Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dużym minusem jest start. A dokładnie to, że właściwie gra zrzuca ciebie na mapkę i za tobą jest ściana, której normalnie nie przejdziesz(prawie jak w modach ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.12.2009 o 00:48, sylwasss napisał:

Tak się zastanawiam nad napisaniem petycji odnośnie zniesienia liczby dezaktywacji gry.
Wkurza mnie że kupuje produkt i mogę go tylko 4 razy aktywować. Jest to głupota. Pamiętam
że było coś takiego praktykowane w Bioshock-u i po napisaniu petycji przez graczy zniesiono
to głupie ograniczenie. Zebrało by si e podpisy pod petycją większości graczy może by
to coś pomogło. Kupuje produkt i mam prawo żądać aby można było grać w niego bez ograniczeń
:)


pisz petycje a ja sie dopisze do niej , z pewnoscia wiekszosc tez chyba ze sie myle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gdzie mozna znalesc ulepszenia dla tego pijusa mechanika ? podstawowe znalazlem w Tartaku ale gdzie jest reszta narzedzi ? pierwsza mapke przeszlem w zdluz i wszerz i nie moglem znalesc innych narzedzi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 12:24, Anpu37 napisał:

gdzie mozna znalesc ulepszenia dla tego pijusa mechanika ? podstawowe znalazlem w Tartaku
ale gdzie jest reszta narzedzi ? pierwsza mapke przeszlem w zdluz i wszerz i nie moglem
znalesc innych narzedzi ....

Jedne narzędzia masz jak napisałeś w tartaku w Zatonie, drugie w podstacji w Janowie, trzecie natomiast w Prypeci w jej północno-wschodniej części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 12:24, Anpu37 napisał:

gdzie mozna znalesc ulepszenia dla tego pijusa mechanika ? podstawowe znalazlem w Tartaku
ale gdzie jest reszta narzedzi ? pierwsza mapke przeszlem w zdluz i wszerz i nie moglem
znalesc innych narzedzi ....

Musisz mi uwierzyć ale jednak nie byłeś dokładny. Zarowno z Zetonie jak i w Janowie są komplety narzedzi, po za ostatnimi ( tych jeszcze nie znalazłem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz zdam raport na temat działania gry na moim kompie :)

Krótko mówiąc gra działa... zaskakująco dobrze i stabilnie :) Na moim E8500, 4gb ram i GTX 260 gra działa płynnie (30-60fps) na ''rozszerzonym'' w rozdziałce 1680x1050, prawie wszystko na maxa. SSAO mam na low i promienie słońca wyłączone. W sterownikach wymusiłem Anti Aliasing x2 (przy x4 nie dało się grać). Jestem bardzo zadowolony, łącznie przez ponad 12 godzin gra wywaliła się raptem dwa razy. Żadnym problemów z questami i misjami nie miałem grając na XP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem sobie grę i dzisiaj otrzymałem, wcześniej robiłem formata wszystkich dysków i na nowo system położyłem.

Tak samo jest, gra niemiłosiernie przycina mi po paru minutach grania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki sam komp: proc i ram (chociaż wykrywa mi 3,25 na XP) różnica to grafika (HD 4850) więc stawiam, że to wina grafy (mało prawdopodobne) lub systemu (wielce prawdopodobne)
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:22, karolekx23x napisał:

czyli limitu zadnego nie zauwarzyliscie ???


Swój egzemplarz jakiś czas temu pierwszy raz aktywowałem i pisało, że pozostało aktywacji 0 :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

to nie wiem co myslec bo Cenega napisała mi raz ze ograniczenie istnieje , a dzis ze czegos takiego nie ma
Ten sam facet pisze 2 razy cos innego ? Jka mam teraz myslec ? czy kupic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:17, Crew_900 napisał:

Zakupiłem sobie grę i dzisiaj otrzymałem, wcześniej robiłem formata wszystkich dysków
i na nowo system położyłem.

Tak samo jest, gra niemiłosiernie przycina mi po paru minutach grania :(


sema mistrzu mam podobne parametry tez sie przycina ja nie instalowalem najnowszych sterownikow bo nic nie daje tylko muli kompa ,wzialem w grze ;w opcji zmniejszylem grafike prawie nie ma roznicy a pomaga poprobuj jakby co pytaj na nowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 17:36, karolekx23x napisał:

to nie wiem co myslec bo Cenega napisała mi raz ze ograniczenie istnieje , a dzis ze
czegos takiego nie ma
Ten sam facet pisze 2 razy cos innego ? Jka mam teraz myslec ? czy kupic ?


jaki Limit o czym wy mowicie ????????
niech cos takiego zrobia to nie nadaza odbierac reklamacji i opini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2009 o 13:25, Duddits napisał:

> gdzie mozna znalesc ulepszenia dla tego pijusa mechanika ? podstawowe znalazlem
w Tartaku
> ale gdzie jest reszta narzedzi ? pierwsza mapke przeszlem w zdluz i wszerz i nie
moglem
> znalesc innych narzedzi ....
Jedne narzędzia masz jak napisałeś w tartaku w Zatonie, drugie w podstacji w Janowie,
trzecie natomiast w Prypeci w jej północno-wschodniej części.


Dzieki za odpowiedz .. zaraz lece sprawdzic !
Z tego co widze nie da rady zamontowac granatnika do G37 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie, no więc mam Cień Czarnobyla, kocham klimat i fabułę, kocham lektora i kocham świat gry, jednak gry nie przeszedłem ze względu na duży poziom trudności i jakoś tak mi to nie podeszło choć robiłem prób wiele. Teraz wyszedł Zew Prypeci i znów mnie ciągnie do STALKERA. Mam ochotę to przejść i w ogóle, ale niewiem czy dam radę, ułatwili w jakiś sposób grę? Dali jakieś zmiany które ułatwią mi grę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co takiego w SoC było trudnego? Masz przecież różne poziomy trudności. Jeśli na najłatwiejszym nie dałeś rady, to to po prostu nie jest gra dla Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować