Zaloguj się, aby obserwować  
Outlander-pro

S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat - temat ogólny

2365 postów w tym temacie

Dnia 12.12.2009 o 14:20, Gorn111 napisał:

Aparatura pomiarowa "ściąga" mutanty z całej okolicy oraz powoduje ich wzrost "agresji".
Tak to jest wytłumaczone w grze. Natomiast Bandyci generalnie są wrogo nastawieni do
Stalkerów.

Właśnie. Do nas są nastawieni neutralnie. Nawet Sułtan po nie udanym sabotażu na Skadowski jest neutralny. Problem nie w mutantach a nagłym spawnie oddziałów bandytów, Wolności czy zombiaków. Nikogo nie ma i nagle ciach przed oczyma trzech bandytów strzelających do stalkera. Na screenie przywitanie na mokradłach.
Jeszcze jedno. Będąc w X8 w pewnym pomieszczeniu z burerem pokazanym na screenie słychać było płacz dziecka czy może mi się wydawało.

20091212165030

20091212165217

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 12.12.2009 o 16:52, Duddits napisał:

Jeszcze jedno. Będąc w X8 w pewnym pomieszczeniu z burerem pokazanym na screenie słychać
było płacz dziecka czy może mi się wydawało.

Nie, nie wydawało Ci się. Aż mnie ciarki przeszły jak to usłyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.12.2009 o 15:16, danieldino napisał:

Papiery a jaka to misja >>??
Jedną chimerę zabiłem :D
A zadanie z sorką o co biega ?? chyba to ten flint jak tak to go wydałem

Papiery bez misji, po prostu w budynkach koło fabryki jest sporo dokumentów które można odsprzedać różnym ludziom.
A chimera

Spoiler

druga jest w Jupiterze, musisz wypytać gościa w sali pod stacją, po jakimś czasie się z tobą skontaktuje. Ale jak mówiłem, nie wiem czy to coś dodaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie jakie kombinezony ( te z kategorii wzmocnione) można zamówić u Żwawego , bo po otrzymaniu CS-3a nie mam już opcji zamawiania kombinezonów u niego .
PS. Jak się ma CS-3a to Nowikow z bunkra naukowców wygłasza fajny komentarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić u Żwawego w Zatonie za 400000.Całkiem dobry można zamontować 4 pojemniki na artefakty i całkiem dobry na pociski.Chociaż ja chodzę w nim ze względu na fajny niebieski kolor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ok gre zakonczylem ale jakos tego Egzoszkieletu nie znalazlem ... gdzie mozna go kupic albo znalesc`???
a tak po za tym to wyglada na to ze ze ta seria bedzie ciagnac sie dalej .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, to załatwiam sobie nowego Stalkera na święta :)
Mam jeszcze pytanko: czy dużo jest podziemnych lokacji? Mam nadzieję, że nie :P Bo prostu zbyt mocnych nerwów nie mam i nawet badziewne X18 to było niezłe przeżycie :P Podziemia Agropromu w CS zbyt straszne nie były ... ale jak tam w CoP ze straszeniem? Burer i Chimera dają w kość?
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować