo :|
Także nie spodziewajcie się płynniejszej rozgrywki : /

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować