Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 10.12.2009 o 19:59, Crew_900 napisał:


A po co miałbym go wirusować ?

Bo jesteś zuy haker i kradniesz nam komputery ;<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 19:59, Crew_900 napisał:


A po co miałbym go wirusować ?

No więc tak gra się przyjemnie bez zacinania, na Twoich ustawienisch grafiki. Głos też OK. jedyny problem to bieganie z 460 kg ekwipunkiem :P. Po rozładowaniu w połowie Zetonu nie dało sie ruszyć. zadania wykonywało i zaliczało (grałem tylko chwilkę i wykonałem 3 zadania.
jedyna rada to taka żeby grać normalnie bez ''poprawiania " gry i ułatwień (po co Ci kilkadziesiąt artefaktów !? i tona amunicji ?)
zainstaluj "czystą" grę i graj zamiast narzekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zabijcie mnie bo chyba już działa, jak na razie nie mam problemu z tym , że nie aktualizują mi się zadania itp...
I kto by pomyślał , że przez taki ekwipunek takie problemy ?
No dziwne, w czystym niebie nawet więcej miałem i nie było takich problemów .
ALe z wydajnością dalej to samo .
No cóż, będę dalej testował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaaaach ukończyłem :D Mało orgazmu podczas filmiku końcowego nie dostałem. Wszyscy moi sojusznicy przeżyli, a postacie którym pomogłem podczas questów pobocznych wyszły na prostą :D Nawet Powinność i Wolność się pogodziły. Filmik końcowy jest w pełni dynamiczny i uzależniony od naszych decyzji. Znakomita gra, świetna spójna fabuła z poprzednimi częściami, sam miód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde, ale Egzoszkielet ulepszony na maxa to jest rzeź. Nie dość, że 4 sloty na artefakty to jeszcze można w nim sprintować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2009 o 23:44, KannX napisał:

Aaaaach ukończyłem :D Mało orgazmu podczas filmiku końcowego nie dostałem.

A ja podczas

Spoiler

ostatniej ucieczki prawie spadłem z krzesła ze śmiechu. Podczas rozmowy naszego misia z Kowalskim i Strielokiem

miałem ochotę wyrzucić monitor przez okno bo nie miałem już siły na to patrzeć.
Spoiler

Sam odlot helikopterów tak samo

. Gorzej już nie można było. Same outro może być choć do SoC się chowa. Zero klimatu. Im bliżej końca tym gra była gorsza co nie zmienia faktu, że gra sama w sobie może być.

Dnia 10.12.2009 o 23:44, KannX napisał:

Kurde, ale Egzoszkielet ulepszony na maxa to jest rzeź. Nie dość, że 4 sloty na artefakty
to jeszcze można w nim sprintować ;)

No patrz a ja powstrzymywałem się od jego kupna bo myślałem, że sobie nie pobiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam problem z zebraniem ekipy do prypeci ..... Wojskowego mam takiego jeszcze z janowa mam i tego z powinności ale chciałem mieć tego jeszcze z monolitu ale żadna frakcja nie jest do mnie przychylna i nie chce przyjąć ich do siebie, dałem typowi z wolności pda dowódcy i powiedziałem mu żeby ochraniał bunkier i dalej nie chce :D HELP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 13:07, danieldino napisał:

...

Spoiler

Zrób jeszcze parę questów dla naukowców i dla Wolności (arsenał Powinności) a ci z Monolitu dołączą do Wolności, znajdziesz ochronę dla naukowców i do twojej ekipy dołączy przywódca oddziału Monolitu. Pytaj się innych stalkerów kogo mogą polecić do ekipy a dostaniesz namiary na Waszę (tak się chyba nazywał). Ekipa, która ma ruszyć do Prypeci to Wasza, Zulus, przywódca oddziału Monolitu i ten wojskowy z bazy naukowców.


Edit. Tak jak napisał Mafioso używajcie spoilerów. Tak samo ty danieldino.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Heh zmieniłem zdanie oddałem wszystko powinności, powinność broni bunkra, a dla naukowców wszystkie misje wykonałem ale dalej nie mogę, a tamten skład powinności to PDa chyba oddałem handlarzowi z skadowska jak się nie mylę. Cholera gdzie ten arsenał ?? da się coś jeszcze zrobić ???



Help :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.12.2009 o 15:20, karolekx23x napisał:

ja sie zastanawiam czy gierkie kupic , nie wiem co robic , chyba odechaciało mi sie jak
usłyszałem o limicie i ze ta czescjest gorsza od poprzednich


Mnie to śmieszy że już od ponad miesiąca zadajesz to samo głupie pytanie, czy gre kupić czy nie. na początku było to nawet śmieszne teraz jest żenujące. A gdze usłyszałeś że ta część jest gorsza od poprzednich może nie dorównuje SOC swoim rozmachem ale napewno jest lepsza od czystego nieba i ma kilka ciekawych nowych patentów tak że dla mnie ta część stalkera jest wypasiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować