Zaloguj się, aby obserwować  
crysis13

platynowa kolekcja gears of war

32 postów w tym temacie

witam wszytskich. Mam problem kupilem gears of war na pc w pudelku sa 2 plyty na jedenj jest gra a na 2 uatktolanienie gry instaluje gre i potem scgam te wsyztskie patche z tej plyti i wgl. i na odwrot najpier instaluje patcze potem gre. gdy walczam gre laduje sie a po chwili nic , nic sie ne walcza ; / latalem juz po wszytskich forach i nic dalej nie idzie nic zrobic. pomozcie mi !

20090426165540

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 17:36, crysis13 napisał:

pomocy !

A pobrałeś wszystkie patche ( razem z tym fixem co pozwalał włączyć grę ?)
Sterowniki do karty graficznej najnowsze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jakim fixem? NA 2 PLYCIE JEST JAKIS PATCH1.2 i GAMES FOR WINOWD LIVE wszytsko instaluje i nic dalej nie wchodzi jak ma geforce 9800gtX to raczej steroowniki nie bende potrzebne nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 20:56, crysis13 napisał:

jakim fixem? NA 2 PLYCIE JEST JAKIS PATCH1.2 i GAMES FOR WINOWD LIVE wszytsko instaluje
i nic dalej nie wchodzi jak ma geforce 9800gtX to raczej steroowniki nie bende potrzebne
nie?

każde są potrzebne daj Fotkę jaki pojawia się błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ej ryder ^^ zaden blont sie nie pojawia poprosti insatluje wszytsko z 2 plyty i z pierwszej i pojawia sie kalsydra i nic sie nie zalacza ;/ nnie weim o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 21:41, crysis13 napisał:

ej ryder ^^ zaden blont sie nie pojawia poprosti insatluje wszytsko z 2 plyty i z pierwszej
i pojawia sie kalsydra i nic sie nie zalacza ;/ nnie weim o co chodzi

gdzie kupiłeś grę ? idz ją wymień albo moja rada udaj się do kolegi i u niego sprawdz jak mu zadziała to masz coś nie tak z komputerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podaj Konfig kompa, zaktualizuj stery do grafy, jeszcze raz zobacz czy na pewno wszystko dobrze zainstalowałeś, Może ściągnij patch z neta?
I najważniejsze: PISZ POPRAWNIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.04.2009 o 23:49, Piterixos napisał:

Podaj Konfig kompa, zaktualizuj stery do grafy, jeszcze raz zobacz czy na pewno wszystko
dobrze zainstalowałeś, Może ściągnij patch z neta?

I najważniejsze: PISZ POPRAWNIE!

EDIT: Aj sory miałem kliknąć na Edytuj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no typowo nie wiem o co chodzi tej grze !
na foli z gry jest informacja " gra wymga poloczEnia z inernetem i pobrania paTcha 1.2 i http://www.cdprojekt.pl/gears_patch" pobieram instaluje i nic sie nie dzeja pojaiwa sie klaspydra i nic! AKTUALAIZACJA TO WALSNIE TEN PATCH. KOPA MAM PO FORMACIE . MOZE TO WINA GAMES FOR WINDOWS? JAK WLACZMA ZEBY SIE ZALOGOWAC WYSAKAKUJE MI ZEBY WSZYSTKIE FUNKCJE DZALY POPRAWNIE MOUSZISZ UAKTOLANIC SYSTEM WINDOWS . I WYSKAKUJE CZY CHCESZ PPOBRAC AKTULALIZACJE KILKAM TAK I DO NICZEGOE NIE ZALACzA. A JAK WLACZAM INE GRY TO NORMALNIE SIE LOGUJE W GRZE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować