Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pierwszy gameplay z Mafii 2!

118 postów w tym temacie

Wsystko super tylko coś dziwnie się autem skręca i jakoś mało szczegółowe modele. Mam nadzieję, że to wina po prostu jakości filmiku a jeżeli nie to mam nadzieję, że to dopracują żeby drugi Godfather II nie wyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda całkiem nieźle. Najważniejsze jednak, żeby klimat i fabuła dopisały. Wtedy tylko będziemy mogli mówić o prawdziwym hicie, godnej kontynuacji i pogromcy GTA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten gameplay jest wersją alfa, nie ma zaimplementowanego silnika PhysX, do poprawy są animacje, modele postaci, smieci na ulicach, itd. także więc nie ma co się martwić jeszcze z 5,6 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra zalicza się do gier w realnym świecie. W quaku, akceptuję to że pakuję w kogoś 30 naboi i dopiero ginie. Tu jednak denerwuje mnie to jak ktoś ginie dopiero po około 10 kulkach. Naprawdę mi to przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:51, xD_ominik napisał:

Gra zalicza się do gier w realnym świecie. W quaku, akceptuję to że pakuję w kogoś 30
naboi i dopiero ginie. Tu jednak denerwuje mnie to jak ktoś ginie dopiero po około 10
kulkach. Naprawdę mi to przeszkadza.


A nie pomyślałeś o tym że jak przeciwnicy dostawaliby jedną kulkę jak i ty i padali to było by to jakby... głupie?!
Po co doszukujesz się w grach realizmu , jak Ci to przeszkadza nie graj w gry. Albo włacz sobie mod w UT3 gdzie jednym strzałem zabijasz przeciwnika i tam doszukuj się realizmu. Pozdrawiam.

Gameplay zrobił na mnie jakieś wrażenie , lecz nie takie żeby mnie powaliło . Trzeba czekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 19:01, peter000 napisał:

Moim zdaniem model jazdy jest w pożo. Ten z pierwszej był zrąbany.

Potrafisz określić model jazdy (w pożądku?) po obejrzeniu krótkiego filmiku? Nie sądzę, żeby było to możliwe, mimo to mnie również podobała się część z przejażdżką po mieście - wyczułem tu klimat jedynki ;p. IMO w pierwszej Mafii bardzo dobrze oddano "mulistość" samochodów przedwojennych, nawet jeśli długie dojazdy do misji mogły się nudzić (dla mnie to była zaleta wspaniale wpływająca na wspomniany klimat).
Poza tym etap strzelankowy mnie troszkę zawiódł, a to za sprawą odrzutu broni. Ten pokazany na filmie jest chyba zbyt zręcznościowy, nie podoba mi się to stałe full-auto ''aż przeciwnik padnie''. Powinni zachować ten dość wymagający recoil Tommyguna z jedynki, aby szukanie heada przeciwnika wciąż dawało frajdę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra wygląda wręcz... sterylnie. Nieco sztucznie, plastikowo... Zabawne, że oryginał, mający już kilka ładnych lat na karku prezentuje się "żywiej".
Co do mechaniki rozgrywki - zbyt duże stężenie GTA w Mafii, niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał że będzie to pogromca GTA......HAHAHAHAHAHAHAHA...................................... ok już się z ziemi podniosłem,GTA IV to jedna z najlepszych gier na rynku.Nie będę tutaj wymieniał plusów i tego za co kocham GTA IV bo by mi życia nie starczyło,powiem tylko jedno:

LEPSZA GRA TEGO TYPU NIE POWSTANIE,CHYBA ŻE ZROBIĄ NOWĄ CZĘŚĆ GTA(a zrobią na pewno bo kto by ubił tak dojną krowę)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 20:11, mistshoo napisał:

A nie pomyślałeś o tym że jak przeciwnicy dostawaliby jedną kulkę jak i ty i padali to
było by to jakby... głupie?!


to po co tworzyc fikcyjne miasto ktore wygla jak prawdziwe, po co kreowac postacie z uczuciami i osobowscia, pisac dobry scenariusz itp - jak wszystko jest tak naciagne ze szkoda gadac ? nie widze w tym sensu, jak sf to sf. Na filmikach pomiedzy misjami pewie zobaczysz egzekucje itp - a jak bedziesz sam gral to seria z tommiego w glowe a on ciagle chodzi - to ma byc dobra gangsterska gra ? Juz wole szybko ginac i miec duuze problemy z odrzutem broni nic walic do kazdego po magazynku zanim padnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.04.2009 o 21:19, Gun_Sucker napisał:

Ktoś napisał że będzie to pogromca GTA......HAHAHAHAHAHAHAHA......................................
ok już się z ziemi podniosłem,GTA IV to jedna z najlepszych gier na rynku.Nie będę tutaj
wymieniał plusów i tego za co kocham GTA IV bo by mi życia nie starczyło,powiem tylko
jedno:

LEPSZA GRA TEGO TYPU NIE POWSTANIE,CHYBA ŻE ZROBIĄ NOWĄ CZĘŚĆ GTA(a zrobią na pewno bo
kto by ubił tak dojną krowę)


nadmierna ilosc znakow interpunkcyjnych i krzyki - problemy ze soba? dobrze to o Tobie nie swiadczy.

GTA4 skonczylem i sie swietnie bawilem, za sprawa niezlej fabuly i genialnych postaci. Mafia2 dzieki dobremu scenariuszowi moze sie zrownac lub nawet przebic gta, jesli tego nie widzisz to jestes zaslepionym fanbojem.

gta4 jest swietna gra, a mafii2 zycze jak najlepiej bo o dobra gre ostatnio trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż na razie mam mieszane uczucia po tym pierwszym gameplayu ale dla mnie w Mafii najważniejszy był zawsze klimat tej gry i jeżeli zostanie on zachowany również w drugiej części gry to sukces gwarantowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta gra zmiażdży Crapny GTA4 na strzępy... Grafika jest Cudo juz w pierwszej częsci jak na tamte czasy pokazali że potrafią zrobić dobrą grę. Po tylu latach... po tylu rewolucjach jakie nastały w dziedzinie komputerów itp itd mam nadzieje że gra nie okaże się fiaskiem TOTAL... zapowiada się całkiem całkiem... Co do tego stylu jazdy to chyba do dziś nie rozwiązali tego problemu bo w pierwszej cześci mafii też samochody prowadzilo się troszu do bani

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EmperorKaligula

1.Gdzie ty masz zbyt dużą ilość znaków interpunkcyjnych to ja nie wiem,na pewno nie w moim komentarzu.
2."Dobry scenariusz" to nie wszystko.
3.Każda gra może dorównać lub przebić GTA IV tyle że ja zwyczajnie nie wierze żeby miało się to stać w najbliższym czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gun_Sucker

Mafia to dojrzalszy tytuł. GTA co część to samo, mnie już znudziło to po Vice City. Mamy ludzika który robi masakrę a dzieciom sprawia to radość. Mafia zaś opowiadała historię pewnej rodziny mafijnej i pokazywała ich losy. Mafia II pewnie zrobi to jeszcze raz w pięknym stylu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować