Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Doom 4 to nie sequel

33 postów w tym temacie

Właściwie zdanie:
"prace nad grą pełną parą ruszyły dopiero w zeszłym roku."
tylko wnosi jakieś światło do artykułu - reszta to wielka niewiadoma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już od dawna wiadomo, że DOOM 4 powróci od strony technicznej do rozgrywki na modłę dwóch pierwszych odsłon serii. Gra zerwie z powolnym tempem "trójki" i jej udawanym realizmem. Będzie bardziej oldschoolowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby nowy Doom był taki jak poprzedniki( nie wliczam D3 oczywiście). Zgadzam się z kolegami powyżej, żeby D4 nie był nudną nawalanką tylko pięknym klasykiem jak D1 i D2 w nie gram do teraz. Znam znam tą serię na pamięć, oby w D4 było to co w pierwszych 2 odsłonach, czyli KLIMAT!!! Nie wiem dlaczego taki przeciętny jest D3 w porównaniu do swoich poprzedniczek. Trzymam kciuki za Doom 4, żeby był taki jak D1 i D2. Postarajcie nam dać zaje... FPS''a!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DOOM 3 był dobry, na słuchawkach w nocy ta gra potrafiła przestraszyć. Same odgłosy otoczenia przyprawiały o gęsią skórkę.

Oczywiście, żeby docenić grę trzeba chcieć się bać. Po D4 spodziewam się mieszaniny gatunkowej w konwencji horroru, i wcale na tą grę nie czekam. Jest przecież nowy Silent na PS3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Doom jak doom 3 była słabsza od poprzedniczek ale nadrabiała grafiką z tym się na pewno każdy ze mną zgodzi. Więc licze na to że jak 4 niepowali grywalnośćą to przynajmniej grafika będzie spoko, trzymam kciuki za id, ponieważ od warheada jak narazie nie wyszło nic ładniejszego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2009 o 21:45, Renegade_jedi napisał:

Doom jak doom 3 była słabsza od poprzedniczek ale nadrabiała grafiką z tym się na pewno
każdy ze mną zgodzi. Więc licze na to że jak 4 niepowali grywalnośćą to przynajmniej
grafika będzie spoko, trzymam kciuki za id, ponieważ od warheada jak narazie nie wyszło
nic ładniejszego ;)


Na Tech 5-tce "jadą", więc piękna grafika będzie pewniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam nie wiem,w dooma pierwszego i dwójkę grałem i mnie nie zachwyciły,ale doom 3 to było coś.
Jak dla mnie jeden z najbardziej przerażających i klimatycznych FPs''ów ostatnich lat.Fabuła bardzo ładnie rozbudowana,pewne elementy takie jak PDA i te zabawy przy komputerach mogły sie podobać.Długa gra i podobało mi się,że było to podzielone ma Mars City i Piekło :) Grafika bardzo ładna i muzyka klimatyczna.
Na pewno mogliby bardziej rozbudować Dooma 4 bo gra ma aspiracje do tego,żeby ją rozbudować.Chodzi mi o przestrzeń oraz fabułę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skoro Doom 4 nie będzie sequelem części trzeciej, to może będzie to remake pierwszej i drugiej części Dooma. ;]
Swoją drogą po bardzo przeciętnym i słabym Doomie 3 i ''''zaledwie'''' bardzo dobrym Quake IV, nie spodziewam sie po tej grze żadnych rewelacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować